0 oy
1,224 göst.
Aile kategorisinde (806 puan) tarafından

Çünkü aklıma geldikçe sinir oluyorum halen... Birgün;  Ben yeni nişanlıyken eşimle dışarı çıkacaktık. evleri de çarşıya yakın bayağı.dedi bize gel bir kahve içeriz burdan çıkarız alışverişe tamam dedim kaynanam gile gittim. Eltimle birlik oturuyorlardı.(Daha eltim beni tanımadan benden nefret etmeye başladı,kıskanç birisiydi sanki üstüne kuma gitmişim gibisinden o boyutta bir kıskançlık yani bana yaptıklarından sonra,ki çok kötülük yaptı malesef artık iletişimi kestim.Kahveyi eltim yaptı getirdi,ben içtim bir kaç yudum ilk başta farketmedim,sonra ağzıma böcek geldi ve kahveyi inceledim bildiğin böcekli kahveyi yapmış bana sadece benim fincan öyleydi.Yani minik minik koyu kahverengi böcekler vardı içinde kahve bayat ve böceklenmiş artık.Dedimki böcekli kahve mi iciriyosun bana gülerek söyledim belki bilmeden olmuş diye,bu kahkahayı bir bastı benim sinirlerim boşaldı o anda. Soluksuz gülüyor. Bilerek yapmış pislik. Elimden aldı götürdü halen gülüyor mutfakta. Dedim şaka mısın kendi kendine egleniyorsun.Evine gelen misafire ikram ettiğin şey layık gördüğün şey böcekli kahve mi? Eşimde sinir oldu ne gülüyorsun mal mısın sen komikmi saniyosun kendini geri.zekali dedi kalk çıkalım dedi bana çıktık öyle.Kimse de ona bişey demedi ne kaynana ne görümce vala bizim kahvelerde bişey yoktu diyorlar bide...Aklıma geldikçe halen tiksinme geliyor bana ya...:angry::sick: 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından

Çok eski bir post ama dikkatimi çekti ve okudum etkilendim gerçekten böyle insanlar da varmış:'(

O yüzden post yukarı diyorum:angel:

-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Kahveyi üstüne dökseydin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 301 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bastet (1,139 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 392 göst.
0 oy