0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Küçükken bir çok kez kendi akranlarim tarafından tacize uğradım her seferinde korktum kaçtım ama kimseye söyleyemedim bu aklım yetebe kadar devam etti çocuktum ama akranlarimda çocuktu nasıl olduysa onu düşünüp bana böyle bsy yapabildiler çok kızıyorum kendime neden niye soylemedm anneme en yakın tarafından dahi oldu bir çok kez neler neler ablaminda tacize uğradığını biliyorum onların elinden zor kurtuldugnu neden anlatmadım niye sustuk hala içim içimi yiyor ilk defa size anlatmak istedm hala travma olarak kaldı aklıma geldikçe midem bulanıyor gözümün önünden gitmiyor tiksiniyorum kendimden

12 Cevaplar

+1 oy
(7,096 puan) tarafından
Iste bu yuzden çocuklarımızi dovup susturmak yerine kendini korumayi susmamasi gerektigini ogretmemiz gerek ! 

Çocuklarımızı bilincli yetistirelim lutfen boyle seyler okudukca icim aciyo

Kiyamam sana 
(2,350 puan) tarafından
Ailem bilseydi susturmazdi inanki ama ben sustum hep
-Reklam-
+1 oy
(979 puan) tarafından
Rabb'im yardımcınız olsun canım bir psikiyatriste mi gitsen acaba.
(2,350 puan) tarafından
Atlatamiyorum canım gitmek istiyorum ins geçer gider ama unutulmaz
(979 puan) tarafından
Bence gitmelisin işe yarayabilir. İnşallah Rabb'im yardımcın Olsun
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim amin
+1 oy
(1,337 puan) tarafından
Sorma çok kotü bir his bende birkaç kez tacize uğradım çocukken ve aklim yetmediği için kimseye anlatmadım ama bunun sorumlusu ailelerimiz bize kimsenin dokunamayacağıni eğer dokunurlarsa kötu niyetli olduklarıni ve hemen anne babamıza anlatmamız gerektiği öğretmediler bize eğer öğretselerdi bizde susmazdik ve biz bilinçli anne baba olup evlatlarimizla uygun bir dille zamani gelince konuşmaliyiz ki onlarda ayni tacize uğramasın
(2,350 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum haklisin
(1,287 puan) tarafından
Aynen öyle canım katılıyorum bende iki kızıma sürekli anlatıyorum kimse sana dokunamaz öyle birşey olursa hemen bana söylemelisin diye
0 oy
(120,195 puan) tarafından
Ablanin tacizimi 
(2,350 puan) tarafından
Kendimde tacize uğradım ablamda
(120,195 puan) tarafından
Kiyamam sana yaa☹☹☹
(2,350 puan) tarafından
Nasıl sustum niye çok kızıyorum kendime
0 oy
(27,780 puan) tarafından

Offff :(( çok zor

(2,350 puan) tarafından
Öyle canm ablam delirdi onlar yüzünden hiç iyi dil
0 oy
(11,506 puan) tarafından

Destek almak şart canım

(2,350 puan) tarafından
Kesinlikle ama unutlucak bsy dil
0 oy
tarafından
Ahhh ahhh keşke zamanında anlatsaydın pislikler 
(2,350 puan) tarafından
Çocuktum ya bilmiyordumki ne oldugnu
0 oy
tarafından
Çok kötü birşey yasamissiniz çok üzüldüm
(2,350 puan) tarafından
Ben o kadar kötü şeyler yaşamadım ama ablaminki aklıma geldikçe deliriyorum ve ablam şuan evli çocuğu var o olaydan sonra aklını yitirdi diyebilirim bı nevi delirdi
tarafından
Gerçekten kötü olmuş keşke o zaman susmasaydiniz
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Valla ben de uğradım hem de üç dört yaşındayken benden bir yaş küçük cinsiyeti tanımaya çalışan arkadaş yüzünden büyüyünce aklım erdi. Eşime dedim ben ama unutmuştur. 
(2,350 puan) tarafından
Ay anlatamam neler neler inanki açık açık yazamiyorum
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Her kadının, kız çocuğunun mutlaka bı tacize uğramış ligi oluyor. Haberi olmadan göz tacizine bile... Dünya çok pislik bı yer 
(2,350 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(77 puan) tarafından
Cok zor bir durum ama o çocuk aklıyla insan anlatmak daha kötü gibi geliyor korkuyor ve susmayi tercih ediyor çocukluğun verdiği bir durum:(rabbim evlatlarımıza yasatmasin
(2,350 puan) tarafından
Aminn kuzum
0 oy
(390 puan) tarafından
Kiyamam . Elleri kirilsin yapanlarin pislikler. Yakin akrabami hala goruyo musun onlari
(2,350 puan) tarafından
Görmüyorum ama biri geldi evimde kaldı Bir gece hiç bsy diyemedim eşim var diye
(390 puan) tarafından
Cok zor bi durum ama keske esine o kisiden rahatsiz oluyorum sevmiyorum falan deseydin. Bi de utanmadan gelip sizde mi kaldi
(2,350 puan) tarafından
Kuzenimle eşim gelmişti oda gelmiş bı gece kaldılar gittiler eşimin gözü tutmadı onu zaten anladı tipinden boşver gidecekler ztn dedim evet utanmadan gelmiş bide evime
(390 puan) tarafından
Nasil insanlar var . Unutmaya calis kafana takma senin hic bi sucun yok Allh havale et.
(2,350 puan) tarafından
Öyle yaptm kuzum Allah'a havale ettim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 715 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,221 puan) tarafından soruldu

386,010 soru

11,540,558 cevap

35,215 kullanıcı

...