0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (1,159 puan) tarafından
Kizlar bebegim 10 aylık kaybetme korkusu yaşamaya basladi bu aylarda oluyormuş hep. Fakat durumumuz vahim esim is icin baska sehire gitti evde kizimla yalniziz esim gitmesi daha kötü etkiledi iyice siddeti artti aglamalarin 2 saniye ayrilamaz oldum sürekli kucakta gezdir diyor geziyoruz ama bel kol pert bende bazen cok zorlanıyorum gerçekten  bebegime belli etmek istemiyorum ama oturup ağladığımı bilirim bu aralar beni cok zorluyor kurban olduğum kendinide zorluyor aglamaktan helak oluyor yavrum yanindayim.24 saat valla ozur dileyerek söylüyorum tuvalete gidemiyorum. Napacagimi şaşırdım okadar şaşırıyorum ki bu hallerine hic alışık degilim 8 ayina kadar okadar sakin uysal bi bebekti ki belli saatte yatar kalkardi duzeni vardi simdi hic bişey eskisi gibi degil surekli cee eee oynuyoruz hani kaybolma olmadığı anlasin diye fakat durum ayni sizler nasil yasadiniz bu zamanlari bir cozum bulabildinizmi

12 Cevaplar

0 oy
(3,887 puan) tarafından
Çözümü yok bunun oğlum 17 aylık daha tuvalet kapısında bekliyor yavrum, hemen çıkmak zorunda kalıyorum 
(1,159 puan) tarafından
Gercekten mi peki sunu sorayim yine böyle agliyormu yani saniyede aglamanin siddeti artiyor hala oylemi
(3,887 puan) tarafından
Kapıyı yumrukluyor bazen daha çok ağlıyo bazende dikkati dağılıyor başka bişeye gider, sürekli konuşurum zaten bende
(1,159 puan) tarafından
Ah ya ne zor valla
-Reklam-
0 oy
(15,181 puan) tarafından
19 aylık oğlum. Hala aynı. Tuvalete gidemiyorum. Babası varken bile salmiyordu beni. 15 gündüz falan bı tık iyi gibi. Şimdi babası varken onla oyalaniyo biraz. Ama gündüz yöne aynı. Hemen ağlamaya basliyo. Tuvalete gireceğimu anladığı an gözünden yaşlar süzülüyo. Yapacak bişey yok. Altınıza yapacak değiliz. İlla bı gün alisacaklar.
(1,159 puan) tarafından
Ah canim yaa . Desene onunda benimde bi sekilde alismamiz lazım gececek demenizi bekledim sanırım ama geçmiyor demekki kizlar ya
(15,181 puan) tarafından
İlla geçer. Biz annemizin kapısında bekləmeyi biraktiysak onlar da bırakacak. Ama her çocuk farklı. Belki sizin bebiş daha erken bırakir. Valla ben bazen gece o kadar sıkışıyorum ki bı de o sırada emziriyo oluyorum. Asla durmuyor. Yıkıyor ortalığı . Uyku sersemi bile gitmemi istemiyor essek:). Şimdi söylerken gülüyorum ama o zaman aşırı sinirli oluyorum.
(1,159 puan) tarafından
Ah kuzum bende oyle ya inanki ayniyim benimkide yıkıyor valla ortalığı dedim ya hic alışık degilim cok sakin uysaldi kizim herkes ne guzel sessizce duruyor oynuyor hic sesi çıkmıyor diyordu simdi diyorm oyle diyene nazar ettiniz diye ☺️
0 oy
(400 puan) tarafından
Aynen canım benimki de lavabo kapısına gelir çıkana kadar ağlardı. Sürekli kucakta olcak gözü önünde olcan. Ben onla birlikte oturup oyun oynuyordum.Odadan bilgi verip çıkardım. Onu meşgul edecek şeyler verirdim. Sonra düzeliyor zaten geçici bir durum. Sen sabırlı ol sadece ve gözü önünde ol bebeğinin. Hangi odaya gidersen götür yanında. 
(400 puan) tarafından
Not olarakta şuan 15 aylık lavaboya gidince gelir kapıda bekler ben çıkana kadar. Ama öyle ağlamaz genelde. Bazen ağlar o da şiddetli olmaz :)
(1,159 puan) tarafından
Götürüyorum canim mesela 2 saniye boş odamdan bisey alip gelcek oluyorum abo kiyamet kopuyo insAllah gecer kuzum henuz kendini ifade etmeyide bilmiyor yurumuyorda bakalim yururkende boylemi.olcak zor gercekten
(400 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşadım gerçekten. O hissiyatı biliyorum ama yapacak birşey yok zaman geçtikçe düzelecek canım.
(1,159 puan) tarafından
InsAllah canim
0 oy
tarafından
Kuzum bu olayin yasanmamasi icin ilk 3 ay anneyle bebegin surekli kucak kucaga olmasi lazimmis .Yani 3 ay boyunca bebek kendisini hala anne karnind ahissedermis ve bu sure boyunca da hep annesiyle uyumak onunla olmak istermis .Guvenli baglanma denen seyin temeli o 3 ayda atilirmis .bebegi surekli kucaga almak gerekirmis 3 ay boyunca .Ama kolay mi ? Cok zor .

