0 oy
505 göst.
Aile kategorisinde (1,091 puan) tarafından
Ya sizde de boyle mi tuhaf olan ne anlamdim.Esimle bir alısverise gitsek çocuklar var rahat bakamiyrm çocuklar arabada beklese simdi durmyacak ya da nerde kaldin lafini işitecegim kaygisi .Hicbir seyi dogru duzgun bakmadan ya da almadan geliyrm normalde de oyle oyalanacak birisi degilim sadece karar vermede sıkinti yasiyrm bugunde eve yakin avm vardi evlilik yildönumu diye sırf hediye bakayim bide birkac ihtiyaca bakayim diye gittim kac kez de sordum bak gideyim mi diye ki onun götürmesi daha isime gelirdi o kadar acele etmeye calismama ragmen bana telefonda nerdesin sen dedi kostura kostura geldim bu sefer ne cabuk geldin diyor artik sinirlendim bende ne demek istoyirusn vs abuk sabuk konustu bostan yere bugunu de mahvetti benim de hem kaygiyi yasamam hemde o kadar yorulmam boşa gitti.Ya markete gidecek dahi olsm üstumde korku var artık istedigim hicbir seyi gonlumce bakamiyrm alamyrm bu nasil bir seydir sizinle paylaşmak istedim ne yapacagimi bilemiyrm 

