0 oy
223 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Doğum yaptım yapalı nebilim kendimi çok kötü hissediyorum kaynanam lohusayken ki lafları kayinoederin avrat gibi her lafa karışması. Ve biseyi begenmemeleri hep sabahları mutfağa geçip içimden konuşuyorum duvara bakıp bazen delirdim mi diyip duruyorum nebilim eskiden kendime bakardım şimdi cnm istemiyor değersiz gibiyim gözümde dışarı çıktığımızda babası duyuyor niye çıktınız çocuk hasta olucak vs vs diyip duruyor ve ben sadece hava almak istiyorum o an.

Ve artık bı can sıkıcı laf dediklerinden inanır mısınız saçlarımı yoluyorum ben ruhen iyice çöktüm bilmiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Kimseye birşey yapmazsin Olan sana oluyo konussun dursunlar simdiden cokmussun kapat kulaklarini duymazdan gel
(43 puan) tarafından
İşte ben ister istemez duyuyorum o an canm sklyor Esra Erol'da evli adama kaçms bana aynı sen diyor ben evli bı adamla evlenmedim ki aynj o olayım
(2,009 puan) tarafından
Sen kalbini ferah tut rabbim senin ahini bir bir çıkartır herkesten uzme kendini
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok buyuk bi problemin yok cnm Namazini kıl duani oku Allahtan yardimini iste kendi kendini bu hale getirmissin bence
(119,878 puan) tarafından
Uyumadimi alaman bebesi
(7,972 puan) tarafından
Şimdi uyudu bende zaten 3 te 4 te yatiyom hep uykum gelmiyo sen ne zaman uyucan belcikalii
(119,878 puan) tarafından
Kuzey uyusun utu yapcam ondan snr ☺️
0 oy
(580 puan) tarafından
Bir kulağından girip öbüründen çıksın canm kaynana kayunbaba çok da takılacak insanlar değiller 
tarafından
Onlar ancak ortalık karıştırırlar boşver bebeğimle vakit geçir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 678 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 439 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde gulden87 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 273 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Circassian (46 puan) tarafından soruldu