0 oy
770 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Eşimle tanışarak evlendik. O kadar iyi görünüyordu ki bana anlatamam size. Evlendikten sonra bana sürekli hakaretler ediyordu. Surekli benimle eften püften şeylere tartisiyorudu. Alltan almaktan yoruldum. Gerçekten çok yoruldum  ailem çok varlıklı. Ve gerçekten beni asla ve evladımi istememezlik yapmazlar. Ama benim bu şekilde ayrılmama dayanamazlar. Kahrolurlar biliyorum. Minicik bir bebeğim var. Ben daha ne yapayım. Eşimin ailesi herkes beni o kadar seviyor ki. Sen başkasın sen başkasın. Kimseyi kırmadım incitmedim şimdiye kadar hayatımda ben ve ailem bunu hak edecek ne yaptık. Babam ne kadar yardımcı oldu bize. Evimiz eşyamız her şeyimiz. Hâlâ ya. Şimdi bir de şiddet başladı bugün 3. Oldu.babama anlatsam onu öldürür kimseye anlatamıyorum hic kimseye. Size derdimi dökmek için yazdim. Babam dsan bir fiske yemedim. Cok çok zoruma gidiyor şimdi. Yavrumun yanında bağırıyor bebeğim aptallasiyor. Ben kime ne yaptim çok yorgunum. Çok fazla. Çıkmazdayım. Keske ölse. 

34 Cevaplar

+2 oy
(1,635 puan) tarafından
Ailen sahip çıkıyosa hiç düşünme boşan. İlk başlarda konuşarak halledebilir belki dedim ama şiddet başladı diyosun.

Ya iyi bi göz dağı ver bi daha el kaldırırsan çeker giderim diye yada oturup düzgünce konuş eğer anlarsa tabii.

İnan bebeğinin şiddet olan bi evde büyümemesi onun için daha sağlıklı
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Döven insan herşey yapar kuzu buna sabretmek zorunda değilsin şiddetin sonucu ortada. Ailene anlat durumu yol yakınken dön bence 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Dayaga sabredilmez çık git babanin evine biraz ayri kalın senin degerini bilsin anlasin elleri kırılsın insallah 
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Çok zor Bi durum Allah yardımcın olsun 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Allah hayırlısını versin
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canım sen sustukca güc alır devam eder. Ailene anlatmalısın herkese hatta utansın yerin dibine girsin bidaha yapmasın 
0 oy
tarafından
Siddet varsa sabredilmez huylu huyundan vazgecmez. Ne kadar soylemesi kolay olmasa da bosan canim. 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Neden boşanmıyorsun neden sabrediyorsun bebeğine bunu yaşatmaya hakkın var mı? 
0 oy
tarafından
Dovmeyi gizlemek nedir.seen buna gizledikce boyun egdikce hep daha fazlasi gelir. Yazik o minigine bosan demiyorum ama en azindan yaptigi pisligin yanina kalmayacagini bilsin git babanin evine kalsin ko.pek gibi 
0 oy
(597 puan) tarafından
Burda cogu kisi ayril dio cnm... Evt aci ama gercek bende ölsede dul kalsam ayrilmakdansa dedigim oldu... Ama benim evlensigim sartlar baskaydi. Kacarak ve ikinci evliligim. 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Sabretmek zorunda değilsin canm seyredilecek bsey de değil zaten bu kendine ve bebeğine bu kötülüğü yapma bence ailende arkandaymış ne güzel 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Keske olse dedigin birinin yaninda nasil kalirsin bebeginin paikolojisi yipranmasjn Allah korusun soddet derken dovuyirsa bence ailene soyle ileri boyuta tasimasin 
0 oy
(670 puan) tarafından
Bence bunu ailene söylemelisin 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Ozaman 'ne için katlanıyorsun arkanda ailen var. Aşık mısın seviyormuşum ayrıldık sonra acı mi çekersin borak o üzülsün seni şiddet ve hakaret yüzünden kaybettiğine 
0 oy
(782 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim , öncellikle eşinin anne ve babasina durumu açıkla çünkü sen eşinle konuşsan bile seni dinlemez gibi , eşinin anne ve babası konuşsun oğluyla eğer düzelme görmezsen kendi annen ve babana da anlat sonucta kimse kusura bakmasın biz kadınlar sahipsiz degiliz anamiz babamiz var o yüzden baktin adam eşşeklikden vazgecmiyo annene babana anlat bilsinler bak gör noluyor.. en azindan düzelir belki ..aileler toplanir konuşulur 
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Ailene anlatmalısın acilen hakkını savunn
0 oy
(439 puan) tarafından
Asla öyle deme canim esin eve gelmeden 7 ayetel kursi oku eve gelince ufle yuzune birde aile tarapisine gidin bir yolu vardır ama şiddet asla olmamalı ediliyorsun belki ailenin varlığı yaninda oda olabilir ama bunu bir şekilde söylemen lazım 
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Yaaa kıamam esinizin ailesnni sizi sevmesnn hiç bir önemi yok siddet yeni mi basladı vuruyormu bebegınızın yannda mı kahrolur demeyın nye gelmedin kızım derler nolr gıdım bıraz aklı basına gelsın devm edıp pişman olmazsa annemlere soyleyecgm siddeti de
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Şiddetin hiç bir türlüsüne sabretmeyin babanıza da söyleyin bırakın o da ona yapsın yapacağını görsün Bi kadına vurmak da ne oluyormuş vasıfsız herif karakter yoksunu ailenizin evine gidin çok geç olmadan
0 oy
(130 puan) tarafından
Sen ses çıkarmadıkça gittikçe daha da kötüleşicek yazık değilmi sana ve bebeğine  bu olayı ailene anlatmalısın yaşarken mi alsınlar seni yoksa  cenazenimi alsınlar söylesene hangisi daha çok üzer onları.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kadriyetaycur (814 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 286 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 305 göst.