0 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar 30 yaşındayım 19 haftalık hamileyim. Ewleneli gelecek ay 1 sene olacak. Hamile kalmayı istemedim korunmama rağmen kaldım. İlk duyduğumda eşime uzaklaştırma almış annemlerdeydim. Tabi hamile olduğumu duyunca ewime dönmek zorunda kaldım şans wermek istedim daha doğrusu. Ama çoğu zaman hamile kaldığıma da wucudumun sismesine de ağrılarıma da dayanamıyorum zayıf olan bayanları gördükçe kendimden igreniyorum sanki o kadar cirkinmisim gibi hissediyorum kendimi hiç beğenmiyorum. Psikolojim iyice bozuldu. Bunu yaşayan oldu mu olduysa geçer mi yada ne yapmam lazım lütfen yardım edin

21 Cevaplar

0 oy
(518 puan) tarafından
Hamileliğin eşine dönmene vesile olmuş bu mecburi dönüşu istemediğin için hamile kalmış olmayı suç olarak görüyorsun kendinde, bilinçaltin öyle diyor,ama kendine ve bebeğine bunu yapma, şükret bak anne olacaksın ve tadını çıkar çünkü geçici bir süreç bu Allah hayırlı evlat etsin, eşinle de muhabbetinizi daim etsin,bir de kilolarin çoğu doğumda gidiyor hiç takma, sevgiler ❤️
(20 puan) tarafından
Gerçekten öyle oldu bazen diyorum ki hamilelik olmasaydı ayrilali aylar geçmiş olacaktı. Çocuk kurtarmaz biliyorum ama bu duyguyu her ne kadar tartismista olsak eşimle yaşamak istedim ama söylediğin gibi mecburi bir dönüştü. Çok sağol canım güzel dileklerin için inşallah öyle olur. Benden de sewgiler ♥️
(518 puan) tarafından
Vardır bir hayır hamileyken ben de ayrılmak istedim,kıyamadım bebeğime,bir yanın hamile kalmış olmayi kabullenemiyor,ama annelik var ya o herşeyden güzel inşallah iyi gelir evliliğine de canım olumsuz şeyleri düşünme,geleceğe bak
(20 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim. Rabbim ewladina  da sana sağlık wersin inşallah senin de yuwan mutlulukla dolsun dilerim ♥️
(518 puan) tarafından
Amin canım hepimizin inşallah:))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 541 göst.
0 oy
10 cevap 258 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aysekulder (54 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 288 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu