0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (309 puan) tarafından
Kızlar ben ilk pandemi bin TL aldım eşimin haber var 2.ciyide aldım ama söylemedim çünkü elimden alacaktı söylemek istemedim ama 3.falan almadım eşim sürekli üzerime geliyor sen aldinmi almadın mı herkes almış VS bide aileden Bn aldığım için kendisinde başvuru yapamıyor acaba eşim 2.yi aldinmi öğrenebilirmi Bn kendi e devletime baktım ne 1.ciyi ne 2.cii aldırma dair Bi kanıt yok yinede eşim ogrenirmi aldim 

12 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Öğrenemez herhalde canım. E devletten bakar irda da yazıyor aslında 2. Ödeme yapıldı diye ama yazmiyor diyorsan öğrenemez. Sen kullandın mi parayi
(309 puan) tarafından
Bn baktım ama göremedim tam olarak ne yazsam çıkar tekrar bakıyım bu
(5,406 puan) tarafından
Valla ben de bilmiyorum. Hiç.burdakuler yazıyor da gördüm ptt ile yapılan ödemeler yaz bi
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aldım de niye demiyonki utanmadan, erkek haliyle senin aldığın parayamı dikmiş gözünü yazık 

(309 puan) tarafından
Çünkü oğluma akülü araba aldım ama annem aldı dedim oğlum çok istiyordu burda binada 2 eltim var ikisinde çocuklarının ayrı ayrı var yazın teras ta oynuyorlar oğluma vermiyorlar bnde gözünde kalmasın diye aldım annemin üzerine attmesimde dört gözle bekliyor o parayı bni sıkıştırıyor
tarafından
Terbiyesiz yaa görünmüyo merak etme bende yok mesela görünmüyo üzülme sorarsa benim bilgim yok de
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ogrenebilir e devlet uygulamasindan bakinca gozukuyo 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Öğrenemez bi zaman sonra e devlettende kalkıyor 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Ya 2. 3. Nasıl alıyorsun benim 1 'le kaldi 
tarafından
Kızz bendede başvuru süreci devam ediyor diyordu şimdi de başvurunuz işleme alınmıştır diyo 2 inci olacak eğer verirlerse inşallah olurda çocuklarıma ranza alacam
(6,136 puan) tarafından
Inşallah çıkar ya ben benim ki de süreç devam ediyor diyor ama ptt de adınıza para yatmıştır yazdı aldım öylece kaldi
0 oy
(78 puan) tarafından
Cnm ikinciyi nasil aldin ben 1 kez aldim ikinciye yapıyorum olmuyor 
(309 puan) tarafından
Tesadüf PTT kartında gördüm cnm bnde bilmiyorum nasıl aldinmi :))
tarafından
Benim de 1 defa oldu 2 inci defa olcak sanrım emin değilim başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır diyo
(309 puan) tarafından
Benimki halen öyle yazıyı ama 3.cu almadım daha ve 3 4 aydan beri millet. 3.aldi 4.pandemi verilecekmiş
tarafından
Önceden başvuru süreci devam ediyor diyordu şimdi olmuş böyle artık bilemiyorum sigorta yok bişey yok neye göre kime göre halen anlamıyorum
(78 puan) tarafından
Him bende deniyorum olmuyo cnm
0 oy
(580 puan) tarafından
Öğrenirse öğrensin korkma cnm adam olsaymış da seni pandemi parasına muhtaç etmeseymiş(özel durumlar varsa farklı) 
(309 puan) tarafından
Ewt cimridie kocam ilkini bile alacaktı dövüş kavga vermedim işte
0 oy
(376 puan) tarafından
Hiçte öğrenemez canim bizde ilk aldık eşim biliyordu ona verdiler dahada vermediler çıksa bende vermezdim gizlemezdimde:)
(309 puan) tarafından
Hım inşallah  öğrenmez yaa
(376 puan) tarafından
İnşallah sonuçta sende oğluna araba almışsın iyi günlerde kullansın kuzu erkek degilmi calissin :) getirsin
(309 puan) tarafından
Ahh ahh çalışıyor ama arkadaşlarına ellere çalışıyor ha boğazımızdan kismaz ama her şeyde cimrdir
(376 puan) tarafından
Allah' yardımcın olsun ozaman bacım
0 oy
(14,079 puan) tarafından
 ptt ye giderse öğrenir  ama o kadar da araştırma yapar mı bilemem
0 oy
tarafından
Öğreniliyor çıkıyor belirli süresi var 8 ay kadar falan 
(309 puan) tarafından
8 ay geçti benim alalım zateb
tarafından
Çıkmaz ya bı bak gir de pandemi yardım yaz hoş bana biri bile çıkmadı
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben birinciyi bile alamadım. Ama sen iyisini yapmışsın yerinde bende olsam.bende çocuğumun gözü kalmasın diye kullanırdım.onun icin
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Öğrenemez nasıl öğrensin.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 125 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 265 göst.
19 Mart 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Ecem'in Annesi ☺️♥️ (3,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,726 soru

11,399,089 cevap

34,923 kullanıcı

...