0 oy
343 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar yeni doğum yaptım. Annem rahmetli olduğu için kayınvalidem bana yardıma geldi. Yardım dediğim bulaşık dışında hiç bir şey yapmıyor. 10 günlük sezaryenli halimle yerleri ben alıyorum yerleri siliyorum. Çocuklara kahvaltıyı ben hazırlıyorum. Çamaşır ben atıyorum seriyorum. Bunu neden burda yazıyorum bilmiyorum ama canımı çok sıkıyor ya da lohusalık psikoloji de olabilir. Birde bebeğimi hep kendi ailesine benzetiyor bu da sinirlerimi bozuyor. Gün boyu asla izlemeyeceğim programlar müge anlı serap ezgi esra erol

14 Cevaplar

0 oy
(416 puan) tarafından
Gelmeseydi keske cok bir sey yapmıyormuş zaten
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Anlasilan kayinvaliden dogurmus 

Skma canini.kendine yetiyorsan gtsin evine bari gölge etmesinler ya.bi salın su lohusa kadnlari artk.
0 oy
(795 puan) tarafından
Oooo saysam bitmez yaptıkları ve asla unutmuyorum bu gidişle de unutamam içim soğudu lohusayken sanki 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kocana sorsana annen buraya 2. bebek olarak hizmet görmeye mi geldi diye. yolla evine gitsin
0 oy
(530 puan) tarafından
Yardım etmeyecekti neden geldi ki madem haklısın benim yemeğimi de bulaşığı da temizliği de kayınvalidem yaptı lohusayken ben sadece bebeğime alışmaya çalıştım sen yapma mesela de ki yorgunum iyi değilim belki kendi kalkar yapar o zaman 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Öncellikle Mekanı cennet olsun annenin inşallah kaynananin orda kalmasi bence saçma zatn kendi işini kendin goruyomusssun bi bulasigi mi yikiyamiycan bosver yolla gitsin kafani dinle
0 oy
(430 puan) tarafından
Ay cnm senin bulaşıkmış kaynanam doğuma yanıma bile gelmedi hastane pis diye görümcem geldi 40 gün tektim bazen geceleri görümcem işten geliyodu kalıyodu 1 kere gece kaldı gitti sabahta doğumdan 4 5 gün sonra evi ben süpürdüm ne yemek gönderdi ne nasılsın dedi 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Gelmeseymiş daha iyiymiş benimki de meme ucum yok diye bu çocuk aç kaldı ver sunu diye oglumu almıştı hastaneden çıktığımın akşamında da evime kardeşlerini çagırıp sabahın 5 ine kadar parti vermişlerdi bir sürü erkek vardı evimde sonrasın da pislikleri ben temizlemiştim ayy yine sinirlendim lphusayken yaşanılanlar unutulmuyor
0 oy
(980 puan) tarafından
Annene Allah rahmet eylesin cnm. 

Kaynananın faydası yoksa gitsin daha rahat edersin. Benim annem geldi doğumda kaynana memleketine gitti kızım 3.5 4 aylığa yakın olduğunda döndü hiç faydasını görmedim maalesef. İki de bir de çocuk büyüttüm deme ne var sırtıma bağlar yine işimi yaparım der durur. Demem o ki benimde canımı çok sıktı hâlâ da sıkıyor.
0 oy
tarafından
Lohusa iken kucucuk bi laf, kucucuk bi cumle bile insani çileden çıkariyor. 

Vallahi işim başimdan aşsa da, evimi afedersin b.ok gotursede, o evinde ben evimde en iyisii. Onlardan gelicek yardim, gelmez olsun
0 oy
(43 puan) tarafından
Ben o kaynanam yüzünden hala depresyondaym ama benim canımı yaktılar bende Allah'a havale ettim sütün yok ac bu çocuk niye onu yedin ya sananeee yaa sanane bide hiç unutmam su lafı çocuğu sevgiyle kucakla da sütün gelsn ya ben küçücük çocuğu ne kadar kucağımda sıkı sıkı kucakliym benim anneligimi sorguluyor vaay be 
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Benimde çok canım sıkılmıştı bazı şeye ama hepsi içimde Allah'a havale ettim iyiki annem ve eşim vardi
0 oy
tarafından
İşini sen yapıyorsan anne yeter yoruldun artik gidebilirsin evine de yardım. İçin geliniyor oda yoksa bı anlamı yok sende kalmanin
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Gonder evine 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 712 göst.
+2 oy
38 cevap 1,229 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 751 göst.
0 oy