0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (513 puan) tarafından
Gundüz kac kez ve kac saat uyuyor

8 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Gunde 2kere 2ser saat uyutuyorum canım sabah 9da uyaniyo şuan uyuttum bide ömikindi gibi uyutuyorum sonea gece uykusuna geçiyo 
(9,626 puan) tarafından
Sende gece uykusuna yatirmadan önce iyice yor sonea duş aldır mışıl mışıl uyur gece emmesi devam ediyomu ben 2 haftadır sütten kestim geçen hafta gece uyanmaya devam ediyodu ama bu hafta fazla uyanmiyo  uyandığında da hemen uyutuyorum
(513 puan) tarafından
Emiyor cnm kac aylik seninki
(9,626 puan) tarafından
9 aylık canım ben hamileyim o yüzden kestim doktorum önermedi yani istesen doğurana kadar emzirebilirsin ama bebeğine bi faydası olmaz dedi bende kestim yani istemeye istemeye kestim ama sütün kalitesi düşüyomuş  gereken besin değerini alamaz dedi o yüzden kestim
(513 puan) tarafından
Anladim  cnm saglikla al kucagna
(9,626 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sabah 7.5-8 de uyanır 12-2 arası 5-6 arası yarımsar saat ileri geri kayabiliyor saatler akşam da 8-8.5 gece uykusu 
(513 puan) tarafından
Gece uykusuna cok erken yatyormus:)
(7,441 puan) tarafından
Hep öyle alistirdim olması gereken saat zaten erken yatması hem bende dinleniyorum iyi oluyor
(814 puan) tarafından
Erken yatarsa erken kalkar cnm gec yatarsada gec benim bebegim 10 11 bazen 12 de yatiyor ona gorede 9.5 10 gibi uyaniyor bende uykumu almis oluyorum sabah erken kalkinca uykusuz oluyorum cunku
(7,441 puan) tarafından
Herkesin yaşam şekli farklıdır Ama bu yanlış bir düşünce bebeklerin erken yatması gelişimi için çok önemli geç yatip geç kalksın dediğimiz olay sadece anneyi rahatlatır bu dönemde bebekelrin akşam 7-8 arasında uyuması gerekiyor hem fiziksel hemde zihinsel gelişimi için bu saat aralıklarında uyuma esnasında hormonları çalışıyor.bebekler normalde erken kalkar hatta gerçek insan bebeklerdir buyudukce dış dünya yalanına onlarda ayak uydurur derler.kizimi kırk yilda bir işimiz oluyor falan saat 10 gibi uyuttugum oldu gece uyuyamadi defalarca kalktı ve gündüz uykusunu bile çok etkiledi be kadar erken uyuyuyup ne kadar çok dinlenirse devamında gelen uykularını da daha huzurlu uyuyor gece de hiç uyanmuyir artık.dedigim gibi herkesin yaşam şekli farklıdır benim verdiğim sadece bilimsel bir bilgi
(814 puan) tarafından
Evet dediginizi biliyorum fakat o saatlerde uykusu gelmiyor ve zirla uyutamam oncede 9 10 da uyuyordu sabah 7.5 8 gibi kalkiyordu ama sonra bu sekle döndü
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sabah 8 de uyanır 12de ilk uykusuna yatar 1 saat uyur. 4 te ikinci uykusuna yatar 1 saat uyur. Akşam 8 bucukta akşam uykusuna yatırırım 9 da uyumuş olur
(25,224 puan) tarafından
Benim ki de saat başı kalkıyordu son zamanlar 3 saatte bir kalkmaya başladı meme bağımlısı benimki 2 dk da olsa agzında tutacak. Çok şükür öyle ağlayıp uyanması olmaz kafayı diker bekler beni alıp meme vereyim diye alır emziririm sonra geri koyarım uyur
tarafından
Ah bizimkide alissa keske benim oglumda meme bağımlısı ama oyle 2 dk degil 10 15 dk emer kalktimi butun uykusu dagiliyo surekli geri uyutmaya calisiyorum
(25,224 puan) tarafından
İnşallah alışır canım gece uyanıp uyumaması zor olmalıdır
tarafından
Zor tabi hem bana yazık hem oğluma verimli huzurlu uyuyamiyoruz ilk bastan iyiydi emzirip koyuyodum uyuyodu büyüdükleri zaman raha da zor olmaya basladi
(25,224 puan) tarafından
İnşallah düzene girer bi an önce
0 oy
(307 puan) tarafından
Sabah 8 de uyanıyor. 11.00 da ilk uyku 1.5-2 saat uyuyor. 16.00 da ikinci uyku 1.5 saat uyuyor. Gece uykusuna da 9 da geçmiş oluyor. 10 aylık. 
(513 puan) tarafından
Cnm gece nasil cok.kalkiyomu
(307 puan) tarafından
Hayır uyanmıyor canım gece. Çok nadir mızmızlanıyor 1 kere onda da kendi kendine dalıyor tekrar.
0 oy
tarafından

Sabah 8 gibi uyanır. 10 gibi yatar 1 saat uyur. Sonra 2-3 gibi yatar gene 1 saat uyur. 8-9 gibi gece uykusuna yatar. Gece habire emmeye kalkar :D

(513 puan) tarafından
Benm oglumda 10 kez kalkiyo
tarafından
10 fazla ya 4-5 kez anca kalkar. Gece yatmadan biseyler yedir
(513 puan) tarafından
Corbasina ekmek dograyip yediriyorum yine kalkiyor acliktan degl uyutma destegi aryor
0 oy
(879 puan) tarafından
Sabah 8 de kalkar 11 de ilk uykusuna yatırıyorum 1 veya 1 buçuk saat uyur onlar 3 gibi uyutuyorum ondada aynı uyuyir şart 8 le 9 arasida gece uykusuna yatırıyorum bazen değişebiliyor dış döneminde fekanama genelde böyle canım 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Sabah 7 gibi kalkıyor 11 de 1 1 buçuk saat civarı uyuyor. Sonra 3 ya da 4 gibi 1 buçuk saate yakın uyuyor. Akşam uykusu da 8 bucuk gibi. Gece 85 kez kalkıyor 
0 oy
(814 puan) tarafından
2 kere uyuyor gunduz 11 gibi yatip 1 saat falan uyuyor sonra aksam 5 gibi yatip 2 saat uyuyor so ra 11 12 gibi uyuyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 99 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ikievlatanasi (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
28 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde SweetDreams00 (1,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.