0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hayırlı akşamlar 2 hafta once 6 haftalik dusugum olmustu simdi tekrardan dusunuyoruz hicbir sorunumuz yok sükür ama sagliksiz gebelikmis dedi doktorum birinci düsük oldu diye ikincide düsük olacak degil dedi ama cok korkuyorum bu acıyı bidaha yasamak istemiyorum hamilelik gunlerimi cook ozledim 6 hafta surdu ama hersey cok guzeldi Bebegimi kaybettikten sonra elim karnima gitmez oldu:( Rabbim kimseye yasatmasın bu ay sonunu iple cekicem resmen 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde 1 ay önce 5 haftaliken kimyasal gebelik oldu cnm ama benim çok şükür 1 yaşına da kızım var şuan ben düşünmüyorum Allah nasip ederse 1 sene falan düşünüyorum rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah ❤️
tarafından
Aminn Allah razı olsun❤
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Beklenti oldukça üzülürsün canım sen elinden geleni yap gerisini rabbime bırak gez dolaş eşinle vakit geçir farklı şeyler yapın aynı şeyleri yaşadım eşimin desteği ve farklı şeyler yapma planlarımız olmasa atlatamazdım rabbim gönlümüze göre versin ınşallah 
tarafından
Sağolun dusunup yazdiginiz icin Allah razı olsun❤
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucana almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Aminn Allah razı olsun❤
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Aynısını bnde yaşadım cnm sonra hiç adet görmesen hemen hamile kaldım çokda saglıklı bi gebelik geçirdim düşük tehlikem bile yoktu çok şükür şimdi oglum 2 yaşında
tarafından
Yaa masallahh❤birazda beni bilgilendirirmisiniz kanamaniz biter bitmezmi ilsikide bulundunuz biraz bilgilendirirseniz cook sevinirimm
(1,451 puan) tarafından
Evet cnm ksnaman 1 hafta felan sürmüştü bitince ilişkide bulunduk korunmadan normal devsm ettik 1 ay sonra adet olmadım test yaptım çıktı cnm işlh seninde olur sagsalim
tarafından
Allah razi olsun cook sagolun ❤❤
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Kolay değil canm rabbim hayırlısıyla verir insAllah
tarafından
Aminn insallah❤

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ggozdee (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy