0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
... .......... 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Doğru fakat zararlı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilac yerine egıtım vermeyi deneyin yazık etmeyin cocuga
tarafından
Dişinden dolayı 1 bucuk aydır uyku uyumuyor dogru düzgün yoksa uyuyan bir çocuk o yüzden sordum
tarafından
Desteksız uyutmaya alıstırırsan kendi kendine uykuya gecer canım uyansa bile sakın oule seyler vermeyin
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Aslında uyku ilacı değilde yan etkisi uyku yapan ilaç var ve bazıları kullanıyor bunu iyi cesaret... Direkt uyku ilacını bilmiyorm.
tarafından
Yok o zaman kullanmam banada annem dedi şaşırdım sorayım dedim
tarafından
Arkadasimin bebegine cocuk doktoru vermisti uyku icin . Goz damlasiymis yan etki olarak uyku yapiyomus cok sasirdim ilaci verenn doktorada anneyede
(7,197 puan) tarafından
Evet doktorlar veriyor bende çok duydum yazık günah bir yeri yaparken başka yeri yıkıyorlar umurlarinda değil
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Benim kızımda hiç uyumuyor geceleri ama öyle ilaç kullanmayı hiç düşünmüyorum
0 oy
tarafından
Var ama zararlı 
0 oy
(874 puan) tarafından
Varmis bende arkadaşımdan duydum uçak yolculuğu yapacaktı huzursuz sürekli ağlama nöbetleri olan bir bebekti doktoruyla konuşup kullanmıştı bir arkadaşım da uzun araba yolculuğu için anason rezene kimyon çayi icirmis çocuğa çocuk yol boyu uyumuş 
(3,823 puan) tarafından
Yok daha neler
0 oy
(2,765 puan) tarafından
En iyi uyku yapan bebeklerede yararli olan biraz acida olsa her annenin isini goren rezene cayi
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ebeye sordum bende asla tavsiye etmiyorum sakın kullanma dedi 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
5 yaşında ikizlerim var kucukken de uyku düzenleri yoktu gece kaç kere ağlardilar beş yaşında oldular oğlum maşallah enerji bitmiyor gece ,1 bir buçuk buluyor ışıklar kapalı geziyor ama hiç ilaç vermedim zarar olur diye
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Asla vermeyin cok agır hasarlar bırakan bır ılaç

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 265 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 228 göst.