İnsallah gecer kuzu ❤️
tarafından
Ay kuzu insallah gecer ❤️ zor cunku
tarafından
Çok zor şuan koluma sarılmış uyuyo
tarafından
Benimki de 2 aylik koala gibi dip dibeyiz ❤️
tarafından
Allah bağışlasın
(1,159 puan) tarafından
Allah bağışlasın canlarr ❣
0 oy
tarafından
17 aylık tuvaletin kapısını kilitlersem kıyamet koparıyor babası evde bile olsa hep peşinden gelir ben babasına küsüp başka odaya giderim o da gelir ve babaya gelmez marketlik birşey olur iki dk arabada babasının yanına bıraksam avazı çıktığı kadar bagira bağıra ağlar bir dk bensiz durmaz oyun odası var oradaki herşeyi benim olduğum odaya getirir yanıma oturur cekistirir oynayalım diye sen düşün yani bu aralar babaya hiç gitmiyor hiç sevmiyor vala daha da bağlandı bana
(1,159 puan) tarafından
Yandık desene esime diyordum gelince sen bakacaksin biraz diye mümkün değil demekki
0 oy
(316 puan) tarafından
Biz sürekli ce ee oyunu oynuyoruz 

Gittiğim zaman geri döneceğimi anlayabiliyor öyle bir kavram yaratıyor en azından
(1,159 puan) tarafından
Sürekli oynuyoruz kuzum kendide beni taklit ediyor hatta ama hic faydasi olmadi
0 oy
(996 puan) tarafından
26 aylik hala aynı tuvalet kapısının onunde bekler ama ağlamaz benden başka kimse de Durmaz uzun süreli yani çarşıya markete nereye gidersem beraber gideriz o yüzden kimseye bırakamiyorum ağlama krizine giriyor birakicna kuaföre bile beraber gidiyoruz kas bıyık aldirirken kucağım da oturuyo yani bitmiyor ama zamanla duruma alışıp ağlama krizleri azalıyor ve yürüyünce devamli gölge gibi peşinde oluyor 
(1,159 puan) tarafından
Ah aglama azalsinda raziyim takip etmesine kiz napalim
(996 puan) tarafından
O da sinir bozucu ama mesela süpürge yapıyorim oda oda sıkılmadan peşimden geliyo o yüzden devamli kızımı takip ediyorum süpürgeye takılıp düşmesin diye isim uzuyor :D
(1,159 puan) tarafından
Ayy zormuş ya napicaz böyle hic bilmiyorum
0 oy
tarafından
11 aylık bizde oyleyiz ..geçici bir durummus oğlumda bir buçuk yaşına kadar sürmüştü..bakalım..kızımda ne kadar surecek
(1,159 puan) tarafından
Ahh canim bakalim bizimki ne kadar sürecek
0 oy
(260 puan) tarafından
8 aylığız bunların hepsini dibine kadar yaşıyoruz :( babasına gitmiyo ağlıyo ağlarken anne demeyi öğrendi dudağını büze büze ağlıyo kıyamıyorum öğlen 3 de kahvaltı yapıyorum
(1,159 puan) tarafından
Ah insAllah canim insAllah hayir diyorum tam bunlar gectiginde 2. Cocugu isteyecek esim eminim ona kalsa hemen olurda insan bakabildigi kadarini yapmalı ona hazir degilim ama tam düzeldiğinde olursa başa döneriz heralde bakalim ozaman ne yasariz düşündükçe tek.cocuk kalsin diyorum gercekten
(260 puan) tarafından
Bende tek çocuk kalsın diye düşünüyorum bebeğin kaç aylık canım
(1,159 puan) tarafından
10 aylik canim
(260 puan) tarafından
Bebekler her ay yeni bı huy edinirmiş büyüme atakları yaşıyorlar tabi olan onlara ve bizlere oluyo
(1,159 puan) tarafından
Kesinlikle oyle canim valla
0 oy
tarafından
Benimki de aynı akşama kadar dipdibeyiz lavaboya uyurken gidiyorum eşim gelince bırakıyorum bı bakıyorum su bile icmemisim dilim damagima yapışmış. Benimki kolik bebek olduğundan alışkınım böyle geldi böyle gidiyo
(1,159 puan) tarafından
Ah canim kolik cok zor gercekten
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç böyle bişey yaşamadım şükür. O istiyor diye kucagında gezdirirsen alışır daha çok oturt yanında dur oyunla kafasını dagıtmaya çalış 
(1,159 puan) tarafından
Kiz nasil dağıtcan o ortalığı yıkıyor deniyorum ama illa kucakta gezdir diyo hic boyle degildi :(
0 oy
(333 puan) tarafından

Benim bebekte 3 gün sonra 10 aylık olucak ve bende aynı durumdayım gece sürekli uyanıyor gün içinde sürekli huysuz birde uykusunda bir anda çığlık çığlığa ağlıyor ne zamana kadar sürer bu süreç bilmiyorum ama biz şuan atak haftasındayız :(

(1,159 puan) tarafından
Biz de ataktayiz ama hayirlisi atak bitince biter insAllah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 161 göst.
14 Şubat 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy