0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Kizlar esim sote yemeginden baska bisey bilmez bu yillardan beri boyledir ne zaman güzel.bi yemek yapsam yada farkli bir tarif yapsam mutlaka onu ceker kendi yapmis gibi ailesine atar buda beni sinir ediyor hayir yani yapmadigin biseyi neden yapmisin gibi gosteriyosun ki gecen söylemesi ayip firinda balik yaptim bugulama gibi cekti bunun fotosunu aile grubuna atti ellerime saglik firina  girmeye hazir diye yine gecen sabah kahvalti hazirladim ama özene bözene o sira ablasi aradi iste napiyonuz falan diye esimde hemen napalim abla kahvaltiyi hazirladim yicez simdi diyo ya kime bu havan senin beni cok sinir ediyo bu hal ve hareketleri

17 Cevaplar

+6 oy
(8,081 puan) tarafından
Eltinle eşin karışmış olmasın 
(822 puan) tarafından
Aynısını düşündüm
(2,352 puan) tarafından
Ya bazen dusunuyomda acaba sorun bendemi yoksa onlardami hergun birinin sikintisi cikiyo
(8,081 puan) tarafından
Sıkıntı eşinde niye böyle davranıyor ki eşim hayatta sevmez yemeği çekmeyi falan benimde yapmami istemez hatta
(12,264 puan) tarafından
Hahahah birde diyecekler ki bu adamı hep çalıştırıyor bu gelin ☺️☺️ Allah akıl versin
(8,081 puan) tarafından
Yanı karşı tarafın lafı da cabasi ☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esin seni mı kıskanıyor acaba 
(2,352 puan) tarafından
Herseyi gectim sonucta bi ise yardim etmez yemek yapmaz neden yaptim diye gosteriyo aileside bu sefer sanki ben hic bisey yapmiyom gibi algiliyo
0 oy
(222 puan) tarafından
Ahahaha kız istemsizce güldüm balık olayına verdiği tepkiye boşver canım nolcak yapsın 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Egosunu tatmin etmeye çalışıyo beceriksizliğini kimse anlamasın diye gösteriyo ama biraz iyi oluyo paylaşsın söylesin sanki annesi ablası ailesine olduğunu bilmiyo mu..annesi de ne düşünücek  biliyomusun evdeyken bi bardağı kaldırmazdı ama karisina kahvaltilar yemekler hazırlıyo diye düşünür bide bu yönden bak ☺️
(2,352 puan) tarafından
Bide hamileyim icten ice fesatlik geciriyom :)
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Kız desin heves ediyor demek ne var ki bunda :)
(2,352 puan) tarafından
O.oyle deyince kiskanclik yapiyom bende :)
(1,885 puan) tarafından
Benimki de görevde orda ne güzel bı yemek yapsalar geçer başına poz verir kendi yapiyo gibi sonra onu paylaşır :) menemenden başka bişe de yiyemedik elinden beceriksiz ya hevesleniyor işte garibim:) boşver dışardan seni şanslı sanırlar ne güzel eşi yemek yapıyor diye at havanı:)
(2,352 puan) tarafından
Hahah ne guldum sadece sorun bende yokmus  :)))
(1,885 puan) tarafından
Biz dalgasını geçiyoruz valla  kardeşleriyle falan konuşurken :) seviyorm galiba şapsiği henüz gıcık olma aşamasına gelemedim:)
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Sende esinden önce watsaba çek paylaş bide ustne yazı yaz benim eşim yapmiyo yemk vs ama yapmış olsa bide böyle paylassa ben cok fna tersler atarm esimi adamsa adamligni bilsin
(1,475 puan) tarafından
Yaptğı ayıp hemde saygısızlık bildgn seni kuck düşürüyo
(2,352 puan) tarafından
Evet evde bi ise yardim yapmaz ama evde guzel bisey pissin hemen benden once kosar ceker onu
(1,475 puan) tarafından
Ozamn sende cnm izn vermiceksin akıl vermk dgl niyetm ama bu durmlar ciddi yarın birgun herkesin yaninda ailesnden biri cikar gelin hiç bisey bilmiyo herseyi bizm oglana yaptriyor derler
(2,352 puan) tarafından
Yapistircam kafasina tavayi olcagi o
(1,475 puan) tarafından
Hahahahahah yok okadrda dgl
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Eşinin aklında zoru var sanırım biri gruba devamlı ben yaptım diye atsa ben derim ki kadın herhalde bir şey yapmıyor sende rezil et evet oturduğu yerde telefondan elini çekmeyerek yaptı gibi şeyler yaz 
(3,276 puan) tarafından
Sana karşı devri falan nasıl
(2,352 puan) tarafından
Bana karsi erkekligi sonuna kadar surduruyo :)) saka maka iyi canim bana karsi o konuda bi sikintim yok
(3,276 puan) tarafından
Sordun mu niye böyle yapıyorsun diye
(2,352 puan) tarafından
Ne var bunda diyo bende dedm ne varı varmi koca gun yemekle ugrasan ben kalkip neden yaptigim seyi kendin yaptin gibi gosteriyosun hala diyo bana ne var
(3,276 puan) tarafından
Benim eşim öyle yapsa yemek ne yapmam kendi yapsın millete hava atmayı biliyor yapsında görelim hünerlerini :D
0 oy
tarafından
Biseyi cok merak ettim ailesi de biliyormu esinin yapmadığını sadece foto cekip ben yaptim dedigini
(2,352 puan) tarafından
Esimin eli aslinda yatkindir ama yillardan beri tek yaptigi yemek sote bi kere yapti farkli.bi yemek guzeldi ama esim oyle attigi.icin aileside maalesef esimin yaptigini saniyo mesela esim dune kadar yumurtali mantari bilmezdi bu arada ben cok severim mantarli yumurtayi kahvaltida oda gordu onu artik hergun kalkip yapiyo bide soyluyo ailesine iste bunu yaptim falan
tarafından
Canim cok takma ya belkide oyle mutlu oluyodur kendini gostermek on plana cikarmak istiyodur. Ona karsi nasil tepkide bulunuyosun mesela
0 oy
(383 puan) tarafından
Yapmayın siz de acıktığında da dünkü yaptığın balıktan pişir de yiyelim diyin :) özene bezene hazırladığı kahvaltı da olur :) 
(2,352 puan) tarafından
Dolapta sadece birakcam zeytin yesin dursun onu :)
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bu bana çok garip geldi kusura bakma haa bir kez yapar 2 kez yapar ardindan saka ya benim hanim yaptı der anlarım ama hep yapmasi ve senin yaptiğıni gizlemesi garip ve sen onun ailesinde beceriksiz konuma düsüyorsun yemeği bile kocan yapıyor olcak yarin bi olay olsa izin verme 
0 oy
tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim cnm :)))
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sen bu zamana kadar neden bozmadin kocanı 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Ne garipmis kız kocan.. benimki kendi yapsa bile asla ben yaptım demez erkeklik gururuna laf ettirmez asla.. 
0 oy
(91 puan) tarafından
Sen ne yap biliyormusun ailecek olduğunuz bi ortamda kocacım geçenki balık dan yap da yiyelim? 

0 oy
(48,530 puan) tarafından
bi gun hepsinin yaninda boz esini benim yaptıklarıma.konusuyosun simdi sen yapta yiyeylim diye bi daha yapamaz
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hahaha ne değişikmiş
0 oy
tarafından

grupta sen yok musun canim sende ondan once att size atarsa bilin ki ben yaptim de.. anlamadim yani neden oyle yapiyor ki bu kiz hic mi bisi yapmiyo dicekler. ya da birak gercekten yapma bakalim yapip aticak mi :D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,365 göst.
+1 oy
12 cevap 512 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
15 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 677 göst.
30 Aralık 2020 Aile kategorisinde Mhmd8mrn (5,713 puan) tarafından soruldu