0 oy
754 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Hatirlarsiniz belki gecenlerde post acmistm esimin yardm parami cektigini sanip suclamistim o gunden beri trip atiyo bi turlu duzelmedi aramiz dun gece tlfonu bozulmustu kartni bnmkine takmisti bende kizimi uyuttum basinda durdum kartini cikar artk gec oldu biraz bana ver dedim vermedi iki uc defa tmam dedi oynamaya devam etti ucuncu kez yanina gittim ver artk tlfonu dedim ayaktaydm 37 haftalk hamileym birden nefesim kesilmeye basladi nefesim kulaklarmdan cikmaya başladı tikanmaya basladm gozlerimden yaslar akmaya basladi nefessizlikten ayakta kalakaldm oturamiyodum bile esimin bana soyledgi oyun yapmayi birak dislerini skmayi birak artk yemem bu rolleri dedi o oyle deyince dahada agirlasti durumum oldugum yere coktum nefes almaya calismaya basladm kalkti su getrdi ic şunu cocugu korkutuyosun su icirmeye calisti uzandim koltuga amcaoglu aradi bes dakaya geliyorum deyip cikti bi saat kdr gelmedi kizimi uyuttum uzandm kendime geldim geldi arkamda koltuga uzandi sabaha kdr orda uyudu cok zoruma gitti ben karsisinda aci cekerken soyledigi laflar astimim var kalp atislarm düzensiz son haftalarmda zor oturup kalkiyorum nefesim surekli daraliyo bu kdr anlayissiz olmasi cok zoruma gidiyo sabah kalkms bugun ayin kaci ne bilim dedim ben sevgililer gununu unutmiyim diye hergun takvime bakiyorum nasil bilmezsin diyo dedim insan olmayi becer hediye istemez

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Diyecek söz bulamadım inan çok büyük geçmiş olsun 

(10 puan) tarafından
Saol cnm allah razi olsun
-Reklam-
+1 oy
(27,337 puan) tarafından

Gerçekten insan olsun adam olsun az anlayışsız ben bile şuan okurken çok sinir oldum .dengesiz herif insan bı endişe eder o halinde

(10 puan) tarafından
Bakti artk iyice kotulestm aglamaktan tikandim kalkti su getrdi kalk hastaneye gidelm diyo suyu yuzune firlatasim geldi
+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Ay yazıklar olsun ne çirkin sey nasıl rol yaptığını düşünür uzuyor seni
(10 puan) tarafından
Aklinca intikamini almaya çalışıyor sogudum resmen
(5,721 puan) tarafından
Yani hepmi böyle dusuncesiz yoksa ilk defami yapıyor
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Allah bunlari sayiyla gonderiyo galiba bize herkesin bi derdi var iste allah yardim etsin bizlere hele gene hamileyken bu eslerin boyle yapmasi gercekten cok ayip
(10 puan) tarafından
Amin boylelerini toplayip konteynira atmak lazm
0 oy
tarafından
Valla eşinin öyle günahını aldıysan bişey diyemedim hırsız muamelesi görmüş ne olursa olsun kim olursa olsun şahsi parası vs izinsiz alınırsa hırsızlığa girer benim gözümde... Oda biraz onun acisiyla yapmış
(10 puan) tarafından
Uzerinden bi hafta gecti e devlette para teslim edildi yaziyodu bende gece yarisi gorunce uyandirdim dedim niye benden habersz cekiyosun cekmedim dedi yalan soyleme cekilmis diyo dedim sabah gittik hesaptaydi defalarca ozur diledm sürpriz yaptım paranin yarisini ona verdm bu saglk meselesi orda dusup bayilsaydmda rol gelicekti ona
0 oy
tarafından
Bende yasadim hatta bi drfasinda bayilmiştim. Uzun sure buraya girmemiştim 1 2 ay yoktum herkes aradi sordu. Cok kotu bi durum yani nefes aliyosun ama almiyo mus gibi oluyosun tamamen duzensiz oluyo. Ilac vardi onu koklatirlardi kendime zar zor gelirdim. Hatta bi defasinda herkes korktu bana bisiy olucak diye o derece yani. 

Esin ayip etmis, ona amcaoglu degil sen kalicaksin. Ben esime hep derim, ellerin pesine dusme, ellerde kalirsin diye.... sende o fenalasinca 5dakkalik amcakizinla bulusursun olur biter. 
(10 puan) tarafından
Daha oncede iki aylikken sık yasamaya basladm doktora gittim kalp seridi cekti cihaza bagladi atislarm duzensizdi sprey skyordum rahatliyofum gebelik ilerleyince biraktm dun gece birden ayni krize girdim cok kötü bi durum tikaniyorum tamamen onbes dk kdr suruyor
0 oy
tarafından
İnsan düşmanı olsa bi panikler yardım etmeye çalışır daha koyupta gidiyor eşin denen
(10 puan) tarafından
Sonradan farketti bakti gozyaslarm durmuyo su getrdi ambulansi aradi gerek yok duzelir birazdan dedim amcaoglu aradi cikti gitti
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Insan sormazmi ya hediye o kadar önemli değ dediğin gibi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
İyi demişsin önce insan olsun
0 oy
tarafından
Canm sen onun kalbini kırdın ama biraz anlayış gösterebilir sonuçta hamilesin son ayin stres sinir telaş hepsi oluyor bazen ağzından çıkana dikkat edemiyorsun özür diledin bitmesi gerek hem sen birden öype olunca rol demesi çok saçma sana birşey olsa el atmaz rol der gider ne diyim Allah yardımcın olsun
(10 puan) tarafından
Normalde bi haftadr tribini gec gelmelerini konusmamasini anliyorum ama o zor durumdayken hungir hungur aglarken oyun oynama rol yapma demesi cok sacma dusup daha kotu seylerde olabilirdi
0 oy
tarafından

Senin yaptığın eşine çok ağır olmuş bazen en ufak şeyler bile inssani uzaklaştırır çok dikkat etmek laİm konuşmalara bence artık senden ciddi manada uzaklasmis

Ama hamilesin esisin keşke yardım etseydi eline yapismazdi ya olseydin orda
(10 puan) tarafından
Normalde trip atmasina gec gelmesine hak veriyorum ama soz konusu saglk karsisinda kriz geciriyorum bunu cok sonradan farkediyo
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Canım yanlış anlama ama eşim de bana hırsız muamelesi yapsa dibinde ölüyorum dese bi yudum su vermem açıkçası demek ki senin de yaptığın onun zoruna gitmiş özür dileyin affedin birbirinizi 
0 oy
(617 puan) tarafından
Eşinin yaptığı çok yanlış canım ama uzatma  bence  sen hoş görülü ol  sen öyle oldukça kazanan sen olursun adam olacak tür benziyor  bence kocan sadece yanlış anlamış olabilir ..... çocuğunu orda düşünmesi ertesi gün sevgililer gününü düşünmesi bana o kadarda kötü biri değil gibi geldi 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 387 göst.
6 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 810 göst.
29 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 479 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 330 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,728 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,334 cevap

34,763 kullanıcı

...