0 oy
208 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar oğlum 8 yasında  27 bucuk kilo iştahı iyi kemikleri iyi ama zayıf durıyor. ben azcık toplu bi çocuk olsun  istiyorum. Kilo yapıcı yiyecek içecek veya gıda takviyesi var mı önereceğiniz. 

6 Cevaplar

0 oy
(483 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bnm kardeşim  10 yazinds 30 kilo bnce kilosu iyi sagligi yerindeyse kiloya takilmamk gerek
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
8 yaşında 27 kiloysa çok yani ekstra bisey yapma meyve sebze de yiyorsa tamamdır 
(4 puan) tarafından
Ama dışardan bakınca zayıf görünüyor eşimin ailesi ve benim ailemde bu çocuk niye kilo alamıyor diye söylenip duruyor bende üzülüyorum.
0 oy
tarafından
Maşallah cnm çok kilo iyi birşey değil takma bu kadar
0 oy
tarafından
Pekmez tahin pekmezz sut yogurt  muz kek pogaca herzaman evinde bulunsun sevdigi yiyecekleri yap 
(4 puan) tarafından
Tahin dışında sürekli tükettiğimiz şeyler zaten onlarda. Ben kilo aldım poğaça yemekten çocuk yerine
0 oy
tarafından
Sağlığı yerinde ise kilosuna takılma canım çocuk o yer ama eritir 
(4 puan) tarafından
Maşallah çok iyi sağlığı ama tombiş tombiş yanaklarıda olsa fena olmazdı :) hani ekstra şöyle kilo aldıran bişeyler varmı diye bi bakıyım istedim.
0 oy
(495 puan) tarafından
benim oğlan 9 yaşında 24 kilo ben ne edem bacım yemesi gayet güzel herşey yer ama kilo almıyor neler denedim doktora bile götürdüm metebolizmasi hızlı çalışıyor yapacak bişey yok dedi
(495 puan) tarafından
benimkide beş dk durmaz yerinde sürekli hareket halinde bebekkende oleydi o yedikleriyle obez olurdu ama kilo almıyordu doktorada ondan götürmüştüm
(4 puan) tarafından
Benim oğlumu anlatıyorsunuz resmen asjjkjhhhqq  :)
(4 puan) tarafından
Aman canları sağolsun. İşte millet niye kilo almıyo deyince canım sıkılıyo sanki bakamıyormuşum gibi hissettiriyolar.
(495 puan) tarafından
benim oğlan tek sanıyordum ama deilmis memelekete gittiğimizde kaynanamlar bu çocuk neden bu kadar zayıf dediklerinde daha çok daha da çok yediresim geliyor :)ablası var oda yaşıtlarına göre dahada gelişkin
(4 puan) tarafından
:) ahahahaa bende. Bugün anne neolur yeter dite isyan etti :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 179 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 267 göst.
0 oy
14 cevap 1,475 göst.

378,942 soru