0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimle sürekli kagva ediyoruz bana sürekli  ağır konuşuyor ben hiç bişey olmamış gibi davranıyorum seni istemiyorum bosancam diyor ben hiç umursamiyorum ben bazen piskoloji m mı bozuldu diyorum

15 Cevaplar

0 oy
(14,034 puan) tarafından
Derdi neymiş niye öyle diyor 
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Sana böyle davranan birine neden tahammül ediyorsun. Ya otur derdi neymiş adam gibi anlatsın. Yada bosanin yani .
0 oy
(806 puan) tarafından
Sebep ne böyle yapıyor sana 
0 oy
tarafından
Sen yuzsuzluge vurmussun biraz o da farketmis senin ustune geliyor. Birkere de sen bosuyosan bosa de bak nasil kendine gelir
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Boyle bisiy nasil umursanmaz tabikide yanlis yapiyosun boyle seyler agiza sakiz edilecek laflar degil 
0 oy
tarafından
Nasil evlndnz
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Böyle bir konu nasıl umursanmaz 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Gerçekten neden böyle davranıyorsun?en azından yüzüne bakma hicbir şey olmamış gibi davranman normal değil destek alabilirsin
tarafından
Dünyanın lafını diyor  ama  ben hiç umursamiyorum ama çok üzülüyorum ne yapmam lazım
(5,406 puan) tarafından
Canım gerçekten ruh sağlığın bozulmuş olabilir kendin için randevu al psikiyatriye görün normal değil usandırmış seni içine atıyorsun
tarafından
Cok üzülüyorum
0 oy
(135 puan) tarafından
Bacım eskilerin bi sözü var.Eri alması hoşmuş, ama gecinmesi de zemheriyle kışmış.Emin ol hepimizde oluyor ara ara  Böyle şeyler.Çok çok büyük bisey olmadıkça sabredicez.Ömrün yarısı sabirmis zaten.Her zaman engin olunmaz her zaman da yüksek.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kendine değer ver bnce seni istemiyorum diyen birine sen susmamalısın bu kadar değersiz değilsin sen
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Neden kavga ediyorsunuz canim kavgalarin sebepleri iki tarafi bağlayıcıdir 

Belki siz belki esiniz hassas bir dönemden geçiyorsunuz 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Sen umursamdığın için yapmaya devam edecek çünkü şöyle düşünüyor nsılsa ben ne dersem deyim gitmiyor karşılık da vermiyor diyor bi defa tamam hadi gidip boşanalım de bakalım napacak susma bence sebepsiz yere neden bunları duyuyorsun ki karşılık vermediğin sürece ezilip üzülen sen olacaksın
0 oy
tarafından
Eğer öyle diyorsa eyvallah etme gidiyormuş gibi yao ama gitme onun vazgecilmez olduğunu dusundurtmd o kimki erkeklerden nefret ediyorum bix bayanları hep ezmeye calsyorlaf

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 362 göst.
0 oy
10 cevap 212 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
31 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 06_nur_66 (49 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,913 kullanıcı

...