0 oy
642 göst.
Diğer kategorisinde (10,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Paşam kaç saattir uyumuyo :(:(:(:(:(:(:( uykusuzluktan ölecem diğer paşalarım uyanmadın bunun uyuması lazım kaç saattir ayağımda sallıyorum banamısın demiyo

7 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Valla canım yalnz  değilsin ☺ saat 5 ten bu yana sallıyorum  karnı tok altı temiz ama uyumuyor çıldırmak üzereyim  :woot:

image

(10,411 puan) tarafından
Bu gün biraz değişik dün 1 saatlığine babaannesine bıraktım market alışverişine gittim ağam paşam onun intikamınımı alıyo  nee
(4,875 puan) tarafından
Sabah 5 ten 10 a kadar salladım insanın gözü ağrır ya ☺☺ eni sonu dayanamadı uyudu tabiki 1 saat sonra yine ayakta
(2,351 puan) tarafından
5 saat bebek salliyamam ben ya bacaklarm kopar ki :(
(4,875 puan) tarafından
O yüzden emzir hemen at beşiğine ☺☺
(2,351 puan) tarafından
Ole yapacam alacam bi dönence koyacam besiginin tepesine malak gbi onu izlesn dursun :))
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Amaaan bende simdi uyutdum uydu diye bisiy yok kafasinda cocugun oldum bitdim
(10,411 puan) tarafından
Al bnndende o kadar kız ne uyuduğu belli nede uyanıklığı kendimden geçtim millet rahatsız olacak diye panik oluyorum
0 oy
(822 puan) tarafından
Benimki de uyumuyo bide ciyak ciyak ötüyo tilki uykulu kızım :)) hepsi aynı anda büyüme atağı geçiriyo olamaz dimi ??
(10,411 puan) tarafından
Evet benimkide öyle bi uyuyan öocuk yapamadım gitti;);););););)
(822 puan) tarafından
Biz doğunca sarılık olduk çok zordu uyandırması 1saat sürerdi o zaman derdim hep bunun acısı kötü çıkar die bu kadarını beklemiyorum:)))
0 oy
tarafından
Gözlerden dee uyku akıyor ama kuzunun :)))
(10,411 puan) tarafından
Evet uykusuda var gündüzde uyumadı akşam market alışcerişine gittim ilk defa babaanneye bıraktım artık bana cezamı veriyo ne:):):):):) :)
tarafından
Evet beni bırakıp gidersen bende seni boyle uyutmam cok kizginim sana diyor bakislardan da bello :))))
0 oy
tarafından

Yerim seniiii uyusana teyzeeemmmm <3<3<3

(10,411 puan) tarafından
3 saat ayağımda sallamayla anca uyudu teyzesi
(75 puan) tarafından
Allahimm yaaa aynı benim kziim gözler uyku akiyo ama sanki annne ben uyursam sende uyursun sana ceza veriyorum uyumiycam
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Maşallah minik paşaya çok tatlı uykusu da çok var belli gözlerinden kuzum 

İlgili bir soru bulunamadı

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...