0 oy
160 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Kızlar bn doğum yapalı nerdeyse 5 ay olacak. Son 1 aydır çok şiddetli saç dokulmem War. Ve önünü alamıyorum her yer saç çıldırıyorum. Bugün aynada kendimi incelerken kafamın sol tarafında ön kısımda bı boşluk gördüm gözle görülecek kadar sacm dökülüyor ?? Bu neden oluyor ne kulllanayim var mı bı öneriniz kel kalmadan çözüme ulaştirmam  lazm 

12 Cevaplar

0 oy
(2,075 puan) tarafından
Karanfil suyu iyi geliyo. Hani cignenen siyah karanfil. Kaynatıp saç diplerine sıkıyosun. Durulamana gerek yok kokusundan rahatsiz olmazsan
tarafından
Gerçekten mi deneyeceğim bunu tskkkurler canm
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bnmde dokuluyo hindistan cevizi kremi suruyorum 
tarafından
Faydasını goruyormusin peki
(7,972 puan) tarafından
Biraz azalma var tabii
0 oy
tarafından
Bende senin gibiydim gittim.doktora kansizlik.baslamis ilac verdi düzeldim git vitaminlerine  kan degerine tiroid vs baktir
tarafından
Bnm kan problemim evlenmeden öncede vardı. Hamileykende çok skntisini yaşadım kansızlık tan ötürü ama böyle saç dökülmesi yşamadim hiç doktora muhakkkak gidicem kan ilacı baslicaklar onuda bn icemicem biliyorum. Ekstra evde  bisiler yapblirmiyim diye düşünuyorum kendi kendime
tarafından
Mecbur iceceksin kel.kalirsin benimde yanlar acilmisti
tarafından
Wallla kalacam gbi bı kan değerleri ne bktrcam yine ama
0 oy
tarafından
Restorex şampuan bana iyi geldi canım.
tarafından
Bu şampuan çok uzatyo bnm sacmii. O yüzden kulllanmiyorum onu
tarafından
Ama dökülmesi duruyo canım kestirirsin uzasın nolcak:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim ben eczacının tavsiyesi üzerine bi şampuan kullandım aslında ilk kullanmaya başladığımda umutsuzdum ama şuan tek tel saçım dökülmüyo benimde aynı seninki gibi acilmalarim oldu önlerimde saç kalmadı yanlar komple kalleşti ve moralim sıfırdı o kadar gür saçlarım vardı ki saçımı açmak istemiyodum dökülmeden önce saçımı toplamayan evde tokası bile olmayan ben artık duştan sonra hemen topluyodum ki dökülmesin diye çünkü açıkken abartısız günde 3 kere 4 kere evi süpürüyodum şuan çok şükür dökülme yok ve giden saçlarımın hepsinin yenisi yerine geldi uzuyolar
tarafından
Adiii ne şampuanın cnm
(68 puan) tarafından
Adını da soyleyiver de kurtar bizi canım:)
(3,379 puan) tarafından
Millet sampuanın adı gelecek DİE sonuna kadar okudu ne gelen var ne giden
(9,626 puan) tarafından
Uyumuşum ya :/  kusura bakmayın kızlar bugün baya yorgundum erken uyumuşum
Şampuanın adı bioxcin siyah sarımsaklı olan isterseniz önce 1 kuru alın bide onun 3lü seti var eğer memnun kalırsanız öyle devamını alırsınız bide isterseniz önce fiyat araştırın kutu miktarina göre biraz pahalı şampuan eğer sorun olmaz derseniz eczanelerde mevcut ama o kadar veremem derseniz internette biraz daha uygun ben aldığımda 300 ml 45 liraydı  şuan ne kadardır bilmiyorum 4 ay önce falan aldım
(68 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bildiğin vazelin içine sarımsak rendele sür saç fışkırıyor =) 
tarafından
Kız fışkırmasn olan dokulmese bna oda yeter
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Öncelikle tahlil yaptr canm değerlerinde düşüklük varsa dökülmeye sebep oluyordur. Benim hamilelikten kaynaklı dökülmeye başladı restorex in sampuanini aldm durdurdu baya dökülmeyi. Bı dene isterseen
tarafından
Tahlil yptrcam cnm. Zaten kan degerlermden çok umutlu değilim. Onlardan bugüne kadar hiç olumlu snc almadım daha. Restorex sacmii çok uzatyo bnm. Dökülme içinde alıp kulllanayim bkyim tskkkurler
0 oy
tarafından
düzenlendi
Belimde olan saclarimi 5 e vurdurdum tabiki çözüm değildi ama eşim çok üzülüyordu her sabah yastiktaki saçlara şimdi bağlanacak kadar oldu halada dökülüyor 
tarafından
Ayyy iyii cesaret etmişssin bn asla vurdurmam oyle 2 ye flaan  cnm ya :)
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Kan değerlerine mutlaka baktır ondan da dökülebilir
tarafından
Baktrcam bklm cnm kan değerlerinde hiç umutlu degilim zaten.
0 oy
(329 puan) tarafından
Kan ilacı yazdır 3 4 ay kullan cnm o birebir gelmişti bna
tarafından
Yszdirmakla bitmiyor ah bide kulllanabilsem cnm. Kulllanmiyorum o ilaçları bn
0 oy
(3,854 puan) tarafından
O sac dökülmesi  4. Aylarda başlayıp  6. Ayda geciyor canim. Iki  dogum yaptım  ikisinde de öyle  oldu... ve ne ettiysem etki etmedi...
tarafından
O zaman kaldı 1 ayım insalllah
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Emziriyor iseniz kan ve vitamine hamileyken içeriklerine devam et cnm cnki depolarımiz boşaldı artık. Ben demin hem kan hem vitamin peşpeşe içtim bebeden fırsat bulupta ins bişi olmaz :) restorex binara kullandım memnundum bulursam Alicam bnde saçta uzatıyor
tarafından
Bn kan ilaçlarını ne tüp şeklinde nede hap şeklinde içemiyorum ne yaptıysam icemedim bugüne kadar içince olanı biteni çıkartiyorum üstüne bside yiyemiyorum iki gün. Psikolik olarak bnm kan ilacı icememem çok ufak yaşımdan beri o kan ilaçlarını içmem için  zorlanıyorum ama içemiyorum. Restorexi muhakkkak denicem alıp

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 434 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,150 puan) tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 243 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde Anne adayiiii (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 99 göst.
16 Eylül 2023 Aile kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 199 göst.