0 oy
806 göst.
Aile kategorisinde (581 puan) tarafından
1 haftadır falan annemlerdeyim bugün İstanbul'dan amcamla yengem geldi kapıyı açtım içeri girdiler oturdular oğlum 4 aylık 7.650kilosu yengem görür görmez ay bu çocuk çok zayıfmış fotoğrafta toplu çıkıyormuş dedi bende boyu da 69cm dedim boyu uzun olduğu için öyle duruyor kilosu 6 aylık bebeğe eş değer ben de çocuk büyüttüm benim çocuklarımda görsen 4 aylıkken 10 kiloydu dedi oğlumu kucağına aldı diyorki seni bana versinler ben bakiyim görsünler diyor babamda arkadan bzie geldi de çocuk toparladı  gorsen daha zayıftı dedi ben hiç bisey demedim içime öküz oturdu zayifmi allah aşkına oğlum ?? Babamın bu ilk lafı değil yine buna benzer laf söyledi 

40 Cevaplar

+2 oy
(15,002 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Babang8le gidince çocuk kilo almış ya baban kendi emzirmis heralde. Bu kadar ovundugune göre. Şu kendiyle övünen insanlara sinir olduğum kadar kimseye sinir olmuyorum.
-Reklam-
+2 oy
(1,253 puan) tarafından
Sakin sakin baskalarinin baskısı altinda kalarak o çocuğa yedircem.diye ugrasip çocuğu yemekten sogutma benim gbi. Kendin de yipranirsin cocuguda yipratirsiniz. Çocuğun kilosu gayet iyi
+1 oy
tarafından
Var yaa şu el kadar bebelerin kilolarına takılan insanlara anlam veremiyorum canım ya
(581 puan) tarafından
Valla ne bekliyorlar acaba 20 kilo olsun istiyor heralde
0 oy
tarafından
Gül geç Allah aşkına takma bu lafları 
(581 puan) tarafından
Olmuyor valla bacım
0 oy
(3,148 puan) tarafından
İstiyorlar ki çocuklar kıyafete sığmasın patlasın size ne arkadaş herkes kendi çocuğuna baksın 
(581 puan) tarafından
Babamda öyle bı diyor ki sanki ben bakamıyorum alındım diyor geldi mamasını falan aldık evde ben mama alıp vermiyorum sanki
0 oy
tarafından
Oha ya  abartmasinlar daha ne olsun Allah aşkına
(581 puan) tarafından
Kafayı yemişler
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Ağzı olan konuşuyor ya amaan boşver he 10 kg töbe ya:D

0 oy
(3,140 puan) tarafından
4 aylıkken 8300 Gr di şimdi 5 aylık 8900 Gr. Ama benim çocuğum iri bebekti 4640 Gr doğdu. Ona rağmen ayda 1 kilo anca aldı. Ne alakasi varmış çocuklar sumo güreşine mi çıkacak kilolu bebek sağlıklı bebek değildir. Sağlıklı olsun kilosu az veya çok gerek yok yani fazlasına.
(581 puan) tarafından
Aynen öyle babamın lafları deli ediyor beni
(3,140 puan) tarafından
Sanki babanlarda yemek mi veriyorsun ki toparladım aynı memeyi veya mamayı evde de içiyor.
0 oy
tarafından
Ay çok ayıp çok ayıp yaptiklari
0 oy
tarafından

Benim oğluma da şişko diyorlar al küreği vur ağızlarına

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bir agzi olan konusuyor wakasi daha 
0 oy
(30 puan) tarafından
Bence gayet güzel kilosu boşver takma kimseyi  Benim bebeğim  14 aylık  daha yeni 10 kiloyu geçti ne istiyorlar bebeklerimiz obezmi olsun doktorun iyi dediği sürece başkaların ne düşündüğünü önemseme 
0 oy
tarafından
Yok artık nesi zayıf boyu da uzun maşallah 
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Ypk kız maşallah bebisine resimde toplu çıkıyor küçükmüş diye bana da çok dediler onu da normal karşıladım çünkü resimde gerçekten 4 aylıkken 8 9 gibi çıkıyordu ama bana hiç bu kadar uzatmadilar hadi onlar diyorda babasının öyle demesi kötü olmuş canım oda belki senin kirilacagini düşünemedi 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Amman boşver kız 
0 oy
(691 puan) tarafından
Oylesine niye baba senmi emzirdin burda yada inekmi tuttun dicen bidaha acamaz agzini 

Bana versen kilo aldiririm diyenede ozledin gliba bitane dha dogurda buyut de gec vala hakrdiyolar
0 oy
(7,935 puan) tarafından
kilolu yapılı olsada bu çocuk obez olacak derler.Derler de derler canım en iyisi kafaya takmamak .İnsanları memnun etmek ve ikna etmek zor.Hemşiresi ve doktoru kilosu iyi diyor de geç
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Ne zayıfı ya benimki 6 aylıkken 7 kiloydu 
0 oy
(130 puan) tarafından
Allah için ya ona hiç takılmaz zayıf deyince kilolu olsun da göze mi gelsin derim hep 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Doktorunuz normal diyorsa kimseyi takmayın 4.5 aylık kızım 6 kg çünkü prematüre ve 2 kg doğdu şimdi normal ağırlıkta zamanın da doğan cocukla bir olur mu ? Bizi de görenler yok küçük fln diyor diyorum prematüreydi kızım doktorumuz normal diyor diyorum birşey demiyorlar sağlıklı olsun kilo çok mu iyi birşey sanki eskiler işte kilolu olunca sağlıklı olcak sanıyor

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 630 göst.
1 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 23,564 göst.
0 oy
8 cevap 334 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 635 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu