0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (83 puan) tarafından
tarafından kapalı
Biz eşimle 7 ay önce severek evlendik. Evliliğimizin ilk günlerinden beri annesiyle anlaşmamaktayım.

Sebebi ise 2bucuk aylık evliyken anneme 2 gün kalmaya gitmeyi istemem ve kayınvalidenin ailemde kalmamı istememediyle belirdi. Ben onu anne bilecekmişim gelinleri annelerine gidip gelemezmiş falan filan sonra beni istemediğini söyledi ve ayrıca ben evlenir evlenmez hemen hamile kaldim 2 aylık da hamileyim bu olaylar oldugunda.

Çocuk olmasa ipini kırar atardık dedi. Çocuğa kadar laf etti.

Neyse biz eşimle farklı şehirde yaşıyoruz ama sürekli ailesi evimin içindeler. Herşeye karışıyorlar. Eşimde annesine resmen tapiyor. (Haşa) 

Dün eşimle konuşurken bu annesi olayı açıldı ve ben annen yanlıştı dedim diye benim anama laf etme boşarım seni sen kimsin şu bu dedi ve geceye kadar tartıştık.

Sabah hala tartıştı meğer uzatmasinin tek derdi bu sorun değilmiş benim ona karismammis ama arkadaş çevresi çok bozuk evli olmalarına rağmen eşlerini aldatanlar kumar oynayan vs.vs. haliyle kisitliyorum onu. Bende evliysek karışırım sana deyince boğazımı sıktı.ve şuan 7 aylık hamileyim ve boğazım çok fena ağrıyor . Akşamda arkadaşlarının yanına gitti ve hala gelmedi

Ben hiç gezmiyorum hep evdeyim beni düşünmüyor gibi hissediyorum ailesinede ezdiriyor ayrılmak şu bu istemiyorum evet aptalca ama sevgimden vazgeçemiyorum ayrıca çocuğum olacak ben bu iki durumu da nasıl düzeltirim Allah rızası için ciddi fikir sahibi olanlar akıl versin
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sinir oldum okurken ya o nasil kaynanaymis oyle kizlari yokmu kizlarininda kaynanalari ona godnermese iyi mi. Esine gelince de arkanda dag gibi duramicaksa haksizliga karsi karisini koruamicaksa ne diye evleniyo. Canim cocugun olucakmis senin durumda ben olsam bosarim 
tarafından
Esin kaynanana karsi seni savunsa arkanda dursa yaninda olsa kimseyi takma esinle iyiyken derim ama esin de kari taraf olunca isler degisiyo
(83 puan) tarafından
Annem için çocuğu da gözüm görmez diyen birisi eşim.
tarafından
Nedir bu anne meraklisi erkekler anlamiyorum. Annendir yeri ayridir ozeldir ama haksizliga karsi da hala anne demek bilemedim
(83 puan) tarafından
Beni geçtim evladını önde tutması lazım.. zoruma giden bu
tarafından
Haklisin valla Allah yardimcin olsun
-Reklam-
0 oy
(390 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 851 göst.
18 Ocak 2021 Aile kategorisinde Elifhanim01 (9 puan) tarafından soruldu