0 oy
1,241 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Aramızda alkol kullanan var mı geçmişinde yada halen 

61 Cevaplar

0 oy
tarafından
7 yıldır ağzıma sürmedim tövbe ettim tekelden sakız bile almadim 7 yıldır rabbim herkesi doğru yola çevirsin inşallah.
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Yorumları okumaya geldim:D beni sorcak olursan sjsjsj şişe evimden eksik olmaz ehehhe:D 

0 oy
(1,158 puan) tarafından
Ortam oldugunda icerim ama oyle aliyimde bugunde iciyim demem 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Ben kullanıyodum.namaza başladığımdan beri almadım hiç. 
0 oy
(16 puan) tarafından
Evet çokta severim. Heleki bar da içmeye bayılırım. Canli müzikte de... ahh ama kizima hamile kaldim kalali agzima sürmedim emziriyorum ve ikinci bebegime hamileyim onu da emziricem. Ikiside birakinca yine icecegim. He bu arada eşimle giderdik onla içerdim.
0 oy
(796 puan) tarafından
İçmedim içmem de rabbim o günleri bize göstermesin temiz imanli bi şekilde ölelim 
(796 puan) tarafından
Ve çocuklarımın rızkınıda  o zıkkıma  veremem
0 oy
(7 puan) tarafından

Her hafta rakı soframiz var...:woot::P

0 oy
(1,287 puan) tarafından
Çok şükür ne kullandım ne de kullanırım babam 35 yıldır içer bu illeti allah içenleri de ıslah etsin 
0 oy
(870 puan) tarafından
Hiç içmedim merakta etmedim
0 oy
(712 puan) tarafından
Geçmişte kullanıyordum ama bıraktım 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Evet canım ben kullanıyorum bu ara eşimle bebek küçük diye kullanmıyoruz ama normalde kullaırız
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yani denemisligim var ama sadece meraktan 
0 oy
(678 puan) tarafından
Yok kullanmıyorum tesetturluyum ben herkese saygım sonsuz yorumları okudum da bence buna uyarı vereceklerine  koca hediyesi koca mesajı olan postlara uyari versinler:) ahahah bıktık koca muhabbetinden isteyen alkol  kullanır isteyen kullanmaz lincliyecek bisey yok 
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Kullanmisligim var uzun süredir içmiyorum aklıma gelmez alimde içiyim. Ama sigarayı bıraktık 1 seneden fazla yine başladım al birini vur ötekine :///
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Ne alkolu cnm cay kahve bize yetiyor bize allah korusun icenleride rabbim kurtarsin ne yuvalar yikti şu alkol illeti biz anneyiz örnek olunacak evlat yetistiyorum biz alkol icersek cocuklarimizda bizden gorur icer allah korusunn 
0 oy
tarafından
Kullanmıyorum ama kullana da saygı duyuyorum rabbim bizi şaşırtmasın kimsenin hayatı bizi ilgilendirmez bacım
0 oy
tarafından
Kullanıyoruz eşim ile ben haftada bir içiliyor severekte içiyoruz linclenecek bişey olduğunu da düşünmüyoruz herkesin kendi kararı kendi günahı kimseyi ilgilendirmez bu çoğu kişi boş konuşuyor en azından bir karıncayı bile incitmiyoruz günahı sevabı kendimize
0 oy
(120,085 puan) tarafından
Kullanmiyoruz biz 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 2,119 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Isteoylesine (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 699 göst.