0 oy
1,280 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar dün aksma oldu bu olay kadınin 1 tane 4 aylik bebeği var kadin çalışmak istiyor annesine bebeğime bak ben calisim diyor anneside otur kendin bak ben bakmak zorunda değilim dedi sırf Annesi bebeğine bakmiycak kendiside çalışmayacak diye bebegi çok kötü dovdu kafasına üstü ustune vurmaya devam etti vurrukende öl öl olde kurtulim senden diye bağırıyor bide diyor ben bu coxuga bakmiyom kim bakarsa baksin  çocuğun kafası çok kizarmisti polisi aradim dayanamadim çocuğu dövmesi ne polis geldi ama kadın dovmedim ben dedi sabaha kadar aklımdan cikmadi o bebek anneside kizinin bebeğini dovdü nu görüyor ama elinden almıyor Bide bize diyor bırakın almayın kendi coxugu dovsun şunu anladım ki her doğuran anne olamaz evlatlariniza ne olursa olsun vurmayın kizmayin onlara sımsıkı sarılın onlardan başka kimimiz var ki 

48 Cevaplar

0 oy
(3,456 puan) tarafından
Ben orda olsaydım o kadının elini kırardım kesin. 
tarafından
Rabbim vicdan versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah belasını versin öyle annenin kimisi evlat evlat diye yanar kimiside bunu yapar gerçekten Rabbim herkese nasip etmesin 
tarafından
Rabbim hakkıyla bakanlara isteyenlere versin
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Yaaa yuh aklim almıyor gerçekten nasıl ya el kadar bebeğe vurulur ya bıngıldağına zarar verdiyse. Ufff yaa vala 15 aylık oğlumu bağırınca bile kendime de bağırıp kızıyorum. Nasıl olur aklım almıyor. Bir dahana olur video çek, polisi değil sosoyal hizmeti ara, onun koruyucusu sensin inan.

Bir da nasıl bir evdeler ki , herkes gördü dışında mı dövdü
tarafından
Kapinin önünde dovdu coxgum bagirinca komsular çıktı hep
(1,020 puan) tarafından
U uuff canım ya.  İnan bebek sana emanet bin şekilde ne olur sen elinden geldikçe koru , birdaha olursa sosyal hizmeti ara
0 oy
tarafından
Daha 4ayına yeni girmiş bebegim var el kadar bebek daha sana ihtiyaci var konuşmuyor bişey yapmiyor karnı tok altı temiz olunca kendi halınde ayak çırpıp yatıyor kendince gülüyor sesler çıkartıyor nasıl döversin ya. Elleri kırılsın inşallah öyle anne olmaz olsun kendi gebersin gitsin. 
tarafından
Evlatlarin her zamn annelerine ihtiyacı var heleki 4 aylik bebek
0 oy
tarafından
O nasıl bir vicdansizlik nasıl bir anne bunu yapabilir hicmi için sizlamadi senin  Allah belanı versin kocası annesi nasıl izin veriyolar anlamiyorum gelen polislerde nasıl bebeği görmeden bakmadan gidiyorlar olseydi o çocuk belki beyin kanaması gecirecekti bı doktor muanesi bilemi yaptırılmaz ben olsam sosyal aile bakanligingina şikayet ederim yemin ederim çocuk gözlem altında olur en azından 
tarafından
Allah belasini versin inşallah bakmadan gittiler valla
0 oy
(2,241 puan) tarafından
o kadini versinler elime kucucuk bebege mi yetiyomus gucu . istemiyosa yapmasaydi yosma .. sen nerden gordun canim disarda mi oldu bu olay 
tarafından
İçerde dovuyirdu döve döve dışarı çıktı bakmaya başladı coxuga
0 oy
tarafından
Sosyal hizmetleri ara anlat kadinin psikolojisi bozuk de calismak istiyorum diye çocuğunu dövdü öl ol diyerek de alsınlar elinden haberlere görüyoruz bi bebegini öldüren anne haberi daha istemiyorum ya yazık
tarafından
Kanıt lazım Video çekmem lazim
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ne yani her doguran anne olamaz diyip suscakmıyız bu kadın her gun coxugunu dovecek ve sadece bir kez yaptgndan haberim olcak belkı de bunlar ailece sorunlu bellı ben ogluma sesimi yukselysem bile annemden sopa yerim valla su olayı duydum uykularım kacar goruyoz bebegını cope atan sobaya atan karıları nasıl rahat uyuruz postu acan arkadasım git bıse yap kanıtla Allah askına
tarafından
Kanitliycam inşallah
0 oy
tarafından
Sen bunları nasıl gordun orda mıydın 
tarafından
Kiz balkondan gördüm assa indi çocuğu aldım üst komşuda oradaydı onun evine çıktık bebege mama verdik
tarafından
Allah ıslah etsin ben orda olsam agzını burnunu kırardım o pıslıgın pıslık mı ya
0 oy
(774 puan) tarafından
Elleri kırılsın da çalışamasın Allah'ın belası 
tarafından
Bizde dedik çalışma çocuğuna bak çalışmak istiom diyor
(774 puan) tarafından
Sosyal hizmetleri arayıp şikayet etsene sen onu
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim gerçekten kınamamak lazım 
tarafından
Kinamiyorumr sadece aklımdan cikmadi sizlerle paylaşmak istedim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Allah vicdan merhet versin nasil kiymis pislik nasil anneymis 
tarafından
Her insan anne olamaz ama bu insan bile değil
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Lütfen sosyal hizmetleri arayın. Buna şahit olduğunuzu anlatın . bebegin can guvenligi yok dilsiz masum sabi yazık günah lütfen polisi arayıp kenara cekilmeyin sosyal hizmetleri de arayıp yardım isteyin 
tarafından
Bida duyarsam sesini ariycam
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hayretler içinde okudum ya gerçek mı bu
tarafından
Malesef gercek
0 oy
(7,096 puan) tarafından
O kadini ceker ayirirrdimm kimsede alamazdi elimdennn ittttt ona ki gucu yetmissse zevkini yasarken iyi bakmaya gelincemi kotu oralarinnn kopsun elinde kalsin emiuuuuu
tarafından
Aynen oyle
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Elleri kırılsın ben kızınca bile vijdan azabı çekiyorum o nasıl vuruyor el kadar sabiye Allah kahretsin onu pislik kadın vijdanı yoksun onun 
0 oy
(870 puan) tarafından

Allah akıl fikir versin inşallah 

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsin onu suan 4 aylik oglum var aglayincr icim parcalaniyir nasil boyle ******** olabiliyor bir insan
0 oy
(784 puan) tarafından
Inşallah o elleri kırılır o gözleri yerinden çıkar inşallah annesiyle birlikte geberirler. Allah bin belâlarını versin. Allah korkusu yokmuş. Ne  diye doğurmuş orspu. Inşallah kendisi ölür de orda bi güzel ayıklanır 
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ay gozlerim doldu cok kotu ya nasil kiyar ya nasil off devletin elinden almasi lazim o yavruyu ya cok uzuldumm off

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 917 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 404 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,414 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 123 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 700 göst.