0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Kizlar kizim 9-10 arasi uyutuyorum uyku saati ust komsu tanidik hatta bugun post acmistim esimle esi aynı yerdeler esi onun patron neyse surekli bi muzik axoyolar actiklarida darbuka mübarek dansoz oynatiyolar :) gecen gece 00da yine ayni muzik acmislar 6 yasında kucuk oglu var onun bagirmalari kosmalari hadi çocuk anlıyorum benimde var msj attim instagramdan abla cocuk az sessiz olabilir mi kizim uyudu dedim yanina da gulumseyen emojiden koydum gördü yazmadi sustu cocuk her gece boyleler az oncede seslerinden durulmadı yeminle bi balkon kapisini örtmeleri var öbür odadan duyuluyo ben kizimi kosmasin die uyariyorum kac kere altdaki rahatsız olmasin kotu olmayalim die ama ustteki düşünmüyo çocuğu aşırı şımarık yetistirmisler hic dinlemiyo annesinj babasını ben nasil uyarmaliyim ne dersem anlarlar tasincam artik bunların yuzunden üstüne zatn hamileyim gundz uyuycam uyuyamiyorum bile 

10 Cevaplar

+1 oy
(3,101 puan) tarafından
Walla ara polisi gelsin.hic ugrssma
(416 puan) tarafından
Bence de
(2,009 puan) tarafından
Ararsam anlarlar benim olduğumu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bizimle binada çok kişi vardı böyle gece 3 de 4 de bina yıkılıyordu resmen kim ses yapıyorsa eşim kapısına gidip gecenin köründe kavga ede ede düzeldiler 
(2,009 puan) tarafından
Bizimki blok kuzu 50 den fazla oturan var malesef esim yapamaZ
0 oy
(530 puan) tarafından
Bizim apartmanda öyle üst kattaki hiç durmuyor mesaj atıyorum attığım zaman duruyorlar dün tartıştım kadınla bugün hiç ses yoktu polisi ararım komşu hakkına giriyosunuz dedim inşallah devam etmez gürültüleri kirada olsam cikardim zaten dayanilacak gibi olmuyor çok iyi anlıyorum seni ama mutlaka konuş komşunla bu konuyu
(2,009 puan) tarafından
Kiz anliyan biri degil söylüyorum ertesi sabah müzik sesine uyaniyorum
(530 puan) tarafından
Güzel dille anlamiyorsa polisi ara diyeceğim ama eşin de zor durumda kalabilir eşin konuşsa kocasıyla anlamazlar mı
(2,009 puan) tarafından
Msj arri az once adam ses bizden gelmiyo dioo
(530 puan) tarafından
Laf anlayacak insanlara benzemiyorlar o zaman Allah sabır versin ev değiştirmeyi de düşünürsen komşularıni araştır her yerde öyle insanlar var ben gürültüyü hiç sevmem misafir olur orası ayrı ama her zaman insan rahatsız edilmez yani zor bi durum
0 oy
tarafından
Benimde ev sahibim usk katta ikizleri bagirma cagirma koşma oglum uykudan uyaniyordu artik esim adama mesaj atti duzeldiler
(2,009 puan) tarafından
Keskeee ustekinlrrde duzelse az önce msj atti eşim patronuna ses bizden gelmiyo dio
0 oy
(430 puan) tarafından

Rahatsız oluyosan polise de cnm cezası var para ödemeyelim die ses yapmazlar :D sen gene instegramdan yaz  polise gidecem rahateız oluyorum de 

(2,009 puan) tarafından
Bu sefer esimi isten çıkarttırır karisi die korkuyorum ayni yerdeler eslerimiz ama az kaldi polisi aramama
(430 puan) tarafından
Hiç birşey olmaz cnm
0 oy
(848 puan) tarafından
Ahh aynisi bende var müzik yok ama 3 4 yaslarinda oglu var bir ses yapiyor evde avize sallanıyor kac kere deprem oldu sanp Googleden baktm artik deprem olsada farketmem heral alistim sallanmaya. Gece 2 lere kadar gum gum kosuyir zipliyor bağırıyor cocuk anneside zapretmeye calismiyor bence . 2 kere nazikce soyledim hatta dedim  kapida konuşamayalım bana bi kahveye in Dedm Tamam diyor gelmiyor.  En son esimi göndercem Cocugu uykudan sıcratıyor hak degil bu yani. O cocuksa benimkide bebek korkutmaya hakkı yok en son yüzgöz olcaz
(2,009 puan) tarafından
Benimde esin patronuna msj atti adam dio ses bizden gelmiyo geliyo oğlunun sesi gelio bencede anneleri zabdetmiyo ki sus falan dese dinlerler
(247 puan) tarafından
Bu yoruma cok guldum arti veremiyorum dur buradan veriyim kiz++++
0 oy
(231 puan) tarafından

Dansözlere özene bilirler :D  

(2,009 puan) tarafından
Bence de :))
0 oy
tarafından
Bide eşin adamla konuşsun belki kadın seni ciddiye almıyor olabilir. Adam adama belki konuşunca ciddi olduğunun farkına varırlar. 
(2,009 puan) tarafından
Esim msj atti patronuna oglunu  aradi acmadi ses bizden gelmiyo dio adaam
tarafından
O daha tuhafmış o zaman. ALLAH kolaylık versin canım ya. Bu derecelerse hiç uğraşmayın polisi ara dicem ama patronu diyon
0 oy
(348 puan) tarafından
Geçen gece de bizim üst kat komsum tüm konuşmaları şahit oldum çok fena tartışıyorlardi baya korkup etkilendim yukarı çıkıp toplu konutta oturmayı bilmiyorsanız kendinize uygun bir yer bulun yoksa polisi çağırmak zorunda kalcam dedim kimse sizin kavganizi dinlemek zorunda değil dedim o andan beri çit cikmadi valla :/
(2,009 puan) tarafından
Vlla iyi demissin agzina saglik en sonunda bende  cikcam
(348 puan) tarafından
Gerçekten birbirlerine saygıları yok bari apartmandakilere olsun tabi bana düşmez ama saat fark etmeden sürekli bişey kırma bağırma küfür en son kavga 1 saat sürüp bebeğim sicrayinca taş olsa çatlar tek seferde hallettim zaten kiraci 2 hakları kaldı 3. De ev sahiplerine derim ev ararlar vicdan falan bırakmıyorlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 244 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 440 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 147 göst.