0 oy
778 göst.
Diğer kategorisinde (1,326 puan) tarafından
Kızlar etkilenen bazılarınız oluyor şimdiden özürdilerim bugun akrabalar geldi öyle şeyler dediler ki psikolojim bozuldu netten araştırdım ama tam bir bilgi bulamadım eşim yarın işe gidicek evde tek başıma kalıcam bana dediler ki yok bebeği yalnız bırakma sakın basarlar felan sende yalnız kalma bişey yaparlar yok seni boğarlar felan 40 çıkmadan yalnız kalma sakın felan dediler o kadar ürkttüm ki çok korkuyorum yarın eşim işe gidiyor ne yapcam? Gerçekten böyle bişey var mı ilk kez duyuyorum 

42 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Felak nas oku hiç bişey olmaz urafe onlar
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yalan ben kaldım bı şey olmadı dua et bol bol en büyük Allah Rabbime sığın
(3,156 puan) tarafından
Allah allah
(1,475 puan) tarafından
Dur bak
(1,475 puan) tarafından
Paylaştım bak cnm en sonlarda sanrm
(3,156 puan) tarafından
Şimdi açtim bende özek mesj yerini anca buldum :)
(3,156 puan) tarafından
Aytt öğrencem diye çatladım burda zepp kuzu şimdi alabilirsin :)
0 oy
(841 puan) tarafından
Bizim orda da böyle hurafeler cok deniliyor evde durulmaz camasir asilmaz gece vakti 40 nin bebegi kacirirlar falan dogum yapcam aklimdna cikmiyor  bu tür şeyler korkutuyorlar bol bol okuyalım bisey olmaz melekler korur onlari 
0 oy
(200 puan) tarafından
Banada dediler zaten doğumdan çok 40 varya o beni bunalıma sokuyordu onu yapma bunu yapma ben bebeğimin yattigi odaya kuran birakiyordum öyle yanlız bırakıyordum 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Dua oku korkutma kendini cnm
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Ayy Allahım yarabbim ya kafayi neye çok takarsan o olur. Oku bol bol Allaha sigin yeter. Ben ilk 20 gun hic kimse olmadan tek kaldim esim gemide calisiyor yoktu. Simdi oglum 5.5 aylik esim 1.5 aydir yine yok gece gunduz tek kaliyorum oglumla
0 oy
(439 puan) tarafından
Yok kuzum korkma ayetel kursi oku hic bisey olmaz kapiyi kapatarak ben tv acik uyuyordum ses olsun diye 
0 oy
(557 puan) tarafından
Yalan bee korkutmuslar seni bnde tek kaldım bir şey olmadı yani gelcelri tek yatardim yani dua oku hiç bur seyde olmaz onlarda ne yapmaya çalışmışlar da artık olacağı yoksada seni korkutular
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Bizdede var öyle şeyler kırk çıkana kadar çocuğu yalnz bırakmadım bende yalnız bırakmak söyle aynı evin içinde başka odalara gidersin ama uyumak yarı ölüm öyle yalnız bırakma diyolar yani . Sen baş ucuna çengelli iğnenin ucunu açık bırakarak as bişey olmadı tabi bende yalnız kaldım kırk çıkmadan ama bunlar batıl inanç ya inanmak inanmamak sana kalms tabi
0 oy
tarafından
Felak nas oku Allahın izni ile bir şey olmaz 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Yahu insanları niye korkutuyor anlamiyorum simdi nasil uyuyacaksın hiç düşünmüyorlar korkma kuzum duani oku bebeğinize oku Rabbım sen verdin sana emanet de yatir Allahını izniyle bisey olmaz 
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Millet abartıyor bacım ya benim annem 4 çocuk doğurmuş sabah babam ise gitmiş annem inekleri sağmış doyurmuş bizide eve bırakmış millet şimdi ne abartıyor 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Bişey olmaz canm ama dikkat etmek lazım sadece kuran blndr yannda eşinn Bi kıyafeti hiç bişey olmaz hala vardr eşimn kıyafeti ığlmn beşiğinde pıçak bile koymuşlar neler neler en büyük koruyucu kuran yada yadn cüzü koy yanınaza bebeğinin beşiğine 
0 oy
(228 puan) tarafından
Ben kalıyorum tek başıma birşey basima gelmedi aklına getirme öyle şeyleri canim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hiç bir şey  olmaz  canım   aklına getirmemeye çalış 
0 oy
(581 puan) tarafından
Canım eşin gitmeden bir kuran koysun yanına bol bol dua et rabbim korusun sizi 
0 oy
tarafından
Bol bol dua et rabbime sigin bisey olmaz bende yanliz kaldim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Duanı ağzından eksik etme. Allah'ın izniyle bişey olmaz
0 oy
tarafından
Tekte kaldım, dışarıda çıktım. Bebegimide yıkadım kendimde yikandim, yapilmaz denilen ne varsa yaptim. Insanlar cok sey soyluyor kardesim fırsat verme. Yani bi kadini korkutmak nedir gercekten anlamiyorum bu insanlari yaa. 
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Bisey olmaz bebeğin başucuna kuran koy swnde oku felak nas 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 189 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 155 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 418 göst.
0 oy
9 cevap 117 göst.
20 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...