0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
1 yaşındaki bebekleriniz hangi kelimeleri söylüyor yada neler yapıyo oyun oynarken falan 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 ay var yaşına girmeye. Dede baba gel başka bişe yok :D
(2,565 puan) tarafından
SAdece mama Baba diyo cnm acaba normalmi diye merak ettım benimkide  tam 1 yasında değil az kaldı
tarafından
Normal kız daha çok küçük. :))
-Reklam-
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Her bebek degısır canım kıyaslama ınsallah.

Baba 

Dede 

Anne 

Tedi yanı kedi

Abı 

Abba

Ann yanı araba

Gel

Gitti (titti)

Atti

10 kelıme bırkac bıseyler daha dıyor ama anlıyamıyorum.
(1,077 puan) tarafından
13 aylık oldu bugun bu arada. Ben sureklı bıseyler ogretmeye calısıyorum. Havhavı getır dıyorum bak bu havhav aaa havhav burdaa dıyorum mısal hemen ogrenıyor. Islak mendıl kumanda alo yani telefon suluk araba ekmek bunları getır dediğimde getırıyor anlıyor.
(1,077 puan) tarafından
Burnun nerde kulagın nerde aaa bak bu burun hanı annenın burnu hanı babanın burnu dıye dıye ogrettım yanı sacları gosterıyor oyle ıstr kuzum.  Şarkı soyleyen kopegı var onu aççi diyor bana getırıyor aç dıyor acıyorum oynuyot alkıs calıyor etrafında dönüyor. Arabasını suruyor en sevdıgı sey pesimde dolanmak mutfak cekmecelerınu dagıtmak. Izın verıyorum dagıtma sına gerı koy hadı dıyorum koyuyor o ugrasırken bende yemegımı yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 69 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aze ak (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
0 oy
2 cevap 109 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Zenan (705 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 70 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (448 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...