0 oy
844 göst.
Aile kategorisinde (806 puan) tarafından

Çünkü aklıma geldikçe sinir oluyorum halen... Birgün;  Ben yeni nişanlıyken eşimle dışarı çıkacaktık. evleri de çarşıya yakın bayağı.dedi bize gel bir kahve içeriz burdan çıkarız alışverişe tamam dedim kaynanam gile gittim. Eltimle birlik oturuyorlardı.(Daha eltim beni tanımadan benden nefret etmeye başladı,kıskanç birisiydi sanki üstüne kuma gitmişim gibisinden o boyutta bir kıskançlık yani bana yaptıklarından sonra,ki çok kötülük yaptı malesef artık iletişimi kestim.Kahveyi eltim yaptı getirdi,ben içtim bir kaç yudum ilk başta farketmedim,sonra ağzıma böcek geldi ve kahveyi inceledim bildiğin böcekli kahveyi yapmış bana sadece benim fincan öyleydi.Yani minik minik koyu kahverengi böcekler vardı içinde kahve bayat ve böceklenmiş artık.Dedimki böcekli kahve mi iciriyosun bana gülerek söyledim belki bilmeden olmuş diye,bu kahkahayı bir bastı benim sinirlerim boşaldı o anda. Soluksuz gülüyor. Bilerek yapmış pislik. Elimden aldı götürdü halen gülüyor mutfakta. Dedim şaka mısın kendi kendine egleniyorsun.Evine gelen misafire ikram ettiğin şey layık gördüğün şey böcekli kahve mi? Eşimde sinir oldu ne gülüyorsun mal mısın sen komikmi saniyosun kendini geri.zekali dedi kalk çıkalım dedi bana çıktık öyle.Kimse de ona bişey demedi ne kaynana ne görümce vala bizim kahvelerde bişey yoktu diyorlar bide...Aklıma geldikçe halen tiksinme geliyor bana ya...:angry::sick: 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu ne pisliiklik ben yapsam eşim çok kızar büyük olay çıkarır di nasıl susmuslar yaa 

Yüzsüz ne olursa olsun evine misafir gitmiş 

... 
(806 puan) tarafından
İnan bilmiyorum ben bunlardan gördüm bunu da yani bitane daha Eltim var oda buna uyuyor. Kendisini de rahatsız ediyor ama yine de maşası olmuş hep kullaniyor onu. Benimle arasını da açtı bende saldım yani napim lazım değil bana böyle insanlar. Bide eltime diyormuş ki aman boşver onu sen. Biz bize iyi olalım yeter o bugün var yarın yok dermiş benim için :)) düne kadar ikisi vardı birbirini yer dururlardi ben geldim ikisi kanka oldu. Burnu b.o.ktan çıkmıyor ikisininde afedersin ama yine aynilar yine aynilar
tarafından
Aman boşver kız uzak dur korkarım öylelerinde
(806 puan) tarafından
Olabildiğince uzağım ikisine de. Hayatımı merak ederler kıskanır dururlar. Ne bilim birbirlerini yerler ama ayrılmazlar. İki fettanin arasına düştüm derken uzaklaştım direk. Ben okumuşum diye de laf oldu öğretmenim buda laf oldu. Onlara ayıracak zamanım zaten yok mikser gibiler ortalığı karıştırir dururlar canım ben onlarla yarisamam mizacimda yok kavga falan meslek gereği de biraz öyleyim yani huyum değil pek. Bende hiç kıskanç değilimdir bana saçma geliyor çünkü herkesin kesesi kısmeti ayrıdır ☺️
tarafından
En iyisi rabbim eşinle.mutlu etsin
(806 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun❤️ aynı dua senin içinde geçerli ☺️ Allah uzak etsin ailemizden böylelerini
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Kahve böceklenmez ki canım yapısı ve kokusu gereği ona böcek gelmez sadece bayatlar 
(806 puan) tarafından
Vallaha böcekli kahveydi kendim uydurmuyorum  nemli bölgelerde böceklenme oluyor saklanma koşullarına bağlı malesef olabiliyor bu. Zaten pasaklı biriydi onun yapacağı kahvede ancak bu kadar oldu
(8,081 puan) tarafından
Ayyy iğrenç dedim içine sonradan mi attı acaba
(806 puan) tarafından
O kadından herşey beklenir canım benim o hacı hoca dan çıkmaz büyü muska işleriyle de uğraşır en çok bu yani yüzündende konuşmayı kestim ben tam bir pislik
0 oy
(48,508 puan) tarafından
diyecek bisey bulamadim malın önde gideni
(806 puan) tarafından
Eşimde öyle diye diye çıktı zaten evden aynen canım
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Vallahi peygamber sabri varmiş sende ben o kahveyi basindan aşagı dokerdim böceklerinde münasip bi yerine sokardim
(806 puan) tarafından
Gerçekten çok sabirliyimdir herkes der zaten sendeki sabır peygamber sabri diye. Çok şeyler yaşadım çünkü o yüzden öyle derler tek bu olsa neyse de. Vala daha yeni nisanliyiz kimseye saygısızlık olmasın misafirim dedim gerekeni söyledim sadece o anda canım eşimin Hatri için
0 oy
tarafından
Oyle yapcak o benm evime gelince bir bak ne yapardım 
(806 puan) tarafından
Benim evime gelemedi hiç çünkü konuşmayı kestim üç senedir evliyiz birkez tek geldiler eşiyle oda yarım saat durdular. İstenmedigini biliyordu canım
tarafından
Ne itici igrenc karaktere sahipmiş ya
(806 puan) tarafından
O kadından herşey beklenir canım benim o hacı hoca dan çıkmaz büyü muska işleriyle de uğraşır en çok bu yani yüzündende konuşmayı kestim ben tam bir pislik
tarafından
Iyi yapmissin vaalla
(806 puan) tarafından
Aynen canım çekilir çile değil :/
0 oy
(580 puan) tarafından
O senin evine gelse sen de aynısını yap ve onunla kesinlikle muhatap olma cnm kesinlikle. Ay ne iğrenç bir kişilikmiş o ya
(806 puan) tarafından
Benim evime gelemedi hiç çünkü konuşmayı kestim üç senedir evliyiz birkez tek geldiler eşiyle oda yarım saat durdular. İstenmedigini biliyordu canım. Ben evime geldiği zamanda da onu yapamazdim bizde misafire değer verilir düşman bile olsa iyi ağırlanir. Onda edep ahlak yok herkes kendine yakışanı yaptı canım
(580 puan) tarafından
Valla ben olsam yanına bırakmazdım cnm sen bilirsin
(806 puan) tarafından
Onla irtibatı kesmiş olmam bile ona çok koydu ya hayatımla alakalı herşeyi çok merak ediyor halen kendini yer durur kıskançlığından canım :))) bunu görmek bana yetiyor valla daha zevkli :)
(580 puan) tarafından
Ruh hastasına bak sen ya nefret ettim her kimse.
(806 puan) tarafından
Valla herkes nefret ediyor inan ki. O kadından herşey beklenir canım benim o hacı hoca dan çıkmaz büyü muska işleriyle de uğraşır en çok bu yani yüzündende konuşmayı kestim ben tam bir pislik
0 oy
tarafından

Kiskancligi gectim insanlik dışı yaptigi sey. Gercekten psikolojisi bozuk bence eltinin:angel:

(806 puan) tarafından
Evet ruh hastası gibi hareketleri çok fazla aşırı kıskanç olduğu için canım. Halen insan olmadığının haberleri geliyor :)))
tarafından
Uzak dur valla onu yapan daha da ileri gidebilir benim takildigim nokta niye esinden baska kimse tepki vermemis
(806 puan) tarafından
Çünkü aynı kafa üçü de canım ayrıca O kadından herşey beklenir canım benim o hacı hoca dan çıkmaz büyü muska işleriyle de uğraşır en çok bu yüzündende konuşmayı kestim ben tam bir pislik
tarafından
Ayy Allah korusun Allah kotuye firsat vermesin ya
(806 puan) tarafından
Aminnnn canim benim aminnn inşallah Allah iyilerle karşılaştırsın
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Suratına yapistirmaliydin fincanı 
(806 puan) tarafından
Ahh keşke ama mizacimda yok kavga canım :))
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Yok artık ya o nasıl insanmış.. İnşallah görüşmüyorsunuzdur şimdi 
(806 puan) tarafından
Yok canım üç senedir evliyim hiç görüşmüyorum haketmiyor ki çok da iyiliğim dokundu ona ve çocuklarına nişanlıyken. Hep nankör hep nankör bende kestim iletişimi canm
0 oy
tarafından
Midem kalktı fesat birisi belli 
(806 puan) tarafından
Bak okurken öyle oldun ben bide yaşadım aklımdan çıkmıyor bazen yaw :/ fesat yanında hafif kalır canım
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Iigreenccccc
(806 puan) tarafından
Kesinlikle öyle :(
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Vay srtuge bak sennn fesatt yirtardim orada onu
(806 puan) tarafından
Ay keşke yapabilen birisi olsam hiç kavga edemiyorum yaa meslekten ötürü de biraz sanırım mizacimda yok pek canım
0 oy
tarafından
Mall mı niy ruh hastası 
(806 puan) tarafından
Ruh hastası kıskanç bir pislik malesef canım
0 oy
(194 puan) tarafından
Bende de vardı öyle bi yılan .İnanır misin ta sozluyken başladı.Basta herkes melek diyodu benim gelin gitmemle kıskançlığı zirve yaptı ve yapmadığını bırakmadı.Simdi herkes seytan diyor çok şükür.Rezil oldu da arsız olunca anlamıyor malasef
(806 puan) tarafından
Ya bu eltiler neden böyle sanki kuma gelmisiz gibi davraniyorlar hiç anlamıyorum. Buda öyle herkes beni de onu da tanıyor ben kendi halimdeyim ama o burnunu herşeye sokar pek sevilmez.ayrica O kadından herşey beklenir canım benim o hacı hoca dan çıkmaz büyü muska işleriyle de uğraşır en çok bu yanı yüzündende konuşmayı kestim ben tam bir pislik diyebilirim. Uzak olsunlar bizden böyleleri
(194 puan) tarafından
Valla eşimin ailesi bile kuma geldin sanki ona diyo benim ailemdw.Yaptikkari çok uzun buraya yazilmiyo işte
(806 puan) tarafından
Ahhh be canım bunun da bana yaptığı bunla sınırlı degilki anlatsam bitmez dediğin gibi. Çok uğraşıyor halen. Ellerine ne geçiyor bilmiyorum.
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sorunlu bir kişilik belli

