0 oy
915 göst.
Diğer kategorisinde (806 puan) tarafından

BELKİ ALMAYANLARA FİKİR OLUR...:silly:

34 Cevaplar

+1 oy
(6,859 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben parfüm seti aldım eşime ama ihtiyacı vardı sevgiler günü özel değil. Oda bana sürmene bıçağı almış. Kızımıza bebek arabası almış :) hep ihtiyaç ya yani:D
(806 puan) tarafından
Bende ihtiyaca göre hediye alanlardanim ahaha daha iyi oluyor bence ☺️ hayırlı olsun hepinize canım benim ☺️
(6,859 puan) tarafından
Şu devirde ihtiyaç daha öncelik aynen kuzum:*
(806 puan) tarafından
Bende maksat muhabbet olsun diye post açtım bizde önemsemeyiz bu günü aslında. Evlilik yıl dönümü ve doğum günü önemlidir bizde tek oda bize özel günler diye yani ☺️ onun dışında bazen ihtiyaca göre bazen içimizden gelir böyle günler dışında da alırız birbirimize biseyler kuzum daha güzel böylesi ya ☺️❤️ :*
-Reklam-
+1 oy
(1,158 puan) tarafından

Bana bisey almiycagi icin bende hic kendimi yorup bisey alamam ;)

(806 puan) tarafından
Anaa niye öyle oldu. Hep mi öyle yoksa :/
(1,158 puan) tarafından
Evlendigimiz ilk sene alirdi ederdi hamileykende iyiydi simdi cocuk oldu 1 yasina geldi ama bizim aramizdaki ask eridi gitti heralde ilgisiz bir adam oldu cikti basima sadece evin eksigini alir gelir sunu al derim misal 1 tane alir demez ki 2 aliyim de evde olsun okuz iste
Ayy yok kiz hic kendimi yoramam mahcupta olmaz o artik
(806 puan) tarafından
Daha çok eski evlilerden değilsiniz ama enişte bey hızlı değişmiş ya. Herkes değişik işte canım sıkma canını sen
(1,158 puan) tarafından
Haziranda 3 sene olcak evleneli ama sorsan biz sanki 40 senedir evliyiz bikmisiz birbirimizden gibi valla 40 senelik evliler bile daha mutludur bizden :) takmiyorum canim ya takarsam kafayi yerim
(806 puan) tarafından
Birbirinize vereceğiniz değer inan hediyeden daha önemli canım aynen takarsak herşeyi evlilikler sürmez hiç zaten canım:)
+1 oy
(1,358 puan) tarafından
Gecen ay durduk yere parfüm aldim bukezde esorman takimi ve mont aldim oda bana battaniye aldi 
(806 puan) tarafından
Ne güzel hediyeler ☺️ hayırlı olsun enişteye ve sana canım benim ☺️
(1,358 puan) tarafından
Kiz battaniyeyle kandirdi beniii cicek siparis ver kendine ben parasini veriyim diyooo adamm odun kuzuuu
(806 puan) tarafından
Anaaa üç kağıtçı enişte beye bak :)) kendime çiçek siparis vermedigim kalmıştı diyeydin kuzu sende daha neler aaaa
(1,358 puan) tarafından
Yaa istee romantik lik sifif adamda
(806 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
+1 oy
tarafından

