0 oy
547 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Bana hiç saygı duymuyor hep en ufak hatamda kiaymeti kopari bana namusuz derisiz cocgundan utan sen ne bicm insansın der hep bagir hiç ilgi sevgi yok ben özel günlerde doğum gunlerinde hep hediye alirm sırf srmzda saygi korunsun die oda dio boş niye aldin ki kendind harcsaydin bana bişi almadı hep bana sikitr git annein evine der ben her hataisnda her ailesine sorunda arksadyim bana der sen naptinki hersyi ben yaptim der bana dio neyin eksik sadce para verio onuda verince hep söylüyor söylüyor pişman edio insani  bana yaptığı okdr şey varki anltsam boşa git dersin ailem kabul eder ama bı ablam evlenip bosandi ailemle kalio bende kendi aykalrim üstünde durmak istiyorum caresizim siz naprdiniz

12 Cevaplar

0 oy
(74 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.insallah 
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Sen nie böyle biriyle evlsinki bana siktr gt diycek yinede esim mi diycem alırım cocuklari onu sıktır ederim yaranamazsin yarama insanlara 
(373 puan) tarafından
Sorun bide o cocgu sana vermem alır kaçırdım dio
0 oy
tarafından
Boşndıktan sonra da kendi ayakların üstünde durabilirsin. Sna o kadar kötü davranan birini neden çekiypsun? Kendne gençliğine yazık etme bacım bırak git sana saygısı sevgisi olmayan adamla ömür flan geçmez
(373 puan) tarafından
Olmuyor işte bı gelirm olsa bı biseyim olsa aileme gitmek yuk olmak istemiyorum bide cocgumda sana vermem dio düne kdr inmyan adam bugün vermem dio
tarafından
Ona o karar veremiyo cnım mahkemeler boşuna mı var. Gelirini de babanın evinde kazanırsın neyi olmuyo oturduğun yerden hayat zor gelir gözüne büyür işler hele bi atıl hayata o zman Allah'ın izniyle ol der olur yollar açılır kolaylaşır. Sen çabala yeterki. Git babanın evine bebeğine ailen bakar sende işe girer çalışırsın. Nasıl mutsuz olduğun bi yerde bebeğini büyütmeyi göze alıyosun ki bence alma yazık o çocuğa sorunlu anne baba gördükçe öyle büyüüdkçe ilerde oda öyle olucak snra ne görürse onu yapcak günah onada.
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Burnu sürtülmesi için ailenin yanına git ama ailene sıkılıp bunaldığın için geldiğini söyle 1 hafta dur hiç arama sorma bir evlilikte saygı yoksa sevgi de yoktur evlilikten çıkmıştır düzelmesi için evlilik için danışmalar var oraya gidebilirsiniz
(373 puan) tarafından
Yaptım ama ayni ***
(3,276 puan) tarafından
Kuzum boşan o zaman ailenle idare edeceksin annen çocuğuna bakıp sende çalışabilirsin yarın bir gün aldatır da o pis.lik seni
(373 puan) tarafından
Annem diğer ablamin oğluna da bakıyor oda evalndi bosandi onalrida çok çaresiz birkcam
(3,276 puan) tarafından
Anlıyorum seni canım ama çocuğun için sağlıklı bir ortam değil senin sağlığın içinde öyle siz ne kadar mutlu huzurlu olursanız bebeğinde öyle olur
0 oy
(240 puan) tarafından
Eğer bana bir kere ****** git annenin evine dese. Ya o siktirip gider ya da ben. Özür dilerim biraz ağzımı bozdum ama kimse kusura bakmasın. Kocam da olsa bana küfür edemez haddini bilicek önce. Nişanlıyken bir kere küfür etti ve ayrıldım nişanı attım 3 ay sürdü. Paşa paşa döndü şimdi aynısı olsa yine yaparım. Kızma bana sen saygı korunsun diye hediye alıyorsan alma kocanda saygı olayı kalmamış. Bu söylüyüceğime de kızma ama bunu sen yapmışsın. Sana böyle davranan insana bu iyilikleri yapmamalısın. Aynı şekilde karşılık vermen lazım. Malesef şu söz çok doğru ağza sıçan yaranıyor. Yanlış yapıyorsun o sana bunları yapıyorsa sen ona böyle iyi davranmamalısın. Sana cepte gözüyle bakıyor kocan. Ben naparsam yapıyım o gidemez o elimin altında diye düşünüyor
(240 puan) tarafından
Ona kaybetme korkusu yaşatmalısın. Eğer seni kaybetmekten korkmuyorsa da üzgünüm ama seni senin onu sevdiğin kadar sevmiyor demektir
(373 puan) tarafından
Sevmiyor zaten ben bunu biliyorum ama aldatma asla yapmaz ama ilgisi sevgi hiç bişi yok ama bende çok hakret edip kufr edip bagrdim bu son oylarda artk ayri uyoruz böylede devam edcek bı care bulna kdr benim oglum olmsa ,5 dk durmazdim
(240 puan) tarafından
Aldatma olduğunu düşünmedim zaten inan aklıma gelmedi ama seni sevmeyen birine bu şekilde katlanmak zorunda değilsin. Artık 21. Yüzyılda yaşıyoruz. Hani ya bilemiyorum çok zor bir karar  kendimi senin yerine koyuyorum dayanamazdım sanırım sevgisizliğe. Aynı evde yaşayan birbirini çok iyi tanıyan iki yabancı gibi olamazdım. Bu sevgisizlik oğlun büyüyüp her şeyi anladığında daha da kötü olucak. O da sizin sevgisizliğinizi görüp evlilikten hep korkucak. Aslında ona iyilik yapıyım derken kötülük yapıyorsunuz. Kuzenim böyle bir evde büyümüş bir erkek 29 yaşında ve hala evlenmedi evlenemem ya babam gibi olursam diyor. Çok iyi düşünüp karar vermeniz lazım. Onun hayatını mahfetmiyim babasıyla aynı evde büyüsün diyorsunuz ama ya bu onda daha derin yaralar açarsa. İyi düşünün derim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kendin diyosun analtsam boşa git dersiniz diye ailen kabul ederse git 2. Kez velenirsin çok da mutlu olursun belki nasip...

Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(400 puan) tarafından
Canım eğer evlilik bağı kalmadıysa artık iki yabancı olduysanız boşan bence bir ömür öyle geçmez. Oğlun küçükse zaten velayeti sana verirler. Aileme yük olacağım diye hiç düşünme onlar senin mutlu olmanı ister. Sen de bir iş bulur destek olursun onlara. Evladın da isteğinde görür babasını canım cesaretli ol kendin için evladın için. Daha önce şans verdiysen düzelmediyse eğer böyle yap bence.
0 oy
tarafından
Zor ya sevginin olmadığı yerde saygıda olmaz canım. Bu adam seni sevmiyor bence. 
(373 puan) tarafından
Zaten sevmiyor ben bunu biliyorum ama arimzda yine saygi olsun istiyorum ama herşeye karsior hiç bişi yapma dio
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Sende aynisni ona yapcan 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Aranızdaki saygı korusun diye hediye alıyorsun ama anlsysns alınır hediye bu kadar laf söyleyim istemiyorum diyen adamın yanına da durulmaz
0 oy
tarafından
Sana böyle hakaret ederken ses kaydı aldı bosanmayi ciddi anlamda düşünüyorsan  git mahkemeye baş vur boşa ne dmeek namusa laf etmek . Çocuklar için de tehdit edemez mahkeme sana verir. Sana kötü ne derse kaydet tehdit hakaret 
(373 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun yinde kayt bulusnsun elimde
0 oy
(228 puan) tarafından
Siz severek evlenmediniz mi
(373 puan) tarafından
Evet ilkete çok iyidi sonra bozuldu
(228 puan) tarafından
Hep öyle olur zaten benim eşim hala ilgili ama arkadaşları hep bir  adım önde diyorum kabul etmiyor sen herkesten değerlisin diye ama ilk fırsatta dışarı uçmasını biliyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 516 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 324 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 509 göst.
9 Eylül 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu