0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kusura bakmayın yazıyorum boyle linclersınızde sımdı ama vala baslıga korkan gırmesın yazdıgınızda bıle aklıma gelıyor tahmın edıyorum ve cıdden gece korkuyorum bu yuzden burayı bıle sılebılırım ama takılmayı cok sevıyorum ben anlatmak ıstemıyorum yenı uyandım vala cok etkılenıyorum evımde tek basımayım esım asker hep nobette kızım cok kucuk kımı kımsem de yok burda vala yazmayın bır amacı yok ha onları yazmanızın belkı benım gıbı cok kısı baslıktan etkılenıyor belkı şuan benım yazdıgımdan bıle etkılenıyo hakkınızı helal edın vala kusura da bakmayın guzel bır sekılde anlatmaya calıstımda ınsallah anlatabıldım ya:(

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Okuma hayatım sende başlığa zaten korkan girmesin diye uyariyorlar
(2,393 puan) tarafından
Başlığa yazınca kabus (korkan girmesin) insan en korktuğu şey neyse onu hayal ediyordur zaten
tarafından
Aynen oyle yemınle kızım 7 aylık olacak onu gordum kabusların ıcınde o yuzden buraya yazdım vala benı gectım hamıle olan var dusuk tehlıkesı olan var asker polıs eslerı var hep tekler evde
tarafından
Korkma canım Ayetel Kürsi oku bol bol Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz kapını camini sımsıkı kilitle yat uyu
(2,393 puan) tarafından
Çok haklısın seher ++++
tarafından
Zaten  ıkı senedır kapatıyorum her yerı cok sukur bır sey yok da ınanın bu aksamkı yazıdan etkılendım boyle oldum ben o baslıklara gırmıyorum ama bu sefer baslık da yoktu ben yıne hamıle falan degılım olanlarında Allah yardımcısı olsun kımseyede kızmıyorum ama buraya yazıbca cıdden bır sey degosmıyor
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bir kackez burda okudum bende korkuyorum su içmeye kalkiyom sürekli arkama bakiyorum:))
(25,223 puan) tarafından
Atlılar geliyo mu arkadan bari kız :))))
(1,045 puan) tarafından
Bende korku oldu valla ne bilim
tarafından
Vala  canım baslıgı gorup asla ıcerıgıne gırmem okumam ama baslıktan bıle anlasılıyor ne yazacagı ve aksamuzerı kadın esımle ılgılı demıs hıc korkan gırmesınde yazmasın ondan cok kotu oldum hamıleler de var ya vala ıyıkı hamıleyken burayı hıc kullanmamısım
(1,045 puan) tarafından
Ben meraktan baktım iki defa çok korktum
tarafından
Bu aksamkınde korkan gırmesınde yazmamıs vala benımde basıma col sey gelıyor buraya anlatıp ne anlayacam ınsanların gunahına gıremem kucuk bebeklerı var hamıleler dusuk tehlıkelerı var yazık gunah
0 oy
tarafından

Vallahi ben senin yazdığından daha çok korktum canım ya. Genelde başlık ( Etkilenen girmesin ) ise asla girmem. Sende girme bak böyle anlatınca vallahi daha çok kötü oldum. Benimde eşim asker ailemin yanındayım ama bazen burada bile tek kaldığım oluyor. Yapma kendine bunu. Okuma girme bence.

tarafından
Kız ben bır sey yazmadım o yuzden dedım ya ıcerık yazmadıgım halde korkan olur hakkınızı helal edın dıye hanı yeyerkı yazılmasın aksamuzerı kadın esımle ılgılı demıstı korkan gırmesın bıle yazmamıs s.alak gıbı gırdım okudum yarıda bıraktım aklımdan cıkmıyor
tarafından
Anladım kuzum haklısın sende ama şimdi kadıncağızın da günahı yok korkan girmesin demiş sende merakına yenik düşüp girmişsin. Ben asla girmem. Giremem uyuyamam. Aman Allahım uzak etsin öyle şeyleri düşünmek dahi istemiyorum. Bol oku duanı öyle yat. Insanlar paylaşmak istiyorsa sende başlığı gör geç engel olamazsın
tarafından
Kız oyle postlara asla gırmem kı ben telefonu kapatıyorum ben gprunce aksamuzwrı kadın hıc bır sey yazmamamıs dırek esımle olgılı deyınce gırdım gırmez olaydım az okudum bıraktım cok cok kotu oldum okadar detaylı anlatmıs kı bır de nasıl rahat kendımı gectım hamılelere Allah yardım etsın ya
tarafından
Amin kuzum sen yinede dikkat et başı rahatsız ediyorsa konunun hemen çık başka elden birşey gelmez
tarafından
Aynen canım zaten gunlerdır uyuyamıyorum gece kızım uyur ben uyuyamam gunduz uykum gelır kızım uyumuyor okadar yorgun ve uykusuzum kı
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Başlığa korkan girmesin etkilenen girmesin yazınca aklına gelen şeylerden korkmam senin problemin. 
tarafından
Sadece o degıl ama hemen sert cevap verıyorsun ben gayet guzel yazmısım ve aksamuzerı kadının bırı esımle ılgılı demıs hıc korkarn gırmesın yazmamıs bıle yazık gunah hamıle var dusuk tehlıkesı olan var azonce bır bayanda dedı o baslıklardan bıle ınsanın aklıma gelıyor her ınsan bır degıl kı
(25,223 puan) tarafından
Ben senin yazdıgına göre cvp verdim öyle yazmamışsın
tarafından
Inan kı yenı kalktım zaten hanı baskası da korkmasın o yazana gırıp bakmasın dıye yazmadım ben yoksa amacım kımseye karısmak etmek degıl cok sukur barı anlayıslılar korkan gormesın de yazıyorlar ama cıdden benım gıbı etkılenen var tek olmasam neyse ıster ıstemez kotu oluyırum keske yazılmasa ya da cok detay anlatılmasa
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Kim yazmış ki ben öyle Bi post görmedin 

Ben severim korku postlarını:) 
tarafından
Gır oku kız aksamuzerıydı esımle ılgılı demıstı korkan gormesınde yazmamıs okudum hemen cıktım zaten hepsını okumadım vala tek olmasam neyse bır de esımde degısık seyler konusuyor ruyasında hıc buraya yazmam ben o korku yetmıyor bır de o yokken korkuyorum
(12,512 puan) tarafından
Hee ben onu gördüm ya benim kocam da da var ondan korkmuyorum
tarafından
Kız cok farklı seyler de neyse vala ben korkuyorum ınankı
0 oy
(119,990 puan) tarafından
Basliktandami etkileniyon kiz ne var korkcak oku duani yat
tarafından
Kız vala baslıksız atmıs bırı daha cok ondan etkılendım yemınle aksam uzerıydı kocasıyla ılgılıydı muska falan demıstı nenesı yapmıs bılmem ne
0 oy
tarafından

Kiyamam ya :) cok ta meraklisin galiba.Bende senjn gibiyim ama hic girmiyorum :D

tarafından
Kız vala gırmem bak aswren gırmesıne gırerım ıyıce agzım sulanır cok sıkur hamıle degılım karnımı doyururum fotografta cıkarım sonra mıdesı bulanan gırmesıne de gırer ıyıce mıdemı de bulandırırım:))şaka bır yana mıdem bulanmaz ama korku postlarını asla acmam kız asla yanı gordugum anda kapatırım belkı bır kac saat sonra gırerım kaybolsun dıye aksamuzerı bırı yazmıstı esımle ılgılı dıye bende gırıp okudum korktum zaten korkarn gırmesınde yazmamıs cok cok kotu oldum onda ya
tarafından
Yatmadan komik video frlan izle.cok kafaya takiyorsun galiba
tarafından
Ya ıste eskıden de boyle korkardım hatta yenı evlendıgımde esımın ıznı bıttı gıttı nobete 3 ay ısıklar acık sabahlardım sonra alıstım ve ınankı uzun suredır cok rahattım aksam uzerı kadın hıc baslık bıle duzgun yazmadan dırek yazmıs esımle ılgılı dıye o benı cok etkıledı cok detaylı anlatmıstı cıdden okudun mu bılmıyom ama korkulmayacak gıbı degıldı:(
0 oy
tarafından
Valla cnm bende etkileniyorum açamıyorum 
tarafından
Canım hıc oyle yazmayan bır kadın vardı ve en kotusuydu onun yazdıkları cok kotu oldum vala o baslıklara zaten gormıyorum ben keske kendımden sılebılme ozellıgı bıle olsa ama baslıktan bıle anlıyo ya da daha once gorduklerın aklına gelıyor bugune kadar hıc o baslıkların ıcerıgını okumadım aksamuzerı yazan o baslıgıda koymamıs gırdım okudum ya
0 oy
tarafından
Evet haklisim vanim ben bazen meraktan giriyom ama somra pisman oluyom etkileniyom
tarafından
Inan ki hıc gırmıyorum ama baslıktan bıle korkuluyo dun aksam baslık bıle yoktu dırekesımle ılgılı demıstı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 110 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 578 göst.
21 Aralık 2020 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 628 göst.
28 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Elif2010 (4 puan) tarafından soruldu

384,676 soru

11,507,105 cevap

35,161 kullanıcı

...