0 oy
1,850 göst.
Diğer kategorisinde (6,823 puan) tarafından
35+1  gunluk olduk artik heran hersey olabilir hastaneye temiz bir sekilde gitmek istiyorum hamileligim boyumca jilet kullandim genital bolgede biliyosunuz jiletle alinan yer 1 gun sonra ayni oluyor hergun mu temizlemem gerek 2 gune bir mi karar veremedim hastaneye temiz gitmek istiyorum agdaya git demeyin kararma oldugu icin fazlasiyla utaniyorum

14 Cevaplar

+1 oy
(638 puan) tarafından
Hiiiiç utanacak bi şey yok kardeşim. Duşunu al mis gibi ağdaya git doğumdan sonra da rahat edersin. Nolmuş kararma varsa olabilir. Oraya da netice de her gün adriana limalar gelmiyo yani :) 
(6,823 puan) tarafından
Ha ha haaa adriana limalar ne guldumm yaaaa prasida dogru diyorum gunluk onlar neler neler goruyodur diye 38. Haftamda gidiyim bari
(638 puan) tarafından
Git git tertemiz :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Jilete devam :D 
(6,823 puan) tarafından
Devamm yanii ahh ahh koca gobekle cok ama cok zor oluyor kasik agrilarim basladi diyelim genital bgem.pis hastaneye gidene kadar temizligini yapabilirmiyim peki o kadar zamnim olur mu
(8,318 puan) tarafından
Olur canım vaktın dogum hemen vukuu bulmaz. Allah korusun kanama vs olmadıgı sürece o süreyı elde edersın.
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Canım tabiki ağdaya git  sürekli alamazsn  karnın büyümüştür birde merak etme her hamilede  olan bisey o kararma 
(6,823 puan) tarafından
Hmm ne bilim kotu goruntusu var ya cok cekiniyorum 38. Haftamda mi gitsem acaba
(4,875 puan) tarafından
Bence şimdiden git . Sonra da doğuma yakın gidersin
0 oy
(806 puan) tarafından
Öf bende hep bunu düşünüyorum hep jilet kullandım sadece 1 kere ağda kullandım 32 hftlk oluyorz yarın hep temiz olmak gerekiyo bende utanırm gitmem kuaföre npcam bilmiyorum 
(6,823 puan) tarafından
Bende bilmiyorum canim normalde hep giderdim amaa kararma oldugu icin birde basur  memesi var iyice utanirim
(806 puan) tarafından
Bende de basur var canm hergün jiletlé alcz mecbur
(6,823 puan) tarafından
Off off hamilelikte en zorlandigim sey bi corap giymek birde oranin temizligi
(806 puan) tarafından
Aynen öyle canm.
(144 puan) tarafından
Basur memesimi gorunceye kadar temizliyolarmi yani hic duymamistim sasrdim gercekten :)
0 oy
tarafından
Benim kadar kimse utanmıyor dur kuaforden kesin ama ben gittim ilkinde bi kuafore gittim kadin kararma var krem kullan dedi nasil utandm sonra bidaha ona gitmedm smdi gittigim yer cok iyi ve kesinlikle agda yap canım jiletle o an yapamazsın unutursun zamanin olmaz bisey çıkar en azindan agda yap ki 2 3 hafta garanti rahtsin birde smdiden basla cnku jiletle aldigin icin ilk defa yaptignda biraz erken çıkıyor 2. Ye flan daha gec çıkar :)))
(6,823 puan) tarafından
Bacaklarimi senin dedigin gbi yaptim canim mayis ayinda aldirdim dedim hemen cikar onlarda cikmadi onlarda 38. Haftamda heralde cikmaya baslar ama alinacak sekilde uzamazlar heralde o yuzden ben 38 de aldirayim orayida cikmaz cikmaz  ozman cikmaya baslarlar
tarafından
Aynen canim benim zaten azicik cikarsa flan da yapacak birsey yok o kadarinida sorun etmezler sende utanmazsin :))
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Emin ol her bayanda kararma vardir canim 38.haftanda agdaya git cunku dogumdan sonrada jiletle ugrasman zor olur agdayla yapinca 1 ayda cikmiyo
(6,823 puan) tarafından
Tamm canim oyle yapcam artik cok saol
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Doktor eldiveni ağda ve epilasyon aletini sıraladım ben daha vaktim var diye bekliyorum. Bulunduğum yerde doğru düzgün kuaför yok olsa hiç acimicam genital bölge bacak aldırcamda yok işte 
(28 puan) tarafından
Sevkat evleri kiz evet askar hoyugun az ilerisindeyim bende :))
(6,136 puan) tarafından
Allah seni emi bende gerisindeyim kız buralarda ağda yapan kuaför var mı kaça yapıyorlar bilgin var mi
(28 puan) tarafından
Kaca yaptiklarini bilmiyorum kuzu ama cuma pazarinin orda iki uc tane yeni acilmis var birisini ovuyorlar baya:))
(6,136 puan) tarafından
Kuaförü bilmiyorum ya giderim artık en reziline:)))
(28 puan) tarafından
Ahahaha nasip artik :))
0 oy
(759 puan) tarafından
Canim ben agda yapiyorum agdadan sonra tuz limon karistirip agda yaptigim yere surup 10 dk bekletip yikiyorum ben bunu arkadasimada soyledim o memnun jiletle aliyo tuz limon karistirip suruyo 10 dk bekletip yikiyo hem hemen cikmiyomus hemde tuyleri zayiflamis dayanabilirim diyosan bi dene
(759 puan) tarafından
Canim limon yagini  hic bilmiyorum ben 1 tatli kasigi tuz yarim limon karistirip suruyom biraz yakiyo ama su toplama vs filan hic olmadi sukurler olsun
(2,028 puan) tarafından
Bnde senin dediğin gibi yapıyorum canm kökten  aldıktan sonra limon ve tuz uyguluyorum .hem azaldı hem inceldi hemde çok geç çıkıyor:)  birde renk olarak acti  

