0 oy
509 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
16 aylık ayırmaya karar verdim gece emmeye devam ediyor odasına alistirdiktan bir süre sonra emmeyi de biraktiricam aşırı merhamet ediyorum ama alistirmam gerek artık ikinci çocuk geliyor ve bizim odamıza alışması da doğru degjl

9 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimki 17 aylik hep yanında beşiği oyle uyuyo 
(4,040 puan) tarafından
Yani hâlâ yaninizda değil mi gece uyanıyor mu
(22,070 puan) tarafından
Yanımda canim ya uyaniyo onceden uyanmazdı şu son 2 aydır rezillik cekiyom süte kalkar inmek ister telefon istiyo surekli
(4,040 puan) tarafından
Anladım benimki de bı ara gece kalkıp oyun istiyordu sonra terk etti
-Reklam-
0 oy
tarafından

B͢e͢n͢i͢m͢ ço͢c͢u͢jk͢ 3 t͢a͢bn͢e͢ b͢i͢d͢e͢a͢ a͢y͢i͢r͢m͢a͢k͢ l͢a͢z͢i͢n͢

(4,040 puan) tarafından
Yazıların karışmış canım çok anlamadim
tarafından
ᗷᗴᑎîᗰᗪᗴ 3 çOᑕᑌK ᐯᗩᖇ ᗩYIᖇᗰᗩᗰ ᒪᗩᘔIᗰ OᗪᗩᒪᗩᖇIᑎI
(4,040 puan) tarafından
Anladım Allah kolaylık versin
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Benimki şuan 3 aylık onumuzdeki ay ayiricam gece 1 defa  uyanıyor camera alicam bakalım gecen gün denemek için yatayım dedim ay yok rahat edemedim oysaki ojjn yatagiylq benim yatagim 10 adim ama iste 
(4,040 puan) tarafından
Küçükmüş daha ben küçükken ayırmaya kıyamadım gerçi hala kıyamıyorum ama mecburum
(3,036 puan) tarafından
Benim esimkn işinden dolayi mecbur bizim odada uyuyamaz ben onun odasında yatiyorum 3 aydır sırtım ağrıdı artık esim askeri personel bazen sabah geliyor bazen sabah erken gidiyor surekli ses oluyor 24 24 çalışıyor ojunda uyumasinlazim araba kullanıyor o yüzden ayırmam lazim
(4,040 puan) tarafından
O zman ayirmak daha mantıklı öteki türlü resmen aile düzeni bozuluyor
(3,036 puan) tarafından
Evet zaten 24 çalışınca hiç eve gelmiyor bide evdeyken ayrı yatıyoruz bazen özlüyorum gunduz uyurken adamın yanına gidip seviyorum :D kızıma yavaş yavaş uyku düzenine oluşturuyoruz bakalım inşallah benim için kolay geçer
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Ben önce sütten kestim sonra odasını ayirdim tavsiye ederim
(4,040 puan) tarafından
Evet senin postun çıktı önüme şimdi aynı durumdayim  tamamen mi kestin yoksa geceleri mi kaç günde sütten kestin kaç günde odasına alıştı biraz cesaretlendir beni :D
(4,988 puan) tarafından
Benimki biraz daha büyüktü daha zor oldu aslında önce gündüz azalttım gece devam ettim sonra gündüz kesince gece kendiliğinden azalıyor emme sayisi. Oda ayırma konusu ise bir iki gece onunla yat odasında çünkü alışması lazım gündüzde orda uyut gece kalkıp yanina sık sık gelecek ama zamanla azalıyor benimki 24 aylık oldu hala geliyor :)
(4,040 puan) tarafından
Benimkinin gelecegini sanmam ben onun yanına giderim gerekirse sürekli böyle yaparım alışana kadar artık gece uyanmalari bitmiyor demek ki :)
(4,988 puan) tarafından
Yok ya bitmiyor kolay kolay ben sallamadan uyutuyorum bir de daha rahat aslında ama uyanmasına çözüm yok gibi suanlik
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kızım emmiyordu zaten. Beşiğinde de sığmıyordu yer yatağı yapmıştım kendi odama orda yatıyordu. Baza aldık direk odasına koydum oraya yatirdim
(4,040 puan) tarafından
Aslında oğlum da yatağını çok sevdi yatağı oadasina geçerse her türlü heveslenir odasını da seviyor hazır gibi yani
(77 puan) tarafından
Kaç aylıkken ayirdın canım
(5,323 puan) tarafından
16 aylıktı canim şimdi 19 bucuk
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Ben kızımi 4 yasinda ayirdim gece uyuanmalari bırakınca ayırmak istedim 4 yasinda kardeşi doğunca ayırdık  oglumuda bı 3 yaşına kadar beşikte uyutcam ama bole çok rahat ettim
(4,040 puan) tarafından
Benim de planım en az 2 yastı ama malesef kardeş geliyor
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Canim benimkiler 5 aylik oldular şükür 2 ay sonra ayircam insaallah gece 4 5 kere ayri ayri kalkiyolar ama yapacak bisey yok kamera alcam odalarina bana da gece sporu olcak gibi :)
(4,040 puan) tarafından
Belki birbirlerini yorarlar daha çok uyurlar :D Allah kolaylık versin senin işin hem zor hem tatlı :)
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İlk doğduğundan beri kendi odasında yatıyor.Başta bn sallamadan uyutuyordum ama eşim sallamaya alıştırmış şimdi 2 yaşını geçti sallanmadn yatmıyor.
(4,040 puan) tarafından
O kötü olmuş senin icin
(3,895 puan) tarafından
Maalesef eşim sağolsun gerçi o da kayınvalidemden görmüş.
0 oy
(181 puan) tarafından
bende o aylarda ayirdim ama bence once memeden ayir oyle odayi ayir meme icin hep kalkar ayri yatmak istemez uzak olmak istemez

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 344 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 208 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Safiye__ (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sadebirgl (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.