0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
13 haftalıkken doktor erkeğe benziyor dedi ama 16 haftalık olacakken tekrar gittim doktor popusundan baktı %99 kız dedi ama tüm belirtiler erkeği gösteriyor hep erkek diye içimden geçiyor linç eden edecekler fark koymuyorum kız erkek eşit sağlıklı olsun hayırlısıyla ama bilmiyorum erkek kardeşim hiç olmadığı için belki hep içimde erkek geçiyor kardesleriminde 

Sizce değişme ihtimali var mı yoksa içimde ki şüpheden kurtulup kız diye mi artık kabullenim. 

Şimdi 17 haftalık gebeyim

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım 

Tekrar Bi doktora git için rahat etsin şüpelenmen gayet normal Bi erkek demişler Bi kız demişler
tarafından
Amin saol canm
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Herşey olabilir canım detaylı ultrasonu bekle eğer doktorlar karar veremiyosa detaylıca çok net belli olur 
tarafından
Aynn canm ilçede oturduğum için yok ile gitmem gerek oda eşimin işlerinden gidemem inşallah bir kaç haftaya tam netleşir
0 oy
tarafından
Bence daha emin olma canım kesin kız yada erkek diye yanılma payı illaki oluyor ayrıntılı ultrasonu bekle derim 20. Haftadan sonra çok daha kesin olur 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde 2 kez ultrasona girdim.18 haftalıkken erkek dendi.19 da bilmiyorum dediler şimdi pandemiden devlette randevu bulamadık inşallah özele bakacağız bnde de şüphe var 22 haftadayım.
0 oy
(238 puan) tarafından
Bende senin gibiydim hep içime erkek dogdu. 3.ye gittim ikisinde erkek dediler. 16 haftalıktım kız dedi. 2 gün once ayrıntılı ultrason a girdim %100 erkek dendi 21 haftalıgım :) 
tarafından
Hayırlısıyla sağlıcakla kucağına al canm
(238 puan) tarafından
Amin canım sende saglıcakla al kucagına insallah
tarafından
Amin saol canm
0 oy
(117 puan) tarafından
20. haftaya kadar kiza benziyor dediler. Ayrintili ultrasonda erkek oldugu ortaya cikti.
0 oy
tarafından
17 haftaya kadar belli olurdu erkek olsa ama ne olur olmaz 20 yi bekle sen  bide hadi anlıyorumda kız diye mi kabulleneyim nedir ya deme onu sağlıklı olsun cinsiyeti erkek belirliyor babanın hormonları önemli 
tarafından
Aynn de canm sen yanlış anladın kabulleneyim derken yani şüphelenmeye hala devam edim mi yoksa kızdır diyip ona göre mi hazırlık yapım o anlamda dedim tabi sağlık herşeyden önemlidir sağlıklı olsunda kız erkek fark etmex
tarafından
İnşallah Rabb'im gönlüne göre verir
tarafından
Amin cnm))
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Biraz daha bekle cnm tekrar git Rabbim gönlüne göre versin
tarafından
Amin saol canm
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım ben hep rüyada oğlum olacağını gördüm doktorlar kız dedi detaylı ultrasona gittiğim%99 erkek dedi erkek doğdu 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
12 de kız dendi 16 da erkek ve sonuçta oğlum oldu. Aklına takılıyorsa ayrıntılıda en doğrusunu öğrenirsin
0 oy
(2,393 puan) tarafından
16 haftalık genelde net söyler hem %99 demiş doktor kızdır herhalde değişmez diye düşünüyorum hayırlı olsun 
0 oy
(14,080 puan) tarafından
2 haftaya net belli olur 
0 oy
tarafından
Gidince bir daha sor bence canım için rahatlasın yada başka doktora git öğren 
0 oy
tarafından
20 haftada kesinleşti cnm benimki 

İlgili bir soru bulunamadı

381,833 soru

11,431,509 cevap