0 oy
1,255 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar dün aksma oldu bu olay kadınin 1 tane 4 aylik bebeği var kadin çalışmak istiyor annesine bebeğime bak ben calisim diyor anneside otur kendin bak ben bakmak zorunda değilim dedi sırf Annesi bebeğine bakmiycak kendiside çalışmayacak diye bebegi çok kötü dovdu kafasına üstü ustune vurmaya devam etti vurrukende öl öl olde kurtulim senden diye bağırıyor bide diyor ben bu coxuga bakmiyom kim bakarsa baksin  çocuğun kafası çok kizarmisti polisi aradim dayanamadim çocuğu dövmesi ne polis geldi ama kadın dovmedim ben dedi sabaha kadar aklımdan cikmadi o bebek anneside kizinin bebeğini dovdü nu görüyor ama elinden almıyor Bide bize diyor bırakın almayın kendi coxugu dovsun şunu anladım ki her doğuran anne olamaz evlatlariniza ne olursa olsun vurmayın kizmayin onlara sımsıkı sarılın onlardan başka kimimiz var ki 

48 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İnşallah doğru değildir diye umuyorum.
tarafından
Polise neden şikayet etmediniz bunun birsürü yolu var yani video çekip atabilirsiniz tv ye cümle aleme rezil olsun diye
(6,053 puan) tarafından
Iyi durmusun yaninda walla parcalardim o kadini o vuran ellerini kirardim ******** adi kadin
(1,037 puan) tarafından
Ben parcalardim o kadini hele 4 aylik öl öl dio okurken bile sinir oldum yanimda olsa neler yapardım cikar balkondan bagirirdim yetisin die
tarafından
Son, durumu ne acaba bebeğin çok merak ediyorum :(
(3,823 puan) tarafından
Aynen bende çok merak ettim inşallah çocuğa birşey olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elleri kırılsın insallaj kendi gebersin nasıl anne ya allah ıslah etsin
tarafından
Amin   Allah böyle insanlara evlat vermesin insallah
tarafından
Benimde doetbucuk aylik bi kızım var allahım nasıl kıyarım ben ona ya
Okurkwn kanım dondu resmen
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Kanım dondu annesinin izlemesine de ayrı şaşırdım allah akıl fikir versin yadırgamak istemiyorum bebeğe çok üzüldüm annesinin koynunda sıcak sıcak uyuması gerekirken dayak yiyor psiko pat kadın 
tarafından
Annesi sigara icerek kızının bebegi dönmesini izliyordu akşamdan beri yüreğim yanıyor o bebegin anlamsı aklımdan çıkmıyor
(1,331 puan) tarafından
Ah yavrum benim allah ıslah etsin kimisi bebek ister olmaz çırpınırlar tedaviler vs genede olmaz  yav  şöyleleri kolayca anne oluyor ya sinir oluyorum
tarafından
Rabbim gerçekten imsakiye versin bakana dönene degil
0 oy
(83 puan) tarafından
Demek ki neymiş her doğuran anne olmazmış

O senin canın kanın nasıl kıyabilirsin ya 
tarafından
Allah belasini versin olamaz tabi
(83 puan) tarafından
O değilde ben orda olcaktim insan nasıl dövülür üstünde test etmek isterdim
tarafından
Biz sadece bebeği aldık keşke olsaydin
0 oy
tarafından
Ay nasıl kiyiyor daha sabiye küçük  bebeğe annesine güvenmis  doğururken o zaman başta yapmiycakti Ayy Allah'ım ya ne suvu var o bebeğin Ay Allah'ım sen koru 
tarafından
Anneside dedi dogurmasaydin insan çalışmak için bebeğini dover mi ya çok kötü dovdu
tarafından
Bence kadının kafa da var herhalde eli kırılsın bebeğe dövmek nedir kimi çırpınır çocuğum olsun diye kimide olur şükür etmez
tarafından
Madem kafada var evlenmesine coxuk yapmasin coxuk ağlamaktan kıpkırmızı oldu görsen çok kotuydu
tarafından
Ay Allah'ım ya polis nasıl görünüyor çocuk doktora goturseker çıkar zaten ortaya
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Oha oha bence o bi kendine gelsin eğer biri kurtulacaksa o zaman o ölsün bebek kurtulsun nasıl olsa bebeğe yine bi koruyucu anne bulunur bebek de kurtulmuş olur bazen bu insanlar da azıtıyor 
tarafından
İnsan olan bunu yapmaz zaten coxugun sesi kucamdan çıkmıyor
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Allahım ne vicdansız mahlukatmis o kadın insan demeye dilim varmadı Allah kurtarsın o yavruyu ellerinden 
tarafından
Aksam o kadar istedim ki polisin o bebegi goturmesini ama kadın yalan söyledi dovmedim dedi
(2,091 puan) tarafından
Kıyamam yaa daha ilerde neler yapar o bebeğe düşünmek bile istemiyorum çok korkunç:(((
0 oy
(54 puan) tarafından
Eli kırılsın inşallah Allah belasını versin daha ne denir ki her doğuran anne olsa keşke
tarafından
Keşkeeee biz de daha iyi bakmak için cirpiniyoz
(54 puan) tarafından
Benim karnımda ben daha kıyamıyorum elimde olsa keşke hep karnımda kalsa orda daha güvende sanki
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın polisi çağırmakla 
tarafından
Ayeni carmasam kimse carmiyor filim gibi izliyorlar
0 oy
(5,406 puan) tarafından

