0 oy
96 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (863 puan) tarafından
9 aylik bebeklerinize  ne gibi eğitici oyuncaklar aldınız nasıl aktiviteler yapıyorsunuz biz eğitici kopekckle oynuyoruz piyanoyla oynuyoruz kartlara bakıyoruz başka neler yapabiliriz birlikte  

2 Cevaplar

0 oy
(119,758 puan) tarafından
Yurume arkadasi olabilir sayi kupleri falab
(863 puan) tarafından
Yürüme arkadaşıda var sayı küpleri hangisi bi marka varmı
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben hiç o toplara girmiyorum hala bise aldığım yok çünkü bizimki yiyo..bende zeka geliştirici şeyler almak istiyorum hatta zeka kartı falan almıştım ama yiyo 
(863 puan) tarafından
Bizimki de ağzına götürüyor herşeyi en son topu yiyemiyor ağzına sığmıyor diye sinirlendi
(9,626 puan) tarafından
Biz onları değil onlar bizi cambaz gibi ordan oraya götürerek egitiyolar yer elmaları ☺️☺️ bizimki de öyle ya ne bulursa ağzına götürüyo sürekli gözüm üstünde ama bi anlık dalgınlığıma gelse başka bise atsa görmesem Allah korusun ya..bu bebisler hep aynı mı ya hepsi mı bebekken asabi oluyolsr Metehanda öyle istediği bilete ulaşamasın veya ısıramasın hemen yere fırlatiyo  yerden bitme sen daha 9 ayliksin siniri ne biliyosunda öyle yerlere atıyorsun
(863 puan) tarafından
Onlar bizi resmen bugünlere cok şükür büyüdükçe zorlanıyor maşallah herşeyi de anlıyorlar biliyorlar
(9,626 puan) tarafından
Evet ya maşallah gerçekten şimdiki çocuklar aşırı zeki Allahım hepsine can sağlığı ve hayırlı ömürler versin inşallah
(863 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,394 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 292 göst.
3 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tubaa355 (752 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 148 göst.
19 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,501 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 92 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,885 soru

11,461,535 cevap

35,049 kullanıcı

...