0 oy
1,885 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yanlış anlamayın çoğu kadın bu tip durumlarda benim ki öyle olsa boşarim falan diyor veya ay sen nasıl dayaniyosun bu adama gibi kelimeler çok kullanılıyorlar sanki kendilerinin hayatı mükemmel gibi bi ara başıma gelmişti eşimin ağzı bozuk diye herkes eleştirdi vay sen yanmissin bitmişsin diye bende napim bosanayimmi huyu bu bu saatten sonra degistiremem sınırlı olduğunda kendini kaybediyor demistim sizce küfür  boşanma sebeblerinden sayilirmi ?

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim eşimde sinirlenince küfür eder ama şimdiye kadar sinirlense de bana karşı hiç küfür etmedi. Ama ben rahatsız olunca söylerim oda özür diler.
tarafından
İş işten geçince diliyorlar :D
tarafından
Yok bana karşı etmez ama benim yanımda ağzından kaçarsa söylerim rahatsız olduğumu sonra dikkat eder sözlerine
-Reklam-
0 oy
(183 puan) tarafından
Sayilır ama valla erkeklerinn%90 ı patavatsız ve küfür ediyor öyle canımli cicimli olmuyor günler bazen sinirlendilermi cıkar tabi agzindan hos degil ama iste erkek yapısı bu o ayyy kufur mu ediyo diyeneler cicim aylarında daha heralde ben onları 5. Senesinden sonra görürüm 
tarafından
Aynen öyle neler var neler
0 oy
tarafından
Nasil kufur etmesine bagli 
0 oy
tarafından
Valla bnm eşimin ağzı çok bozuk ama sadece bana değil herkese öyle eşimi çok seviyorum ben onu her haliyle seviyorum ve bütün erkekler küfür eder ne derece bilmem ama herkes illa ediyor bnm gördüğüm kadarıyla kimseye bakma seviyorsan takma 
tarafından
Bana diyolar ilerde seni öldürür döver falan bende diyorum peki ne yapmalıyım başka fikriniz varmı sanki kendileri hici küfür yememis bosanalim o zaman dedim ki sadece sinirlenince küfür ediyor eşim başka zaman çok iyi çok üstumee düşer Allah var
tarafından
Benimki de öyle benm için canını veriyor ama sinirlenince küfür ediyor ben sinirlenince alttan alıyorum valla bendeki taktik su sinirlenince susuyorum başka odaya gidiyorum sakinleşince guzlce konuşuyorum anlasiyirum böyle daha iyi oluyor zaten esimde diyor ben sinirlenince konuşma diyor odyaa git diyor sakinleşince gel diyo bende öyle yapıyorum valla benim bildiğim küfür etmeyen yok etrafta hep görüyorum bütün erkekler küfür ediyor
tarafından
Aynen dediğin gibi etmeyen erkek yok
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Benim babamın ağzı çok bozuktu sinirlenince annene çok küfür ederdi nefret ediyorum küfürden eşime en başta dedim asla küfür duymak istemiyorum etmez zaten ama ne bileyim benim aileme falan küfür etse kaldıramazdım değiştirmeye çalışırım ama kaldıramam yani illaki sinirlenince birilerine küfür ediyor onda bile bağırıyorum hemen terbiyesizlik yapma diye 
tarafından
Bende öyle diyorum ama ne kadar dinliyor bilmem
0 oy
tarafından

Bu birazda ettigi kufure bagli cnm insan kendine edince yutabilir belki ama anne babaya aile gidecek tarzda kufur olursa cok dayanilmaz sanirim:( Ama bosanma sebebi degil bnce boyle seylerle hemen bosanilmamali bnce kolay kurulmuyo yuvalar:((

tarafından
Evet o yüzden değindim bu konuya
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Hayır tabi ki de canım çok şükür eşim sinirlenince bile küfür etmez 
tarafından
Ne mutlu sana valla
(4,759 puan) tarafından
Çok şükür canım çok şükür
0 oy
(553 puan) tarafından
Boşanmam ama sürekli ikaz ederim . Asla hoş karsilamam.ozellikle bu saatten sonra çünkü 4 aylık bebeğimiz var ona örnek olacak o yüzden kesinlikle konusmna oturup kalkmana dikkat et diyorum
tarafından
Bebek olunca düzelir belki canım daha çok olgunlasanlar var
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Yoook artik haa dirt zirtt herseye bosanmaa fln nee.oluyo yaa bunun icin fln bosanilmaZ sekerim haa iii mi elbette degill cok cirkin cok kotu bi davranis amaaaaa bu zmndaa bununla kalirsa cok iii ne edepsizlikler aldatmalar oluo onlar daha fena insan ofkelenince sinirden oluyo benimde esim yapiyo ii zmninda konusuyorum haklisin yanlis fln dio ama birine kiziyo yine yasiyoruz  ayni seyleri cocuklarimin yaninda olmasina izin vermiyorum artik yapabildigim bu 

tarafından
Değiştiremezsin ki canım erkeklerin fıtratında var
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Boşanmak için bi sebep değil bence. Insanlar neler yaşıyor hepimiz görüyoruz kimse dört dörtlük değil eğer sana karşı değilse söyledikleri trip at küs ama boşanma öyle diyenlerde emin ol boşanamazdı insan yaşamadığı şeyi basit görüyor 
tarafından
Evet aynen öyle bende bunu düşünüyorum
0 oy
tarafından
Canım benim benim eşimde ederdi eskiden hemde herkesin içinde Tabii ki çok ağırıma giderdi ama tek kötü huyu buydu  bana da boşan diyenler oması değil ama adam bir dediğimi iki etmiyor evine ailesine bağlı çalışkan dürüst ağzı bozuk diye  adam mı boşanır  diyodum iyi de yapmışım şimdi  etmiyor artık çok şükür
tarafından
Benimde öyle tek kusuru küfürü işte
tarafından
İdare edicen ozamn  ben belli bi süreden sonra umursamadım tabi ara ara nekadar günah olduğunu da anlatıyordum..
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnim eşimin ağzı bozuk ama bana hayatta küfür falan edemez araba kullanorken ediyo genelde bqzen ben şakalaşorken falan kaçıyo ağzından sonra hemen özür diler neden boşanayım ki her güzel bi kötü huyu var bn hrp derim oğlumun tüm huyu sana çeksin ama ağzı bozuk olmasın diye. O boşarım diyenler boş konuşuyor bn eşimi böyle tanıdım kabul ettim tabikide küfür için bırakmam :) hiö etmese iyi tabi 
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Hayır tabiki de bu boşanma sebebi değil bence :)
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim hukuk sisteminde kufur bosanma sebebi. Birde bizdeki kufurler genelde kadin icerikli yani mide bulandirici. Sahsen bebim icin bosanmaya sebebi olurdu. Eger tekrarlayan bir kufur etme egilimi varsa. Cunku insanin agzindan cikanlar bir sure sonra karakterine de yansiyor. Ayrica kizdiginda hakaret edeceksen argo kullanmadan da hakaret edilebilir. En azindan dil becerisi gelisir. Bennkufur eden erkekten hic hoslanmam yabanci da olsa. Oyle biriyle evli kadin icinde uzulurum cunku boyle cirkin sozleei duymak zorunda kaliyor, daha hos sozler duymak varken. Ancak herkes icin bosanma sebebi olmayabilir fakat ben sahsen kaldiramam.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 679 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 296 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
+3 oy
36 cevap 906 göst.
0 oy
29 cevap 414 göst.

380,355 soru