4 aylık ve benim neresine vurdu kız :woot: ne anlar minnacık yavru doğurmasaymış sinir  ***** kadın 

tarafından
HeRKes öyle dedi dogurmasydin kadın hiç utanmadi bile
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Yavrum ya ne cani yanmıştır pislik karı kendi ölsün
tarafından
İnşallah olsunde bebek kurtulsun bari
0 oy
(44,748 puan) tarafından

Pislik elleri kökünden kırılsın :angry:nasil bı vicdan ya insan nasıl kiyabilir pislikkk

tarafından
Vicdan da yok insanlikta olsa yapamaz
0 oy
(295 puan) tarafından
Versin ben bakarim allah canini alsin bebeyimi biran hissetmesem gozyasim durmuyo yolda yururkrn gorduyum cocuklari bile icten ice seviyorum bn kahrol kadin kahrol melek o melek alaydin elinden ver bn vurayim deseydin cani yanmazdi heralde pislik dunyaya niye getirdin o zaman icim parcalandi simdi o bebeyin kosunu hissedebilmek kucagima sokup bn bakarim sana demek istedim ya sabah sabah canim yandi boyle bisey olamaz ya
tarafından
Bebegi aldık üst komsunun evine çıktık mama verdik baya korumuştu ama
(295 puan) tarafından
Kuzum kuzummmmm iyi yapmisiniz allah razi olsun
tarafından
Cumlemizden inşallah
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Madem bakmayacakti neden yaptı o işi ... Adi karı rabbim o çocuğu kurtarsın o mal karıdan
tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Allah'ın dan bulsun o pislik kadın o çocuğa muhtaç olsun inşallah
tarafından
İnşallah rabbim isteyenlere versin
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Ben kadini yolarım 4aylik bebegi dovucek kayıt yapsaydn keske polislerde gitti dimi smdi kadni almadilar dimi
(1,475 puan) tarafından
Yardmci ol o bebege patrti gulurtu bisey duyarsan video çek bişey yap polisi ara
tarafından
Aynen öyle yapacam
(1,475 puan) tarafından
Yarın birgün o bebek büyüdüğünde egerki o kadının elinde olmazsa anlatanlar olur seni şu kadın kurtardi vs diye
tarafından
İnşallah o bebek o kadının elinde buyumesin
(1,475 puan) tarafından
Insallh insallh com bugn aklimdan cikmaz artik
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Öyle bi annede büyüyeceğine çocuk esirgeme kurumunda büyüsün.

Çalışma isteği için bebek dövülmez tam dtersi bebeklerimizin geleceği için çalışmak zorunda kalınır.

Allah ıslah etsin
tarafından
Kadin keyfi çalışmak istiyor coxuga bakmak istemiyormus banane ben bakamam diyor
(7,935 puan) tarafından
Eee kocası nerde o nasıl anneymiş yaaa niye hamile kalmış o zaman
tarafından
Kocasi çalışıyor evde değildi kocası duyunca kendide dayak yiycek anne değilmiş demek
0 oy
(826 puan) tarafından
Hiç bişe diyemiyorum artık. Keşke çoçuk doğurmak için önceden psikoloqla görüşmek zorunlu olsada onlsr karar verse.  Kalbim ağrıyor yaaa nereye gidiyoruz böyle
tarafından
Aynen keşke öyle bişey olsun
0 oy
tarafından
Cnm tekrar yaparsa sosyal hizmetleri arayin. Arastirsinlar
tarafından
Oranin numarasi kaç Abla bide Video çekerim olmaz inşallah
tarafından
183 ü ara cnm sikayet hattiymis.
0 oy
(579 puan) tarafından
Allah belasını versin öyle annenin rabbim böylelerine evlat vermesin inşallah polis gelip bebeği almadım darp varmı yokmu hastanede belli olurdu zaten canım el kadar sahabiyi neden o cani kadının eline bırakırlar nasıl bı Türkiye olduk onuda anlamış değilim polisler bile bişey yapmayan ülkede yaşıyoruz çok normal 
tarafından
Polisler hiç umursamiyor kafası Baysa kırmızı olmuştu Polis çocuğa bile bakmadı
(579 puan) tarafından
Diyorum ya edalet olmayan ülkede yaşıyoruz canım kime ne söyleyelim millette artık şaştı

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 903 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 402 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 699 göst.