0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde (1,326 puan) tarafından
Kızlar etkilenen bazılarınız oluyor şimdiden özürdilerim bugun akrabalar geldi öyle şeyler dediler ki psikolojim bozuldu netten araştırdım ama tam bir bilgi bulamadım eşim yarın işe gidicek evde tek başıma kalıcam bana dediler ki yok bebeği yalnız bırakma sakın basarlar felan sende yalnız kalma bişey yaparlar yok seni boğarlar felan 40 çıkmadan yalnız kalma sakın felan dediler o kadar ürkttüm ki çok korkuyorum yarın eşim işe gidiyor ne yapcam? Gerçekten böyle bişey var mı ilk kez duyuyorum 

42 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende 40liyken 5 gün gece gündüz evde tek kaldım mecburi. Hiç bsi olmadi. Eşimin işi gereği mecburen gitmişti korktum ama bsi yokmuş yani :D

-Reklam-
0 oy
(870 puan) tarafından

Benide cok korkutyorlardı çok şükür birşey olmadı edebileceğim dualara bakıp dua ediyordum 

0 oy
tarafından
Ben kaldim bisey olmadi
0 oy
(5,220 puan) tarafından
işte o akrabaları bidaha eve alma boş konuşmasınlar he basarlar onları basmışlar heralde biliyolar keşke sorsaydın size bastılar mı tööbe yaa sen ayetel kürsi oku çocuğuna kendine üfle hiçbişey olmaz allahın izniyle. sinir oluyorum şöyle konuşanlara ya
0 oy
(167 puan) tarafından

Gece kalma yalnız gündüz bişey olmaz 

0 oy
(7,935 puan) tarafından
doğum yaptıktan 10gün sonra eşim işe başladı gündüzleri evde oğlumla yanlızdım hiç bir şey olmadı canım Bol bol felak nas ayetel kürsi fatiha oku
0 oy
tarafından
Uufff ya bismillah de otur aşa hoc bisey olmaz ben hastaneden ciktim eve birakti esim ise gitti ablamla kayinvalidemde çarşıya gitti aksam geldiler eve gelir gelmez oglumu yatrdim dusa girdim hic de bisey olmadi cok şükür zaten ablam 1 gun sonra gitti tektim görümcem geldi kaldi arada bi esim zaten 1 gun evde bi gun iste kalio yani tektim genel olarak 
0 oy
(233 puan) tarafından
Her zaman sureler oku bebeğin yastığının altına yasin koy bizde de 40 gun yalniz bırakılmaz kapidan gecerken besmele çekilir gerçekten öyle olayları çok duydum yengem bile diyo basima geldi ama korkma Allahın izniyle hicbirsey olmaz Allahtan surelerinden daha buyuk degiller 
0 oy
(575 puan) tarafından
Canim bizim kaynanamin tarafinda da cok seyler dediler 40gun gece ışık acik yatirdi kaynana beni camasir astirmadi gece disariya banyoya tuvalete girmeden destur cek derdi sonra 40cikana kadar yanima su koydurmazdi yok iste yastiginin altina bicak koy falan bir suru sey. Sen evde bol bol dua et besmele cek nas felak oku bir sey olmaz Allahin izniylee
0 oy
(119,694 puan) tarafından
evde bakara suresi ac hic bisi olmaz felak nas ayetel kursi oku bol bol bak ben hep yanlizdim hic bisidr olmadi takma kafana
0 oy
(77 puan) tarafından
Hic korkma canım insan böyle birşey söyleyip niye korkuturki benim bebegim hep odada tek yattı banada dediler ama ben tek yatırdım şükür birşey olmadı  bence tedirgin olmal korkun olursada dua oku canım bebeğinin baş ucuna da kuran köy rabbim  korur onu 
0 oy
tarafından
Yanindan kuranı ayırma surekli dua oku bisey olmaz eskiler evet merakli boyle seyleri anlatmaya aklina boyle seyler getirme telefondan televizyondan kuran aç okunsun evinde dahada korkma insallah
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canım lohusaları korkuturlar der annem hani kanaman olduğu için ayağını yere besmelesiz basma bişey olmaz ben Doğum yaptım 1 hafta annem durdu sonra hep tel durdum bişi olmaz korkma ama bebeğinin yakasına falan kuran takabilirain hem nazar değmez gende için rahatlar 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bunlar hep hurafe
0 oy
(50 puan) tarafından
Yastığınin altina bicak koy besiege kucuk kuran surekli ayetel kursi felak Nas oku Allahım sana emanetiz sen bizi muhafaza eyle diye dua et eger uyursan bebege sirtini donme
0 oy
(954 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra yalnız uyurken karabasan derler ya o basıyordu eşimle yatıyordum o zmn iyi uyurdum herkesde olmaz ama öyle bi şey gelirse de başına aklında olsun eşinin giydiği kıyafet ini baş ucundu bulundur daha güvende hissedersin 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Düşünüp bilinc altında tutma  bana da hep lohusalıkta anlattılar böyle şeyler kabusa çevirdiler hayatımı 40 gününü hiç uyuyamadim korkudan eşime hep diyordum sakın. Ben uyumadan uyuma diye ben böyle şeyleri çok kafama takan biriyim o yüzden hiç düşünme bilinç altından sil
0 oy
(181 puan) tarafından
yalan kesinlikle benim yanimda ilk 3 gun esim kaldi ilk bebegimde sonra hep tek kaldim hicbisey olmadi Allahin izniyle bende korkuyodum oyle seyden annem sagolsun gel dedigimde telefonlari azarlayip yuzume kapatti snra baktim bisey olmadi kaldim tek basima aksam ezanindan sonrada cikilmaz derler ciktim ondada bisey olmadi
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum ayetel kursi ac felak nas ac son sesi olsun hiç bisey olmaz insan kendi kendini korkutuyor dualari ac oku hiç bisey olmaz 
0 oy
(1,475 puan) tarafından

image

bak cnm.......

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 192 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 429 göst.
0 oy
9 cevap 119 göst.
20 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu

382,303 soru

11,445,926 cevap

35,019 kullanıcı

...