0 oy
202 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (485 puan) tarafından
Evde hanı boyle pıss yapan cıhazdan alıcam kendı kendıne koku yayan ama hangisi guzel uygun bılmıyorum kokusunada bakamıyoruz fresh guzel koku onerısı olan kullanan var mı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Otomatik değil de chakra markasının ev kokuları harika oluyor bir bak istersen:)

(485 puan) tarafından
Nerde satılıyor canım marketlerde flnmı
tarafından
Hayır nette satılıyor :) ugurbocugu evet baya pahalı ama çok büyük
(2,860 puan) tarafından
Trendyolda var cnm kız o zmn hangisi güzel öner bana :)) bende lyn home çubuklu kullaniyorum süper
(2,860 puan) tarafından
Kız bide Viking güzel oluyor
tarafından
Ugurbocugu powder pleasure :)
-Reklam-
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Bence evini sirke ile sil hem doğal hemde sağlıklı bide kalıp sabun rendele kovaya koy yerleri de sil hoş bir koku olucaktir 
(485 puan) tarafından
Temızlık kokusu hep kalmıyor canım denedm herseyı
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Koku falan hikaye canm evinde temizlik kokucak bir insanın 
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben o fislatanlardan  değilde yumoş pembe tada sarı spreyden kulanıyorum çok güzel kokuyor 
0 oy
(1,419 puan) tarafından

Ya ev temizlik kokar canım ama illa temizlikten sonra oda kokusu falan istiyorsan sana çok doğal bi tüyo vereyim eğer yumuşatıcı kullanıyorsan ve kokusundan memnunsan bir fincan yumuşacıtıcı ve bir iki su bardağı su  ile karıştır ve ocakta kaynat evin mis gibi kokuyor şunuda belirteyim canım içinde kaynatacağın artık cezve mi çaydanlık mı ne ise kullanmadığın olsun çünkü kokusu çıkmıyor 

Biz kelle paça faln yaptığımızda koku eve giriyor ya hep bunu deneriz valla mis gibi kokuyor ev canım ben hiç oda parfümü kullanmam :)):)

(485 puan) tarafından
O cok agır oluyo canım ya mıdemı bulandırıyor
(1,419 puan) tarafından
Olabilir canım ya fikir olsun istedim :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 312 göst.
22 Ocak 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 270 göst.
28 Temmuz 2021 Moda kategorisinde Bayanefendi (1,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 285 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (621 puan) tarafından soruldu

376,784 soru

11,275,794 cevap

34,665 kullanıcı

...