17 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Valla ben magazaya giriyorum esimde kendine biseyler bakar ihtiyaci yoksa cocugu alip disarda tur atar 
(1,091 puan) tarafından
Bazen öyle yapıyor ama tek gittigimde farkli
-Reklam-
0 oy
(48,910 puan) tarafından
esim baski yapmıyor ama bende acele ediyorum annemede biraksam biliyorum aramiyo beni annemde iyi bakiyo.yinede bir dakika oyalanmiyorum rahat olamiyorum
(1,091 puan) tarafından
Ya canim zaten bende o dusunceden acele acele bakiyorum ama onun baksa bir sey ima etmesi zoruma gidiyior güvensizlik meselesi
(48,910 puan) tarafından
sanmıyorum güvenmediği icin demiyodur canim erkekleri çocuklarla birakinca panik oluyorlar ondandir
0 oy
(213 puan) tarafından
Canım sen yine çocukları bırakıp dışarı çıkarken tedirgin oluyormuşsun ben afedersin tuvalete giderken bile tedirgin oluyorum,ya çocuklar ağlar da adam sinirlenirse diye .
(1,091 puan) tarafından
Öyle bakamyacak oyalayamayacak biri degil canım zaten en fazla.bir saat sürsun ve kac defa da sordum
(213 puan) tarafından
Yani kuzum demek istediğim şu ki erkekleriin hemen hepsi aynı,bir yere kadar sabrediyolar. Çocuklar uslu uslu oynasa da "ya ağlar da annesini isterse ne yaparım " endişesi oluyor.
(1,091 puan) tarafından
Yok canim esim tam tersi aslinda daha once diger cocugumu tüm gun bile biraktm evin icinde rahatlar sıkinti olmuyo o da öyle diyordu ben benim tek gitmemle alakali bir sorun oldugunu dunsuyrm
(213 puan) tarafından
Allah Allah o da ilginç
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bir arkadaşım var eşini dışarıdan görsen hödük kro dersin  ama geçen gün sırf kadının biraz kafası dağılsın diye ben çocuklara bakarım diyip bizim yanımıza kahve içmeye git sen demiş ve sadece mamayı nasıl yapıcağını sormak için aradı. Allah böyle düşünceli insanları çoğaltsin bir çiçekten bir böcekten daha anlamlıydı arkadaşimdan daha mutlu oldum ve çok şaşırdım 
(1,091 puan) tarafından
Ne güzel olmasi gereken de bu zaten sadece bizim çocuklarimiz degilki
(8,081 puan) tarafından
Aminn canım hayat müşterek eşinde en güzelini yapıyor tebrik ederim fazla yormasın seni☺
(48,910 puan) tarafından
gizo benimkide diyo markete sen git hava alirsin ☺️ kendine zor geliyor gitmek ☺️
(8,081 puan) tarafından
Hahahaha ikbalim kitle 2 saati ozaman görsün☺
(48,910 puan) tarafından
saat olarak degilde maddi olarak kitliyorum ☺️ ben tezcsnliyim uyuşuk duramam kiz hemen eve geliyorumda mesela birsey almak icin cikip butun marketleri geziyorum kredi kartini cektikce esime mesaj geliyo bide apartmana gelip bırakıp öbür markete gidiyorum eve gelince neler aldin diye elayla ikisi kapida karsiliyolar☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Valla çocuğu babasına bırakıp hiç gitmedim bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Kime bırakırsam bırakayım rahatça işimi hallediyorum. Kendime ait zamanlarım kısıtlı ve bunu değerlendirmek istiyorum. 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Çok şükür eşim ilgilenir bazen kafa dinlemek isterim alıp dışarı çıkarır motor ile gezdirir 1 2 saat sonra gelir yemek yerler parka falan giderler evde işim olunca ağda temizlik yine alıp dışarı çıkarır ben arayana kadar da gelmez
(1,091 puan) tarafından
Normal zamanlarda yapar yani çogu zaman ilgilidir ben tek gittigimde ozellikle sorun oluyir bu da benimle olan bi güvensizlkk sebebi sanrm anlamd
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Asla öyle bir hata yapmıyorum allah korusun;))
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim eşimde çok secicidir bı magazaya girsek sepetini doldurur tek tek dener begendiklerini alır. Ama ben sadece reyonlara bakarken bile ohoo bı alamadın bı secemedin söylenir durur. Ama kendisi saatlerce oyalanir. Ben hiç sesimi çıkarmam. Kızımda nefret ediyor alışveriş yapmaktan oda bı yandan mizmizlaniyor. Bizde alışverişe giderken iyiyiz dönerken kavgalı :) 
0 oy
tarafından
Allah var esim diyo cik gez ben bakarim diye ama bende 10 dk ayri kalmsam icim daraliyo 1 yasina girdi en fazla toplasan 4 saat ayri kalmisimdir
0 oy
(4,554 puan) tarafından
Hiç alışverişe gitmem 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Şuanlık sadece bırakıp markete gidiyorum geç kalırsam arar ama Bayagı oyalar yanı gerçi benim bebiş küçük 7 aylık 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Eşim alıyor çocukları yakın Park yada cafe varsa oyalıyor işim bittiği zaman arıyorum gel diyorum hemen çocukları alıp geliyor hep bekler tek bile gitsem sorun çıkmıyor çok şükür 
0 oy
tarafından

Çocuk konusunda Allah eşimden defalarca kez razı olsun eşim bir gün çalışır bir gün evde olur çalıştığım günler sen bna çalışmadığım günler bn sna yardımcı olurum der hep uyku oyun banyo yeme içme kendisi ilgilenir bni anlamıyorsun derdjm hep en ufak bir konuda parlardm artık o yok çünkü anladı işin zorluğunu ve anlyş burdan başladı gez dinlen kafa dağıt der oğlumuza bn bakarım der Allah'ım başımdan eksik etmesin

Yorulduğunu belli et cnm inan belli etmesen bile gözlerinden anlaması gerek eşin de suç sna bu rahatlığı vermiyor 

Bak bu söz tam onlara göre 

image

0 oy
tarafından

Eğer bunlarin hepsini yasiyoraan sen bir annesinin :D

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bizde tam tersi hafta sonu markete falan giderim eşime bırakıp 10 kere ararım cocuk duruyo mu diye oda duruyo arama rahay takıl uykusu gelirse uyuturum ben sorun yok der. Ben yinede koştur koştur gelirim :D 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 231 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Baldananne (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 432 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.