0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (142 puan) tarafından
kızlar perşembe günü spinal anesteziyle dogum yapacam ama şuan burnum tıkalı gibi kalktım sanki hasta olacam gibi bi agirlik var ustumde oglum hastaydi muhtemelen ondan geciyor sezeryana boyle bi durumda alirlarmi suan ne hapsurma ne oksurme yok ama bi degisigim yada arkdasla temizlik yaptik o sebeptenmi kndimi kotu hissediyorum bilmiyorum hastayken sezeryan olunurmu 

3 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından

Aman Allah korusun öksürük olmasın da sonradan :'(

(142 puan) tarafından
insallah olmam canim suan hastaligin basi gibi yarin 4 gibi dogum insallah daha kotu olmam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendini hemen sıcak su ve limonla destekle balda koyabilirsin içine pekmezde ye hastalık başlamadan önlemini al canım hayırlı olsun 
(142 puan) tarafından
saol canim ihlamur iciyorum dusa girdim ciktim aksama nane limon fln yapacam insallah yarina kdr daha kotu olmam yarin 4 gibi dogum
0 oy
(220 puan) tarafından
Tarih verildiyse yapılıyor canım ben sezeryana giderken öksürük burun akıntısı hapşırma hepsi vardı ve çok kötüydüm yine de sezeryana alındım sonrasında iki gün yatırdılar antibiyotik verildi onunla atlattım hatta herkes beni korona sanmıştı o kadar kötüydüm 
(142 puan) tarafından
ya yeni dogum icin ne zor sureç yarin doguma girecem ogleden sonra 4 gibi hafif hafif basliyo gibi hastalik ihlamur kaynattim iciyorum dusa girdim aksamda nane limon yapacam insallah ilerlemeZ

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 120 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mira-m (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,870 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 422 göst.
0 oy
7 cevap 394 göst.
15 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzummm (132 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...