0 oy
187 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Babam kovıd az once actım postta yazıo. Ilacları kullansın mı kullanmasın mı bilmiyoruz. Ne yemek ıyı gelır. Bebekler de nasil oluyır 8 aylik. Delırcem ne yapcam bilmiyorum. 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet canm gelir hemce cokk siz bitkisel seyler deneyin ona komsumda kalp.hasyasi ilac getrdiler kizi eczaci idi allahtan vermedi onalri sikayet etti nasil ilac verirler babama diye bitkse seyler vererk iyolestrdiler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ilaçsız ciğere iniyor zatüre oluyor. Babam düzenli kullanmadı ciğere indi. Yinede siz bilirsiniz. Doktora kalp hastası olduğunu söylemissinizdir o en doğrusunu size söyler. Komşumun babası kalp hastasıydı kulandı şükür atlattı. 

Allah şifa versin inşallah. Doktor en iyisini bilir
0 oy
(1,629 puan) tarafından
İlçe Sağlıktan gelirler baban için ona sorsunlar canım. Bebeğin emiyorsa bol bol emzir. Sen de önüne ne gelirse ye. C vitamini, d vitamini ve parol al. Emziriyorsan zaten sana ilaç vermezler. Benim babam da yüksek tansiyon hastası ve ciğeri sorunlu ilaç kullandı. Hiç üzme kendini. ❤️ 
(1,037 puan) tarafından
Canim ben hıc emzıremedım. Onun ıcın de uzuluyorum emmedı hıc bagısıklıgı ınsallah gucluudr kızımın. 8 aylık
(1,629 puan) tarafından
O zaman mamayı ve ek gıdasını kemik suları falan ekle, meyve yesin, bebekler daha kolay atlatıyor sakın korkma ve üzme kendini yoksa sen kötü olursun.
0 oy
tarafından
Her insanın bünyesi bir değil kimi kullanır iyi gelmez kimi kullanmaz iyileşir..kimi de içmeden düzelemz..o yüzden kullan ya da kullanma diyerek vebal alamayız..venim babam da yakalandı belirtileri ağırdı ilaçları kullanmadı çünkü kardeşim de yakalandı o da kullanmadı hafifti belirtisi kolay atlattı tam son gün babam yakalandı..4.gün gitmiş bir de hastaneye pozitif çıkmış ilaçları kullanmadı 2 gün sonra daha da ağırlaşmış avillik oldu ambulans ile gitti..ilaçları içmedin mi demiş doktor kızmış..içince düzeldi..tez zmanada atlatır inşallah
(1,037 puan) tarafından
Bızde var mı yok mu bılmıoz temasımız var. Bize bulastı mı yarın test yaparlar sanırım. Aynı evin ıcınde bulamsıstır diye dusunuyorum.
tarafından
Yaparlar cnm..inşallah yoktur bebekli ve hamile olup virüs kapanlara üzülüyorum ilaç içmeden doğal yolla iyileşmek gerekiyor..hiç yakalanmadım şükür 2 çocuk var bende de..sonuç çıkana kadar çıkmayın evden..inşallah yoktur cnm
(1,037 puan) tarafından
Yok canım 1 yıldır evdeyim markete bile 2 3 defa gıtmısısmdır. Ya sırf cocuk var bulasmasın diye bıyere gitmedim okadar cok dikkat ettim ki yine buldu bızı
0 oy
(2,025 puan) tarafından
benim annemde kalp hastasi kovid oldu ilaç içi birşey olmadı 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ilac kullanip kullanmamasinin kararini doktor verir burada kimse kullansin yada kullanmasin derse dogru olmaz...

Size sakin olmanızı öneririm 

Gripken ne yapıyorsanız onu yapın 
(1,037 puan) tarafından
Ya elımde deıl zaten panik atak var bende. Nefesin kesiliyor dusunmekten
0 oy
tarafından
Bebegin icin cok endise etme mama yedi diye bagisikligi dusuk olmaz canim benm.babnida ancak doktor bilir
(1,037 puan) tarafından
Ya ınsallah canim benim
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Burdakiler nerden bilsin babana zararlimi degilmi Allah aşkına niye böyle boş sorular.soruyosujuz doktormu burdakiler ayrıca doktor sakıncalı bişey olsa verirmi mantık lutfen
(1,037 puan) tarafından
İnsanları kırmadan cevap veremıo muusn. Ben o an panikle yasayanlara sormak istedim. Gece yarısı panik yaptım. Cevap vermeseydın ozman. Benim derdim bana yeter okadar uzgunum ki zaten keske bole cevap vermeseydın. Onun yerine biraz moral verseydin neyse canın saolsun. Zaten doktora danısmadan bıse yapmayız.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Annem kullandı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
15 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bayanefendi (1,826 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
+1 oy
32 cevap 446 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,595 soru

11,891,789 cevap

36,010 kullanıcı

...