0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından
Kızlar az önce bı post okudum bı kadın çocukları için kıyafet yardımı istiyor çoğu kişi demiş ki burda çok insan dolandırıldı kıyafetleri alıp çeşitli uygulamalarda falan satan olmuş gerçekten mi? Şok oldum duyunca yuh yani bu kadar da olmaz... Bebek hamilelik  uygulmasinda dolandırıcılığı da başka ülkeye kaptirmadik yani söylenecek söz bulamıyorum... Yani şeytanın aklına gelmez böyle şeyler birde burda galiba bazı kullanıcılar erkek çıkıyormuş ona da çok şaşırdım şok oldum duyunca yani anlamıyorum böyle insanlar şeytanın vücut bulmuş hali

4 Cevaplar

+1 oy
(13,824 puan) tarafından

33 yasindayim duymadiklarimi duydum gormediklerimj gordum:woot:

(173 puan) tarafından
Yok artık o kadar mı yaaa valla hamilelik uygulmasi mi yoksa entrika uygulaması mi belki değil ne çok gereksiz insanlar var yaaa yazık gerçekten... Şok oldum bazı olaylara bazılarına da aşırı güldüm
(13,824 puan) tarafından
Oyle valla ilk geldigimde aaklimin ucundan gecmedi yaani normal.adina uygun bir program.sanardim sonra gordum:)
(173 puan) tarafından
Valla bende aynı şekilde şok oldum suan
tarafından
Burada şeyini çekip atan varsa , neler neler yoktur .//
-Reklam-
0 oy
(7,906 puan) tarafından
Evet canım malasef duygularımızı sömüren çok kişi ile karşılaştık.. 
(173 puan) tarafından
Canım niye linç yiyesin durumu olan gönderiyor zaten içinde merhamet kalıntısı olanlar ne güzel yardım etmek istiyor ama burda bazı kesimde yardım etmem diyor dolandırıcılıkdan dolayı da etmem diyor mesela bı kadının 2 çocuğu varmış 3. Hamile kalmış korunmasına rağmen ve sadece kıyafet istedi dedi Bursa'da olanlar gelip beni görebilir bakabilir dedi ama kadını 3. Ye hamile kaldılar diye linclediler çok üzüldüm kadın zaten belirtti korunurken hamile kaldım diye ama bikac kişi ise hem kadını savundu hemde yardım etti onlardan Allah razı olsun
tarafından
Her telden insan var seymeryem o yüzden sen oku yaz geç.
Ayyy Bahar sorma 11. Ayda ilk dişini çıkardı 4 tane sonra 14. Ayında 1 tane şimdi 5 diş birden çıkarıyor arka üst ve alttan. Ama omu diş çıkarıyor ben mi belli değil :)
(7,906 puan) tarafından
Bilirim kuzucum o bir tane çıkartır sen 25 tane çıkartırsın hele atak zamanı ile diş çıkarma bir arada olunca daha bozuk şimdi benim kızların birinin atağı bitti diyorum diğerinşnki başlıyor ama geçecek az kaldı sabır diyorum ☺️☺️
tarafından
Valla sabır dicez canım başka bir şey gelmiyor elden :)
(173 puan) tarafından
Aynen öyle yapmam lazım benim kızım da 11 aylık ve dört üst dört altta 8 tane dişi var ve arkadaki dişleri yavaş yavaş geliyor çok zor bı surec gece uyumuyor kızım 3de uyuduk yaaaa
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Ah bu gözler burda neler gördü bu daha hiçbir şey..
(173 puan) tarafından
Fake hesapla gelenler neler yaptı ki hamburger olayını duymuştum çok güldüm ona yaa hatta bı postta birini ona benzettiler dedi sen misin yoksa falan hay Allah'ım yaaa nasıl başarmış böyle büyük bir yalan atmayı birde evine gönderiyor Allah'tan erkek hesaba denk gelmemiş
(1,995 puan) tarafından
Eşiyle fantezi dünyasını anlatanlar var :) daha açık konuşamam artık var da var yani. Burda bir sürü insan var hepsinin karakteri farklı. Allah iyilerle karşılaştırsın.
(173 puan) tarafından
Amin canım inşallah ayyy daha neler duyacağız yaaaa ben şok yuhhh yani tövbestafrullah
(2,089 puan) tarafından
En şokuda geçen biri şeyinin fotoğrafını atmiş bişey mi çıkmış ne onu soruyormuş.

Yani gerçek hayatta insanlar neler yapıyor burasıda sanal biyer olduğu için ben çokta şaşırmıyorum.
(173 puan) tarafından
Yok artık yuh yani valla bende şok
Oldum daha neler göreceğiz yaaa
0 oy
tarafından
Hamburgerici mi kiyafetci mi paracı mi ne desen var hepsinide gördük şimdi korkar olduk yardım etmeye yani biri gerçekten ihtiyaçtan istese vermeyecez çünkü güven kalmadı 
(173 puan) tarafından
Yazık yaaa gerçekten insnlar neden bu kadar nankör gözü doymaz Allah ıslah etsin inşallah
tarafından
Amin inşallah onlar yüzünden ihtiyacı olanı göremiyoruz
(173 puan) tarafından
Maalesef öyle yazık yaaa Allah hesabını sorar ama onlar açgözlülügunde bogulsunlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 67 göst.
+1 oy
5 cevap 190 göst.

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...