0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin dogum gunu yaklaşıyo 2 yillik evliyiz ve akliniza ne geliyosa aldim kiyafet tarzida aldim saattir kutudur onlarida aldim ama ne alsam karar veremiyorumoyle tesbih vs seyler sevmez yardim edin

6 Cevaplar

0 oy
(880 puan) tarafından
Sigara kullanıyorsa resimli cakmak yaptır canim ikinizin yada çocuk varsa onun ben yaptiridm internetten sevgililer gününe çok.guzel geldi
tarafından
Bebegimiz yok daha maalesef ama iyi fikir nerden yaptirdiniz isim verirmisiniz site adı falan
(880 puan) tarafından
Hediyelimani.com canim.resim kalitesi harika
tarafından
Cok sagolun♥️
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bisey almak zorunda mısın bence bu sefer kendine al güzel bir elbise ve romantik bir yemek masası 
tarafından
Maaleseff oyle seyler yapamiyorumm evimiz birlikte kaynanamlar var  :((
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Ben ihtiyacı olan şeyleri alma taraftarıyım

tarafından
Evet haklısınız :))
0 oy
(259 puan) tarafından
Herşeyi almışsın ne diyelim ki ihtiyacı olan bisey varsa al işte arabası varsa arabasına bişey alabilirsin güzel bı masa kurarsin kendini süsle gecelik falan yeter :)))
tarafından
Yaa maalesef kendimize ait evimiz yok bende cok istiyorum yemek masasi romantik ortam ama ev bir olunca olmuyo oyle seyler
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Onun adina bagis yapabilirain hem sevaba girersiniz :)
tarafından
Buda güzel♥️
0 oy
tarafından
İsimli cüzdan çakmak anahtarlık yada ikinizin resmi olan çakmak anahtarlık setler var hediyemen diye site var Google yaz bak ben çok şey aldım ordan 
(0 puan) tarafından
https://www.tesbihatolyesi.com.tr/urun/yetiskin-dogal-kehribar-kolye-ukrayna-damla-kehribar-orijinal-garantili-ve-sertifikali-damla-kehribar

ben bunu almıştım, çok ama çok beğendi. bence düşünebilirsin, özellikle esmerse çok ama çok yakışabilir.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 293 göst.
4 Haziran 2022 Moda kategorisinde Derininannesi (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 268 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Lemka (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 920 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,028 göst.