Bir gömlek iki kazak birde mont aldım <3

(806 puan) tarafından
Valla bayağı giydirmişsin enişteyi kesene bereket canım benim hayırlı olsun enişteye de ☺️
tarafından
Sağol canım seninde kesene bereket olsun =))
(806 puan) tarafından
Sağol canım ☺️
0 oy
(1,939 puan) tarafından
İstedşği bi kaban var yarın AVM ye gidip onu alcam 
(806 puan) tarafından
Hayırlı olsun enişteye şimdiden canım ☺️
(604 puan) tarafından
Kız yarın kapalı değilmi
(1,939 puan) tarafından
Ben yurtdışındayım burda her yer açık canım
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Ben gömlek aldım kocişime hatta çok beğendi bi 3 tanede kendisi aldı sonra:)))))) 
(806 puan) tarafından
Ooo sizde de erken verilmiş hediyeler demekki canım hayırlı olsun enişteye ☺️
(2,264 puan) tarafından
Aynen saol canım :))
0 oy
(119,131 puan) tarafından
1 mont ve cuzdan ihtiyaci oldugu icin aldim 
(806 puan) tarafından
Sende benim gibi ihtiyaca göre hediye alanlardansin galiba ☺️ hayırlı olsun enişteye ☺️
0 oy
tarafından
Saaaatttttt demin geldi gelsin kocam bey hemen vercem 
Gordum deminki postta
tarafından
Yok kız onlar mehlikoşun saati attım bide benim yüzüğü atmadım ki saatimi at dedin sen
Bide yuzukmu var esroooss
tarafından
İvit bana yüzük bide tunik almış kuzum ☺️
Gule gule kullan
0 oy
(439 puan) tarafından
Dune kadar kesem de bebegimi girmedik dun girdum onun resmini attim daha ne olsun esim suan tatbikatta ve bizden uzak 
(806 puan) tarafından
Yaşın önemi yok ya annelik her yaşta güzel canım benim ☺️
(439 puan) tarafından
Ogle kuzum ama iste gec evlenince 18 aylik kizim var şimdi 8 haf hamileyim buda bize supriz oldu
(806 puan) tarafından
Beni de annem 41 yaşında doğurmuş mesela şimdi en iyi arkadaşı benim yoldaş oluyorum ona her konuda senin bebislerinde sana yoldaş olsunlar inşallah kuzum seninde kısmetin böyleymiş demekki ☺️☺️
(439 puan) tarafından
Oyle canim ananem 45 doğurmuş en küçük teyzwmi ben gec evlendim 37 yasinda is kariyer derken 38 anne olduk nasip hersey  allahim kimsenin kucagini bos birakmasin
(806 puan) tarafından
Olsun sağlık olsun Allah yokluklarini göstermesin kimsenin canım evet nasip kısmet aminnnn ☺️❤️
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bir kazak Bir de sweat aldım. 
(806 puan) tarafından
Şimdiden hayırlı olsun enişteye canım güzel hediyeler ☺️
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hiç birşey almadım hiç bişey almadı   
(806 puan) tarafından
Genelde öyle mi yoksa küstünüz mü :/
(6,919 puan) tarafından
Bizde sevgililer günü yok  sevmiyorum eşimde sevmez  yo şükür Rabbime hiç kusmedik
(806 puan) tarafından
Haaa öyleyse iyi tabi canım çok şükür bir sorun yokmuş. Bende maksat muhabbet olsun diye post açtım bizde önemsemeyiz bu günü. Evlilik yıl dönümü ve doğum günü önemlidir bizde tek oda bize özel günler diye yani ☺️
(6,919 puan) tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gece. Sene erken vermiştim hediyesini çift saati bir çift minik ayakkabı ve oyuncak birde baba oluyorsun notu :D bı sene bı şey almicam param bitti zati :)
(806 puan) tarafından
E yeter ona uzun bir süre canım ☺️
(7,791 puan) tarafından
Hee hediyem 3.5 aylık oldu her gülüşü de ayrı hediye :)
(806 puan) tarafından
En güzeli ya mis gibi bir minnoş ☺️
0 oy
(48,496 puan) tarafından
cuZdan aldim ama sevgililer günü icin degil oyle denk geldi
(806 puan) tarafından
Bizde normalde içimizden gelir daha çok alırız biseyler bugün için bişey almıyoruz hiç bir zaman ☺️☺️
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Almicam bisey. Her özel günde ben aldım o bana ucu bir arada kahve bile almadı :angel:

(806 puan) tarafından
Anaaa cimrilik mi ediyor düşüncesiz mi yoksa :/
(2,447 puan) tarafından
İkisi de mevcut :)
(806 puan) tarafından
Sağlık olsun be canım :)
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben almam hep eşim alir..❤
(806 puan) tarafından
Oda güzel canm ☺️
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Benımkı alma desı saolsun hahaha:) 
(806 puan) tarafından
Boşver bizde almadık :))))
0 oy
tarafından

Lcw den Pjima almıştım kendime beğenmedim onu verdim iki tane gömlek aldım adama nasıl ama:D:P

(806 puan) tarafından
Tasarruflu olmuş ahaha daha iyi fikir olamazdı canım hayırlı olsun enişteye ☺️
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Valla birşey almicam dedim ki istersen para ver sana hediye alıyım gerek yok dedi bende teşekkür ettim jsjsjsjsjsjs
(806 puan) tarafından
Ahahaha kız oda değişik bir düşünce ☺️
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Sevgililer günü için değil de zaten yanimda  da olmicak öylesine hediye almak istedim saat seti aldım içinde çakmak iki tane bileklik var isimlerimiz yazili tesbih aldım baş harflerimiz var bi de saat aldim
(806 puan) tarafından
Bence çok güzel seçimler yapmışsın canım benim ☺️ hayırlı olsun enişteye. Bizde illa bugün için bişey almıyoruz ya içimizden gelirse alıyoruz herhangi bir zamanda yani günün önemi yok zaten bizce ☺️
(1,206 puan) tarafından
Valla evleneli 3 sene bitti haziranda 4 sene olacak daha hiç sevgililer günü diye hediye almadim canım bu sene gördüm çok hoşuma gitti alayım dedim zaten dediğim gibi eşim olmicak yanimda dediğin gibi günün önemi yok canım sevene her gün  sevgililer günü:))
(806 puan) tarafından
Kesinlikle öyle canım sevene hergun öyle dediğin gibi katılıyorum aynı fikirdeyim ☺️☺️
(1,206 puan) tarafından
Seni seçtim pikachui♡
(806 puan) tarafından
☺️❤️ sağol can
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Hiç birşey almayı düşünmüyorum değmez 
(806 puan) tarafından
Kaç senelik evlisiniz kuzum.?? Böyle erkek de gerçekten çekilmiyor hem bişey yapmıyor almıyor etmiyor hemde sanki fikrini sormuşsun gibi bide senin aldığını yaptığını da Küçümsüyor çok ayıp ediyor böyle yaparak sende o zaman bidaha bişey alma haketmiyo oda demekki artık bazen biraz da karsiliklidir bazı şeyler canım
(2,091 puan) tarafından
7 sene bitti canm yeni evliykende aynıydı hala aynı
(806 puan) tarafından
Buda senin kaderinmis canım ne diyelim ki :(
(2,091 puan) tarafından
Sağlık olsun canm ne yapayım
(806 puan) tarafından
Aynen canım Allah can sağlığı versin kimseye muhtaç etmesin ❤️

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 474 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (663 puan) tarafından soruldu