0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından

kızlar bu dolap ikinci el satıyor biliyorum da mesela mama satan da var nasıl oluyor yani tam anlayamadım he şu uygulamayı :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebesi mama yemiyodur oda elimde kalmasın diye satiryordur nesini anlamadn :) ordan yiyecek bise almak ne kadar dogru bilmiyorum ama satan var evet
(398 puan) tarafından
kapalı kutu resimlerini atmış skt tarihi de 2022 falan yazıyo yani şunu anlamadım kargo nasıl oluyor kim ödüyor para hemen mi eline geçiyor satıcının falan filan
tarafından
Sen ödemeyi yapıyorsun 9 TL kargo ücreti ödüyorsun. Eline kargo ulaştığında sistemden onaylıyorsun para karşı tarafın hesabına geçiyor
tarafından
Aynen helenanın dedigi gibi oluyor :)
-Reklam-
0 oy
(282 puan) tarafından
Ben çok satıp aldım dolaptan ama yiyecek satın almak satmak ne kadar doğru bilemedim 

Şöyle anlatayim beğendiğin ürüne fiyatı fazla ise teklif gönderiyon kabul ederse sen istedigin fiyattan aliyon ama kabul etmezse yine satıcının fiyatı oluyor sen satın aldıktan sonra kart ile alıyorsun ödeme yaptıktan sonra satıcı hemn kargoya veriyor sonra da bı kaç gün içinde geliyor 
(398 puan) tarafından
anladım canım kapalı kutu aptamiller var ama bilemedim kapalı olunca sıkıntı olurmu li
(282 puan) tarafından
Bilemedim bence kapalı olduktan sonra bı sıkıntı olmaz hesabın yorumlarına falan bak iyi ise al bence
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Dolap da sadece ikinci el yok sıfır ürünlerde satılıyor

0 oy
(2,388 puan) tarafından
Dolapta sadece kredi kartimi gecerli kapida odemesi yokmu 
(282 puan) tarafından
Kapıda ödeme yok can sadece kartla
0 oy
(814 puan) tarafından
Ikinci el degil cnm sıfır seylerde var ben instagramdan cerceve isi yapiyorum oradanda satiyorum normal saticilarda var yani
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kapalı kutu olursa satıyorlar ama ne kadar güvenilir bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
21 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde pikachu.53 (1,788 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.
9 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde tugbabirol28 (1,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
16 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mrtbed (3 puan) tarafından soruldu

384,772 soru

11,509,763 cevap

35,167 kullanıcı

...