0 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde (219 puan) tarafından

En azından 1 cicek al dimi yanii..

Daha 2 senelik evliyiz Kro.. :getlost:

Vallah ben özendim Parfüm aldım, Beyfendii 1 ciceği akıl edememiş..

Benim gibi tripde olanlar gelinn dertleşelim :D

22 Cevaplar

+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Ayyyy bayılcammm şimdi 
(219 puan) tarafından
Ben bayıldım billee.. ota ciceğe değil insan gelir 1 öper de kutlar hanii.. yoksa sevene hergün sevgililer günü :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Akşam dedimki bitane Ülker çikolata bari al dedim şuna bak hiç bisy aldığın ettiğin yok dedim biz sevgilimiz iki bebemiz var bak dedi olsun dedim sonuç o bile yok :) 
(219 puan) tarafından
Bende vallah dün akşam abartıya gerek yok gönülden olsun bahceden bir cicek koparsanda yeter dedim.. yok :D

Aman ağzımızın tadı yerinde olsunda :)
(472 puan) tarafından
Tüh bak bu hiç olmamış
tarafından
Valla napiyim bacım adam öküz ben bı evlilik yıl dönümünde alırım diyo aldığı bitane Gül onuda biri der hatırlatır hep öyle aldı
(472 puan) tarafından
Olsun napalım yeterki mutlu olalım deliye her gün bayram açyom şarkıyı dans ediyorum
0 oy
tarafından

Valla bununla ilgili güzel bir söz buldum bence bu daha mantıklı 

image

(219 puan) tarafından
Orası öyle ♡
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Kizz boşver benimkide almadı aman yaa agizimizin tadı yerinde olsun çiçeğiniz bocegimizde olmasın :D

(219 puan) tarafından
Boşverdim zaten fazla takmadım canımız sağolsun :))
(472 puan) tarafından
Benimki bugün işte gelsin bakalım ben alma dedim aslında her ay alıyor çünkü bakalım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyyyyyyttt
0 oy
tarafından
Huzurumuz olsun gerisi boş aldi yaptı şaşırttı ama yapmasada tribe girmezdim 
(219 puan) tarafından
Güzel bir söz söylesede yeterdii onuda yapmadı insan kırılıyor ama olsun beee :D
tarafından
Benimki bugün sadece kahve yaptı içtik oturduk sizde öyle yapın ☺️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ben hediye aldım ama 1 hafta öncesi oda bana aldı ama sevgililer gününe özel değil. Demin geldi bugün sevgililer günü dedi. Evet dedim. Sen benim sevgilim değil karimsin dedi gel öpeyim dedi yanağımdan öptü o kdr :) bende boswer anlamsız bı gün ztn önemsemiyorum dedim. Anlamı kötü bugünün dedim
(219 puan) tarafından
Bak vallah aha bunu yapsa yeter.. yeminle birşey bekledigimden değil barii Az romantiik ol dimi :))
(6,859 puan) tarafından
:) vala hiç bahsetmedim babam bendeydi bikac gündür gitti bugün öyle dedi. Hiçte gribe girmedim.nirmal bı gün kız bugün :D
0 oy
(2,636 puan) tarafından
Benimkide pasta almis üstünde  seni seviyorum yazisi var onu ayri aldim süslerden  diyo en cok ona sevindim hatira olarak sakladim☺️❤
0 oy
tarafından

image

bayildim fffsss

0 oy
(1,206 puan) tarafından

image

En azından esin sağ yanında huzurun var mı mutlu musun boşver gerisini gerisi bos

0 oy
tarafından
Bende tripteyim almadiii
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Galiba bende trib atacam evet ayrıyız ama Bi msj bile yok daha. Gerçi çalışıyor şimdi ama 
0 oy
tarafından

Wallla bn sabah uyandım tribe gitcem diye ama :) giremedim kahwalti hazırlamaya uğraşmış aman dedim ne sevgilisi biz kapı gibi evliyiz işte hediye isinide bn kendim kendime aldirtirim zaten :))

image

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ay ben beklemedim hiç ama eşim bana akşama yemek yapma bugün sana yemek ısmarlayacağım dedi onu da istemedim ısrar etti. Yapmasa da üzülmezdim ama :)
0 oy
tarafından
Ben yalandan az trip atıyım dedim içerden almış kuranı kerimleri gelmiş gel kuran okuyalım sevgilim diye :) büyük bir hediye oldu o 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Almadım da hediye beklemiyorum da ☺️☺️
0 oy
(119,125 puan) tarafından
Ben neyin tribine girdim bilmiyom 
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Geçen sene bende masa hazırladım giyindim v.s bizimki eli kolu bomboş gelmişti aşırı zoruma gitmişti. Bu sene bişey yapmadım, ağzımla dedim bana ne alcan heççççç aklından bile geçmemiş. Beklentim yoktu açıkcası üzülmedim de
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Hiç işim olmaz trıple birde onami kafa yorayım :)) 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Akıl olmayınca akılda edemiyorlar 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 473 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 511 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 444 göst.