0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Kızlar evde çok sıkıliyom bazen dolaştığım halde hala içimdeki bu sıkıntı gecmiyo ara ara ruhum sıkılıyo bazen hicbisiden zevk almiyom sonra bisilerle uğraşırken topluyo kendimi. Ya bi daha öyle kötü hissedersem diye geliyo aklıma. Ve bu bi 4 yıl önce falan da olmuştu bende kendiliğinden uniye başladım derken geçmişti.simdi bi piskiystriye mi gitsem konuşsam diye dsnyom ilaç veriyolar sanırım verirse de zarali diye biliyom .yoksa bi halk eğitimde kursa falan mi yazilsam hangini yapsam bilemedim kızlar sizce

7 Cevaplar

0 oy
(82 puan) tarafından
İlaçtan ziyade bir uğraş bulun bence kendinize tabi corona dan uzak duracak şekilde :) 
-Reklam-
0 oy
(5,162 puan) tarafından
Bence Bi hobi edin boş kalmaktanda insan boşluğa düşüyo bazen 
(723 puan) tarafından
Evde kala kala boşluğa dstum sanırım bende bisi yapsam bile bazen hiçbişi anlamiyom zorla yapiyom gibi oluyo
0 oy
(17,278 puan) tarafından
Sen bunalım takılıyosun seni sen iyileştirebilirsin negatif düşünceleri at kafandan güzel düşün bak herşey nasılda düzelcek
(723 puan) tarafından
Aynen öyle ama bi yandan da aramiyom işte negstifligi. Atınca rahat oluyom keyifli enerjk oluyom.basladim mi takmaya bırakmiyom garı
(17,278 puan) tarafından
Bunu bile bile yapma kendine hersey gecici
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Aynı ben vallahi:ermm:

(723 puan) tarafından
Nasi olcak kuzum böyle ya
0 oy
(954 puan) tarafından
Bir psikologa git belki ilaca ihtiyacın yoktur içini dokersin ya da seni yönlendirir tavsiye verir en azından imkanın varsa git bence hem daha profesyonel bir destek alırsın bi psikologa gitmek illa bi psikolojik hastalığın olduğu anlamına gelmez
0 oy
tarafından
Bende oğlum var ev işi yemek birde hamileyim.kizim gelicek..boş zamanım kalmiyo ..can sıkılacak bir zaman bulabilsem keşke...örgü ormeyo dene becerin varsa...Boyama falan yap..çocuk varmı bilmiyorum ama uğraş bul canım..corono.yuzunddn.sosyal hayat kalmadı kimse normal.degil..
(723 puan) tarafından
Cocuk yok kuzum. Basta pozitif olmaya çalışmam lazım kötü dsnceleri aklimdan atmam lazimda bakalım nasi olcak işte..Canım sıkılmasa bile dsne dsne sikiyom ben
tarafından
Allah dert vermesin canım şükür et..sağlığın yerindeyse.derdin.yoksa şükür de.rahatlarsin..insanlarin ne derdi var canım..benim kocamın mahkemesi var..iki.gun.sonra.dogumum var.mahkeden ne.olcagi belli degil...hakli diyolar bisiy yapmiyolar..avukat bir sürü para istiyo bizde yok..ben ne yapayım..şükür diyom bunada..
(723 puan) tarafından
Kuzum allahima sukurler olsin sukrediyorm rabbim herkesin yardımcısı olsun.brnimki kafada büyüttüğüm sorun ona sınır oluyom bi derdim yokken dert yaratiyom kendime
0 oy
(9 puan) tarafından
Ilaclar boyle seye gecici cozum birakinca ayni olur. Önce poztif dusunun. Kendinize ugras bulun. Bence degisik yemek tarifleri tatlilar deneyin. Orgu ormek. Spor yapmak. Kurslar. En iyi ugras. Cocuk olunca vakit kalmiyo gercekten. :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
0 oy
12 cevap 429 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (871 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Rabia demir (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 145 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,377 puan) tarafından soruldu