0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
Kızlar merhaba maalesef Covid-19 a yakalandık eşim ve ben. Benim durumum o kadar kotu değil ama eşim gittikçe kötüleşiyor ve beş buçuk aylık bebeğimiz var lütfen dua edin kimin duası kabul olur bilemeyiz ve şunu sormak istiyorum oğlum bana çok düşkün asla emmeden uyumaz yanıma yatiririm öyle uyuruz ama şimdi korkuyorum durmadigi için de mecbur kalıyorum çift maskeyle uyuyorum yüzümü yukarı kaldırıyorum sürekli ellerimi yıkayıp kolonya sıkıyorum yapmam gereken herşeyi yaptığımi düşünüyorum ama birde sizden fikir almak istedim akıl akıldan üstündür sizler yani bu süreci yaşayanlar neler yaptınız yardımcı olursanız çok mutlu edersiniz 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,084 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tez zamanda kurtulursunuz inşallah allahım kimseye yaşatmasın hamile duası kabul olur derler inşallah kabul olur allahım o bebişe de size de yardım etsin inşallah. Bol bol C vitamini alın çorbalara sarımsak ekleyin ama kavurmadan en son içine rendeleyin ölmesin. Sirke içebilirseniz sıcak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi döküp için ve en önemlisi moralinizi yüksek tutun moral çok etkiliyor tez zamanda kurtulun inşallah allahım tüm hastalara şifa versin amin diyenleri duysun inşallah 
(95 puan) tarafından
Senin ne güzel kalbin var canım benim Allah razı olsun senden dediklerini harfiyen yapicam kuzum sende inşallah sağlıkla alırsın bebisini kucağına çok teşekkür ederim bu güzel yorum için ♥️
(1,084 puan) tarafından
Amin inşallah çok az zamanımız kaldı hayırlısıyla sağlıkla alayım kucağıma inşallah allahım tüm hamilelere nasip etsin isteyen herkesin kucağını doldursun üstüne ezan okunuyor dualarımız kabul olsun inşallah çok içimden geldi bunları söylemek <3
(95 puan) tarafından
Aminnnn canım Rabbim o güzel kalbinle yaptığın duaları kabul etsin, bir avazda kurtul inşallah girmenle çıkman bir olsun doğuma ♥️
-Reklam-
+1 oy
(3,681 puan) tarafından
Tamda beni anlatmışsın oğlum 4 buçuk aylıkken yakalandık bizde ilk ben oldum sonra eşim ben 7 güne iglestim ama eşimin ateşi hiç düşmedi ve 14.gunun sonunda nefes darlığı çekti 10 gün yoğun bakımda kaldı doktorlar çok olumsuz konuşuyordu ama çok şükür topladı kendini eğer eşinin durumu kötüleşiyor ise mutlaka hastaneye gitsin biz kaç defa aradık hep normal evde kalın dediler ama eşimi zatürreye çevirdi ciğerleri kapandi
(95 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun canım cok şükür atlatmissiniz Allah bunla bıraksın. Evet bizde aradık bu şekilde atlatirsiniz dediler ama adam gittikçe kotu oluyor soylicem hemen hastaneye gitsin sağol kuzum çok teşekkür ederim
(3,681 puan) tarafından
Rabb'im yardimciniz olsun ama sakın ihmal etmeyin hastaneye gitsin evde durdukça çünkü daha zor iglesmesi
(95 puan) tarafından
Sağol canımm teşekkür ederim kesinlikle ihmal etmicem canım Allah razı olsun bilgilendirdigin için
(3,681 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah, ♥️
(95 puan) tarafından
İnşallah canım benim ♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Rabbım sifa versin ınsallah canım 
(95 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun ♥️
tarafından
Cumlemızden canım ❤️
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun olmadim hic olanlar bilgi verir ins kuzum
(95 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Allah esirgesin inşallah da olmazsın ♥️
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH şifa versin kuzum
(95 puan) tarafından
Allah razı olsun canımm çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Allah tez zamanda şifa versin 
(95 puan) tarafından
Aminn sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah
(95 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(119,460 puan) tarafından
rabbim sifa versin
(95 puan) tarafından
Sağol sevdacımm Allah razı olsun ♥️
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim şifa versin canım

(95 puan) tarafından
Sağol canımm Allah razı olsun ♥️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 457 göst.
0 oy
5 cevap 146 göst.
27 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneyimmm03 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 409 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sevdaa (4 puan) tarafından soruldu

380,994 soru

11,406,192 cevap

34,944 kullanıcı

...