0 oy
852 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından
Size nerden başlasam bilmiyorum ama 6 aylık evliyim. Severek evlendik. Esimin  annesi yani kaynanam başlarda nişanlılık don3minde bana çok yakın davranırken evlendikten sonra bu böyle olmadı meğersem beni istememiş. Akrabadan biri olsun istemiş. Herneyse hemen hamile kaldim evlendiğinden 2 hafta sonra. 2bucuk aylık hamileyken 24 gün onlarda kaldim 2 gün kendi anneme gitmek istedim diye benimle kavga yaptı. Istemedigini soyl3di. Bebek olmasa boşanırdınız dedi. Çocuğu aldır bile dedi.  Sineye çektim eşim  yuvam için. Şuan 5 aylık gebeyim. Evim ayrı.  Ama sürekli evimin icind3. Bebegimin down lu olna ihtimali var ve onu bile bana bağlayıp laf  sokuyor.  Dogumumda  annemin yanında olmasını ist3miyor anneme gitmemi istemiyor gelinim beni anne bilecek diyor muş. Eşimde çok anneci.  Ne yapacagimi artık şaşırır oldum. 

26 Cevaplar

+6 oy
(119,086 puan) tarafından
Oncelikle hosgeldim aramiza yaa boyle insanlari ben azraile havale ediyom diyom azrail aleyisselam gör yaa gör iyilere elleme boykelerini al gotur
(489 puan) tarafından
Ahaha Allah'a havale ediyorum değil miydi o kısa yoldan cozcen sen:d
-Reklam-
+2 oy
(14,017 puan) tarafından
Oha oha oha çüş yavaş gelsin kocan anneci diye sakin bunları sineye çekme sakin o kadına susma yoksa hersey daha kötü olur 
+1 oy
(12,484 puan) tarafından
Sende de bana annem gibi davran Sana evlat gibi olayım cadı kaynanalar gibi olma de
tarafından
Aradığım yorum :))) ++++ ladım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kaynanan boş yapmasın ***** karı böyleleri hakareti dibine kadar hakediyor.Kaynanan dış kapının dış mandalı öyle bir şey söyleyemez.Oyle söyleyince de beni annem büyüttü sen değil diyeceksin biraz sesiniz çıksın köle değilsin sen kaynanan istemiyor diye annenle görüşmeye çeksin diye bir şey yok
0 oy
(912 puan) tarafından
Yüz verme bence iyice tepene cikar. Esine de hic birzaman annesini kötüleme kendi.istegini soyle tatli dille yaptirmaya çalış. Anneci diyorsun annesini kotulersen yada hakkinda konusursan işi inada bindirir. Dogum icin falan da kendi annemden baskasiyla rahat edemeyecegini anlat.
0 oy
tarafından
Allah vicdan merhamet versin inşallah canım. Nasıl biri olduğunu eşine göstermen lazım 

Bu arada eşin nereli ben kaynanama çok benziyor da 
(9 puan) tarafından
Kirikkale
tarafından
Aha bizimkilerde oralı annemden kıskanıyor Allah razı olsun çok iyi insan ama böyle huyları var maalesef
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bu bile yeterli boşanma sebebi inan. Ay deli oldum tek çözümü eşinin ağırlığını koyması koymazsa çok zor sen koyacaksın tavrını
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Allah kolaylik versin eşinin bişi yapmasj lazim annesiyle konuşmalı
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İş eşinde bitiyor canım. Anneni istese hiç bir şeye karıştırmaz

0 oy
(591 puan) tarafından
Valla canım eşin annecı diye kalıpta kaynanana boyun eyme boyle yaparsan daha cık tepene cıkarlar ezerler dişli kimse senin aılene gitmene karısamaz evin ayrıysada hergun gelip tepemde bitemez onunu kes eşinle otur adam akıllı konus sen onları gelınısın diye boyle yapamazlar sahibin degil onlar senin oldu afedersin ama boynuna tasma taksın kaynanan sana ıstegı seyı yaptırsın yonetsın seni sakın fırsat verme o anneyse sende Bı annesin kimse kimse kopek gibi davranamaz 
0 oy
tarafından
Canim disli birine disini gostermezsen daha cook ezilirsin
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Önce o seni kızı bilsin de sen onu anne bilirsin orası kolay 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Allah boylelerinin hepsini belasını versin artık ne diyeyim ama izin  vermeyin be canım susmayın annenizi atmayın ne kadar kararlı olduğunuzu eşiniz görse oda kabullenir 
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Canım gerçekten işin zormuş ama evin ayrı yolun ayrı tavrını koy derim sessiz kalani eziyorlar dişlerini gostermekten korkma bazen tatlı tatlı cvbini ver esinede  farkında değilmiş gibi davran birdaha bu dünyaya gelmicksn hamileliğinin tadını çıkar mutlu ol he de geç istedini yap
0 oy
tarafından
Sık.tir.sin gitsin sanki onla mı evlendim ben madem çok biliyo kocan niye evlenmiş?

Annesini saysın sevsin ama önce eşidir insanin sizi onun geçer sende sessiz kalma kiz sessiz kaldıkça tepene binerler
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Esinin yanında annesini kotu leme asla esınle tatlı dille konus. Basbasaa kalmak istiyorum falan de gondersın anasını. O kadının da aagıznın payını kocan yokken ver. Hıc altta kalma cok ezilirsın susarsan. Baktın kocanda dinlemıo kocana da ezdirme kendini yoksa omrunun geri kalanını aılende uzak kocan kaynanan ne derse onu yapmak zorunda kalırsın. Yapmazsanda kapı dısarı ederler. Bole insanlara vıcdan versin Allah 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun...böyle postları gorunce kaynanamı zaten çok seviyorum.bunlari okuyunca elini ayagi opesim geliyo o derece neler varmış diye..
0 oy
(114 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun benim basimdada var beni annemden kiskanan biri gittigim her yere gozü kalan bir kadin esine gelcek olursak anneleri hep haklidir karilari hep haksizdir 
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah ıslah etsin cadı kaynananı ne beklicen kii allah sabır versin sana 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Herşey eşinde bitiyor canım.Eşin annesiyle konuşacak , "biz bir aile olduk eşimin annesine ihtiyacı varsa annesine gider yada annesi gelir , onun annesi seninde dünürün sakin ol kabullen " diyecek 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 393 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde Ciciko (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 661 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Aliye (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 277 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 448 göst.