(806 puan) tarafından
Kişiliksiz bir insan görünümlü pislik diyebilirim :)))
0 oy
tarafından
Tovbe ya.anlam veremiyorum elti neden sevilmez herkesin evi ayri yolu ayri.konusmamakla en iyisinj yapmissin
(806 puan) tarafından
Bizde hep öyle diyoruz ama anlayana işte canım eltiler niye böyle anlamıyorum sanki üstüne kuma gitmişiz gibi davranıyorlar halbu ki insan olmak çok zor değil bu yaştan sonra da ona insanlık ogretilmez canım bende uzak durmayı tercih ettim
tarafından
En dogru olani yapmissin canm
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Eltin yavrularını düşürmüş 
(806 puan) tarafından
:)) :))) çok inceydi espiriniz çok kaliteli cidden tuttum yani
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Suratına fırlatsaydın ya o kahveyi :angry:

(806 puan) tarafından
Ay keşke yapabilen birisi olsam hiç kavga edemiyorum yaa meslekten ötürü de biraz sanırım mizacimda yok pek canım
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Nasıl saçına yapışmadın bacım valla helal olsun. Ağır olmuş biraz terbiyesiz.
(806 puan) tarafından
Vala bir kaynana birde görümce var aynilar üçüde. Al birini vur ötekine yani bıraktım zaten hepsini ne halleri varsa görsünler. Benden uzak Allah'a yakın. Onlar gibi olmadim diye sevilmedim. Sevgileri lazım değil bana zaten. Anlatsam çok uzun hikaye canım eşimde görüşmüyor artık hiç birisiyle. herşeyin farkında oda çok sabrettti,bende.Benim bişey dememe gerek kalmadı yani herkes herkesi biliyo. Eltim eşimle olan ilişkimi çok kıskanıyor, herşeyi kıskanıyor neyi kıskanmiyoki kuzum hangi birini diyim. Allah belasını uzak etsin bizden diyorum. Eşimin ailesiyle görüşmeyi kesmesindeki en büyük etmen hamilelikte tansiyon hastası oldum erken doğum yaptım bu yüzden,yoksa bebegim ölücekti.lohusayken de ciddi bir kalp krizi geçirdim hepsi sinir stresten oldu. Çok şey yaşattılar. Zaten kendi de sorunlar yaşıyordu benide böyle görünce kendisi tam kesti iletişimi hepsiyle. Erkek kardeşiyle tek görüşür.Biraz uzun oldu yazım kusura bakma canım :(
(2,493 puan) tarafından
Eşin arkandaysa dünya karşında olsun üzülme canım. Gerçekten eş desteği çok önemli. O zaman kim ne yaparsa yapsın umrunda olmuyor
(806 puan) tarafından
Çok şükür yanımda her zaman. Haklıyı haksızı bilir hep. İyiki ondan yana şanslıyım diyebilirim canım benim. Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim ya vaktinizi aldım belki de ❤️❤️ çok sağolun valla başınızı agrittim belki
(2,493 puan) tarafından
Estağfurullah olur mu hiç Allah birlikteliğinizi daim etsin inşallah :)
(806 puan) tarafından
Amin canım sizinde inşallah huzurunuz hep daim olsun ❤️
0 oy
tarafından
E o senin eline düşmeyecekmi  ben valla klozetten su doldurup çay demlerdim ona yada o suyla yemek veya tatlı şerbeti yapar başkasından gelmiş gibi hediye gibi evine yollar yedirirdim bi kaç gün sonra o tatlı nın yapılış videosunu WhatsApp dan gönderir engellerdim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 289 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Bastet (748 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 331 göst.
0 oy
18 cevap 474 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasemindyh (383 puan) tarafından soruldu