0 oy
23,476 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (446 puan) tarafından

Bide çok .aciyomu

İnci ağda duyanlar yaptıranlar varmı.  Etkisi nasıl. Geç çıkarıyor diye duydum 

Cevaplar için şimdiden teşekkürler ♥️♥️♥️

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Koltuk alti bikini tüm bacak oluyo 

(446 puan) tarafından
Kollar yokmu kız
-Reklam-
+1 oy
(638 puan) tarafından

Yüz dahil değil galiba canim ama istersen yaparlar inci ağda kullanmadım ama kuzenim almis ince tüyleri alıyor bikini bölgesini filan almıyor demisti

(446 puan) tarafından
Himmm diyosun.
Sorun değil.
İnci ağda 6 ay çıkarmıyor senede 2 kez agdaya ihtiyaç duyuyorsun diye duydum demekki palavraymis :))
(638 puan) tarafından
6 ayda çıkmaması imkansız lazer de bile kolay kolay bitmiyor
(103 puan) tarafından
Inci agda cok kotu ise yaramaz almayin normal agda alin
+1 oy
(73 puan) tarafından

Kollar bacaklar koltuk altı ve bikini canım tüm beden ama ekstra ücretle istediğin başka yerini de alabiliyorsun

+1 oy
(351 puan) tarafından

Butun bacak , bikini bölgesi ve koltuk altı komple agdaya giriyor. Kol , bel , popo göğüs ekstra ücret :)

+1 oy
tarafından

Hic agdaya gitmedim ama lazer epilasyondan bildigim kadari ile tum vücut kol dirseğe kadar bacak dirsege kadar koltuk alti genital. Eger tam kol bacak ppo gobek bunlardan istersen fiyat değişiyor 

+1 oy
(1,949 puan) tarafından

Bizim burda 2 bacak 2 kol 2 koltuk altı komple 70 TL. Bikini bölgesini her kuaför yapmıyor yüzü de istersen yapıyorlar ben geçen hafta ağda mı yapıp bitirdim 2 bacak 2 kol 2 koltuk altı hepsini evde yaptım koltuk altım çukur olduğu için onu eşim aldı diğerlerini kendim yaptım sonra da kuaföre gidip kaş bıyık aldırdım. Bi bikini bölgem kaldı sanırım oda böyle giderse jilet ile giderim doğuma onuda tersten alırsam ağda yapmış gibi olur bi nevi onu da mecbur eşime yaptırırım doğum sonuçta bu herkes görecek. İki günde bir banyo yapıyorum her banyoda bikini bölgesini temizliyorum nolur nolmaz diye inşallah hiç birimiz hazırlıksız yakalanmayız. Rabbim hepimizi kolay kurtarsın :))

(446 puan) tarafından
:))) amin amin. Kendin yapabiliyosan ne mutlu.
(1,949 puan) tarafından
3 yıldır kendim yapıyorum evde makinem da var 1 buçuk 2 ayda bir alıyorum :)
+1 oy
(247 puan) tarafından

Ağda candır can. Randevunu alırken aldırmak istediğin yerleri özellikle belirt canım bildiğim kadarıyla komple ağda bacak, koltukaltı ve genital bölge oluyor. Ama ben mesela koltukaltı aldırmıyorum epilatorle daha kolay oluyor benim için. Tahriş de olmuyor hem. Telefonla söylüyorum kol ve göbek de olacak diye.

+1 oy
(164 puan) tarafından

Kuaförlerin tüm vücuttan anladığı komple bacak kol koltuk altı bi de bikini bölgesi ama bana göre tüm vücut vücudunun her yeri bacak kalça kol sırt göğüs gobek bikini bölgesi yani ben vücudumda nokta kalmayacak şekilde her yerini aldırıyorm ama hamile olduğumdan beri göbek sirt aldirmadim riskli hamileligim diye doğumdan sonra devam edecem 

+1 oy
tarafından

İnci ağdanin da pek farkı yok canım acıyor yine de

+1 oy
(249 puan) tarafından

Kampanyada yazan komple ağdayı diyorsan koltuk altı bacak ve genital bölgedir . önceden neyle alıyodun

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 798 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Birprensannesi59 (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 423 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.