0 oy
245 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (814 puan) tarafından
Cok pisik oldu ne gecirir

13 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından

Geçmeyen pişik ve kırmızı ise baya mantardir ya doktor götür cnm krem yazsın yoksa eczaneden hamazinc ve travacort al az şekilde sür

Islak mendil kullanma havalandır ek gıda yiyor ise mandalina vs verme tarhana çorbası da verme acılı baharatli salça li da
-Reklam-
0 oy
(581 puan) tarafından
Doktor hametan vermişti en iyi o geliyor hem sarısı hem mavisi 2 güne hiçbişeyi kalmıyor yine varsa zeytinyağı sürebilirsin. Altını pudrala azıcık açık kalsın istersen
(2,765 puan) tarafından
Evet canim bebek pudrasi kanser yapiyor icindeki bi maddeden dolayi
(581 puan) tarafından
Aaa ilk defa duydum ben normal pudra kullanıyorum bebek için değil de oda mı yapıyor
(2,765 puan) tarafından
Iki gun once haberlere cikdi doktorlar bas bas bagirdi bebeklerinize ne durumda olursaniz olun pudra kullanmayindiye canim ben zaten kullanmiyordum bebegime ama duyunca kullanan herkesi uyarmaya basladim pudra yerine beyaz sabun daha cok ise yariyor zararida yok hem canim
(581 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok sağol
(814 puan) tarafından
Sanirim mantar cnm pisik kremleri mantara iyi gelirmiki
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Eğer normal ise zeytin yağı sür ben öyle yapıyorum yoksa krem falan bir işe yaramıyor. Eğer çok kötüyse kanıyor sa doktora götür tabii canı çok yanıyor dur 
0 oy
tarafından
Valla hersey denedim gecmedi gullu vazalin 2 gunde gecirdi hatta olmaya baslayinca hemen surerummm
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Bezini daha sık değiştir ve her seferinde ıslak mendil kullanma birkaç sefer ılık suyla yıka poposunu altını değiştirirken.  Hametan kullanıyorum ben doğduğundan beri çok memnunum. Altını değiştirip yıkadıktan sonra iyice peçeteyle kurula evin soğuk değilse biraz açık bırak havalansın yoksa hametani sür güzelce her yerine bezini bağla. 

Ek gıdaya geçti mi bilmiyorum ama bir süre ekşi baharatlı acılı şalcalı şeyler yedirme ve emziriyorsan sen de yeme dikkat et. Bir iki güne iyileşir 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Benim oğlumda önce pisik daha sonra mantar oldu domates salca bunlari vermiyorum artik altında pamukla siliyorum peçeteyle kuruluyorum bunlara cok dikkat et yoksa tekrarlar 
(814 puan) tarafından
Domates salca mantar mi yapiyor cnm domates vermistim son bi kac gun :/
(4,853 puan) tarafından
Her bebeğe yapmıyor ama bizede yapmıştı artık çorbalara yemeklere salca koymuyorum ben malesef alerjisi var
(814 puan) tarafından
Mantar icin ne kullandin cnm
(814 puan) tarafından
Salca kullaniyordumda domates yeni vermistim
(4,853 puan) tarafından
Fucidin kullandık 5 gün kortizonlu olduğu için en fazla 5 gün kullanılıyor ama sen doktor kontrolünde kullan başkasına yazilan ilac size uygun olmayabilir
0 oy
tarafından
Sıvıyağ sürebilirsin  sürdükten sonra bebeegin altını acık bırak yarım saat kadar 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Vazelin ve zeytinyağı kullandım.
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Sıvıyağ mükemmel bir şekilde iyilestiriyor 
0 oy
(736 puan) tarafından
Çorek otu yagi pisigi önlüyor altini her temizledikten sonra onu sürsem faydalıdır.
0 oy
tarafından
Canım belki mantar olmuştur benimki geçen hafta oldu trosyd ve oksizinc yarı Dr 3 günde geçti internette görseller var bak bir mantarmi diye 
(814 puan) tarafından
Cnm sanirim mantar ya
(814 puan) tarafından
Mantar neden olurki
tarafından
Canım korkma benimde geçen hafta oldu bebeğim 3 güne geçti Dr ıslak mendil kullanma sık sık açık birak havalansn ılık suyla bol bol yıka dedi ve bu kremleri yazdı yazık eşine soyle alan acı cekmesin yavrum
(814 puan) tarafından
Kac aylik cnm bebegin alim bende
tarafından
7 aylık canım senin ki
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Pişik kremi al eczaneden hametan veya mustela 

Doğal evde yağ sür biraz 
(814 puan) tarafından
Sanirim mantar cnm
0 oy
tarafından

Trysol kullanıyorum hametanla birlikde doktor verdi çok etkili oldu bizde 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 221 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde aymira korkmaz (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,198 göst.
6 Aralık 2019 Diğer kategorisinde 2 paşa annesi (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 715 göst.
0 oy
2 cevap 116 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (728 puan) tarafından soruldu

381,061 soru

11,407,976 cevap

34,945 kullanıcı

...