0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Esim onu bi onceki postta anlattigim olaydan beri aramiyor oda sinirlenmis kusmus gelmiycekmis yardima bana sanki cok da umrumda gelmesini ben istemem zaten ben gayet guclu bi kadinim kizimada bebegimede bakarim kaynim urfa gezintisi yapalim diye esimle beni cagirdi mayis haziran aylarinda gidceklermis o zmana asilar olur diye dusunuyorlar esim ben gidemem dogumu var esranin bosa masraf dedi onlarda kaynanayi aramislar sen gel diye kaynanada gidersem 3 4 ay kalirim diyor benimde dogumum 15 temmuz son gozukuyor Rabbime dualar ediyorum bisey olsunda eylule ekime kadar gelmesin rahat rahat dogurayim 

NOT BENI KINIYCAK OLANLAR KIZIM ILK DOGDUGUNDA BEN ONA MISAFIR GETIRME MISAFIR ISTEMIYORUM DEDIKCE MISAFIR SANA GELMIYOR BANA GELIYOR DIYIP BEBEK GORMESINE INSANLARI GETIRDI BEN OPME DEDIKCE SEN NIYE OPUYON DEDI BENI EMEN BANA TAMAMEN BAGIMLI OLAN BEBEGIM 10 GUNLUKKEN KORONAYA YAKALANDI BEN LOHUSAYIM PISKOLOJI ALT UST OLDU 13 GUNLUKKENDE HASTANEYE CAGIRDILAR TEDAVI AMACLI BI ANDA ELIMDEN ALIVERDILER 30 GUN KUVEZDE YATTI HIC BI SEKILDE BANA GOSTERMEDILER AGLADIM YALVARDIM HER GELEN DOKTORA DIL DOKTUM EMZIRIYIM BENIM SUTUM ONA ILAC OLUR DIYE IZIN VERMEDILER BANA BULAMSMIYORDU KORONA KANDAKI BI ETMENDEN DOLAYI NE ABLAMA NE ABIME BULASMADI ONLARIN AILELERIDE GECIRDI NEYSE BU SURECTE ESIM BENI HER ARADIGINDA NIYE ANAMI ARAYIP GECMIS OLSUN DEMIYON KADIN HASTANEDE YATIYOR DEDI ARAMIYCAM DEDIKCE O KADIN DAHA USTELEYIP DURUYORDU BU ISLERI BEN BASLARINA YIKTIM DEMEDIDE ESRA DOGURURKEN BULASTIRDI DEDI NEDENSE BIZE BEBEK GORMEYE GELEN KADINDADA VARDI VIRUS AMA BENDE YOKDU ISDE BOYLE IFTIRACI VE BEN BU DOGUMDADA YANIMDA OLMASINI ISTEMIYORUM HAKSIZMIYIM

10 Cevaplar

0 oy
(16,504 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Gelmesin kafan rahat olsun 
(16,504 puan) tarafından
Aynen senn kız içememişti hatırlıom
(2,765 puan) tarafından
Malesef 10 guncuk icti baska icemedi
(16,504 puan) tarafından
İnşaAllah bu bebeğne kısmet olur cnm bnm
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim misafir olmadimi virusdr olmuyor zaten
(16,504 puan) tarafından
Ayenn öyle cnm
-Reklam-
+2 oy
(7,972 puan) tarafından
Beni kınayan benim köynegimi giysin diyesim geldi ahahhaa gelmez insallah kaynanan
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim bisey olur insAllah gelemez
(7,791 puan) tarafından
Möge aplaa
(7,972 puan) tarafından
Seni seni seni cok seviyom möge abla:))
+1 oy
(3,794 puan) tarafından
Haklısın ...........
(2,765 puan) tarafından
O zman sana arti
0 oy
tarafından
Ne çektin be bacım sen bu kaynanadan 
(2,765 puan) tarafından
Sabir ediyorum canim gecicek insAllah bwnde rahata ererim
0 oy
tarafından
Gelirse kovala
(2,765 puan) tarafından
Onu yapamam canim esime ayip etmis olurum ama istemiyorum kesinlikle esimede belirttim
0 oy
(48,683 puan) tarafından
insallah gelmez canim
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim benim
0 oy
tarafından
O kaynananin yatacak yeri yok zaten yasadiklarini az cok biliyorumm rqbbim yardincin olsun 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim sagol
0 oy
(5,220 puan) tarafından
o kaynanayı evden bi kovarım dünyası şaşar. yani bebeğin korona oldu onun yüzünden hala konuşuyosa ne mutlu ona yatacak yeri yok inşallah eşin senin arkandadırda mesafe koyabilirsin 
(2,765 puan) tarafından
Kiz tasincaktim evde surekli musluklar patliyordu benim tasincagimi duyunca kaynana beni telefondan engellemis sonra bi sebeden iptal oldu tasinma bi baktim evime geldiler bebek gormeye engelide kaldirmslar bende isleri dustu gereksizlerin diye telefona kaydettim hepsinide engelledim canim whatsuptan kayinbaba òz ablam ayni zmanda eltim birlik olmuslar bbaklava borek paylasoyorlardi sirf bana inat olsun diye onlarida engelledim kafa rahat suanda insAllah doguma kadarda kus kaliriz
(5,220 puan) tarafından
engelle gitsin yaav nepçim aile bunlar eşine deki ben bebek mi bakacam ananla mı uğraşçam bu ne valla çekilir çile değil kapı kilidinide değiştir ozaman bu zilli karının işi belli olmaz
(2,765 puan) tarafından
Kiz yuryerek gelmez o gelemez evim uzak biraz yurumeye kalksa 1 saate gelir anca ama kayinbabaya beni birak dese kayinbaba getirp birakiyor
(5,220 puan) tarafından
ay nebilim hakkında hayırlısını versin rabbim çok yüz verme yinede ayağı alışmasın
(2,765 puan) tarafından
Zmanimda cok vermisim yuz canim artik akillandim eskisi gibi degilim veriyorum lafini
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ayyy kıyamam ya 10 günlükken verip 40 i çıkınca almışsın ne kadar zor bi durum inşallah bu kez lohusaligini rahat geçirirsin  canım 
(2,765 puan) tarafından
Eve o 3 gun boyunca bebegim biberona alisti beni almadi zaten beni emmedigi icinde sutum gitti cok sikintilar cektim ya hakkim helal degil dogurdumda ertesi gun onlarinkarnini doyurdum evde 10 kisi yasiyorduk biri kalkip yemek yapmadi benim merhametim varya o kadini tepeme cikardi
(1,284 puan) tarafından
Iyiki evini ayırdın onlardan kafan rahat eder 10 kişi yaşamak nedir cnm y çok zor insan ne oturduğundan ne.kalktigindan hiçbişey anlamaz ben misafirlikte bile o kadar kalabalık olunca daralıp çıkıyorum odadan
(2,765 puan) tarafından
Ne bulasiklati ne gurultuleri bitiryor canim hele kavgalar hiiic eksik olmuyor bisey oldumuyduda esra yokken boyle olmuyordu esra geldi boyle oluyor diyor
(1,284 puan) tarafından
Allah görüyyor boşver sen takma kafana hamilesin bebeğini düşün stres yapma cnm Allah bundan sonra yüzünü güldürsün insallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 625 göst.
27 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde blm96 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 214 göst.
0 oy
3 cevap 89 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde saripapatyaa (142 puan) tarafından soruldu

379,959 soru

11,374,275 cevap

34,857 kullanıcı

...