yakıyor evet ama sonuç harika
(759 puan) tarafından
Aynen canim sagolsun banada kuafor bi arkadas demisti herzaman derim Allah razi olsun die :)
(2,028 puan) tarafından
Bnde netten öğrenmiştim  2 yıldır yapıyorum bu uygulamayı hamileliğin boyunca bacaklarımi  sadece iki kez aldım  bidaha almama gerek kalmadı daha hic çıkmadılar  bu çarşamba da doğum var nasipse :)
(759 puan) tarafından
Valla canim ben 37 haftalik hamileyken aldim ozel bolgemi dogum yapali 43 gunluk oldugunda aldim dusun o kadar mucizevi bisey
0 oy
(394 puan) tarafından
Utanılacak bisey yok ki temizlik bu gunde laftan görüyordur kuaför 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Keşke hamileliğin basında alıştırsaydın kendini ağdaya. Hamile kalmadan  önce jilet yapıyordum şuan bende çok utanan biriyim gittim kuaföre arkadaşımın desteğiyle şimdi 1 buçuk ayda falan çıkıyor. O kadar memnunum ki sa.lakmışım yani şu zamana kadar ne diye beklemişim ki.

Ya jilete devam ediceksin yada ağdaya gidiceksin canım 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Valla ben jiletle almaya korkarım onlar senin gibi birçok kişi görüyorlar canım başta hata yapmışsın 
0 oy
(283 puan) tarafından
Ben bile devamli agdaya gittim bu hafta yine gideyim dedim 31.haftadayim .. o kadar hassaslamisim kii gectim genitali bacaklarimda bile öldüm öldm dirildim.. sen jiletle alip agdaya gidersen Allah buyukkkkkk yardimcin olsun derim kan ter icinde kaliyosn ayy hatirlamak bile istemiyorm
(6,823 puan) tarafından
Yok aciya duyarliyim canim oyle acimaz benim
(283 puan) tarafından
Bende oyleydimdee bu cok farkli biseyy gercekten .. buralarda yazarlardi abartiyolar  derdimm de haklilarmis cnm vucut nasil hassas bir doneme giriyosa artk
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Eldivenle al canim agda gibi gec cikartiyo
(6,823 puan) tarafından
Onun icin baya uzatmam gerekmez mi
(2,590 puan) tarafından
Yok doktor eldiveni cekiyo kucukleride
0 oy
tarafından
2 günde bir al canım
(6,823 puan) tarafından
Jilet olursa heralde dedigin gbi 2 gune bir devam etmem lazim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 693 göst.
11 Eylül 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.
31 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
24 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 331 göst.
27 Ekim 2022 Aile kategorisinde hilal02 (67 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,360,159 cevap

34,838 kullanıcı

...