0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (4,725 puan) tarafından

Evde TV izlemiyoruz haliyle gündemden doğru düzgün haberim yoktu. 

Şehit haberini duymuştum buradan ama bugün öğrendim 13 şehidimizin daha önce kaçırıldığını...

Yıllarca esir tutulmuslar, Allah'ım düşüncesi bile çok çok kötü biranda yolu kesip götürüyorlar yıllarca eşini, abini, babanı, çocuğunu hangi sifattaysa düşünsene göremiyorsun...

Çok kötü gerçekten... Kim bilir neler yaşamışlardır. Hele ailesi... Öldü deseler cenaze yok, yaşıyorsa yanlarında değil nasıl devam ettirdiler kim bilir hayatlarını..

Her şehir haberi içimi sizlatirdi ama, yıllardır esir olup şehit edilmeleri beni çok etkiledi. 

Dilerim, bu hainliği yapan, destekleyen kim varsa onlarında canı yansın...

Kahrolsunlar

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah ailelere sabır versin inşallah:(
(4,725 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Aminn canim aminnn....kim bunlari destekliyorsa, maddi manevi, hepsi kahrolsun daha beterini yasasinlar. 
(4,725 puan) tarafından
Amin canım amin
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Bunlardan haberimiz vardı malesef medya hep gizledi biz eşimle youtube den videolarını izliyorduk orda astsubay vardı neden bizden bu kadar çabuk  vazgeçildi neden kaçırıldığımız medyada birkez gösterilmedi fln diyordu. Youtube dan bakın daha bi sürü asker polis var doğuda kaçırılan ama hep gizleniyor taki böyle şehit olunca önce sivil diye üstünü örtmeye çalışıyorlar sonra sosyal medyada duyulunca mecbur kaçırılan askerler diyorlar.. Yazık günah belki yıllarca işkence gördüler ama birkez tvye çıkmadı yazıklar olsun... 
(4,725 puan) tarafından
Gerçekten yazıklar olsun. Haksa onların ki, ailesinin ki hak. Kim sorumluysa bedelini ödesin inşallah
(2,323 puan) tarafından
Amin inşaAllah canım. Allah Askerlerimizi korusun onlara yardım etsin inşaAllah.
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Aminnnn aminnn rabbim onlarinda cigerini yaksin hele o assubay hic gozumun onunden gitmiyor olse umidin kesilir ya bi mezarina gider kapanirsin bi dua okursun sabira siginirsin 

6 sene ya 6 sene

Yemek yesen evladim acmi 

Cay icsen ewladim susuz mu 

Ususen ustunu ortsen evladim usuyormu 

Hasta mi sagmi eziyet mi ediliyor cani mi yaniyor 

Bide kavusma umuduyla her gecenin sabahina cikmak 

Allah im ne buyuk imtehan ne buyuk aci ne buyuk zulüm kahrolsunlar perisan olsunlar benim kardesimde uzman onlari gorunce ne kadar cok agladik ne kadar cok uzulduk ben 7 kat elim anasi babasi bacisi esi sevdigi ewladi kardesi nasil yandi yarabbim sen askerimizi polisimizi koru 
(4,725 puan) tarafından
Amin canım bir de YouTube da videolarını izledim inanamadim. 5 yıldır YouTube da duran bı videoymus neden kimse bişey yapmamış gerçekten çok üzücü
(6,053 puan) tarafından
Aslinda yapmislar canim ama aileleri cok kapiya gitmisler yalvarmislar ama bisey elde edilememis bilmiyorum sebebi sebepleri kimse o acilari onlarda yasasin cok kotu
0 oy
(341 puan) tarafından

Evet canım iki kişiı akrabam :(sehıt olanlardan

(4,725 puan) tarafından
Gerçekten mi :( başınız sağolsun, Allah'ım rahmet eylesin inşallah
(341 puan) tarafından
Sagol canım Allah razı olsun rabbım terörü kahretsin
0 oy
(341 puan) tarafından

Evet canım iki kişiı akrabam :(sehıt olanlardan

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 475 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulcan58_59 (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 484 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Minnos_1 (7,963 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı